Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowiecjak

Jak uwieźć żonatego faceta?

Polecane posty

Gość nowiecjak

Tylko nie piszcie mi tutaj że szmata i to i tamto to mnie nie rusza wiem, że to co chcę zrobić jest niemoralne. Mojego też non stop jakies laski podrywają życie i albo bedziemy się chamowac na kazdym kroku i żałować, że czegoś nie zrobiliśmy albo przeżyjemy życie tak jak chcieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak jak chcieliśmy" --- tylko takie masz aspiracje? Może coś ambitniejszego niż uwodzenie cudzych mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Podoba mi sie jeden taki dlaczego miałabym czepiac czegoś co mnie nie interesuje na razie on zaprząta moją głowę. Myśli o nim ciągle krążą w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziąć auto,porwac i UWIEŻC!!!!hahaha Uwieść tępa szmato..,d**e wystwic umiesz,z pisaniem....cieniutko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
No ok ale jak go uwieźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw rozstanie ze swoim facetem, a potem jak chcesz sie szmacic to najlepiej stań przy drodze, nawet na tym zarobiszs :D o ile ktos bedzie miał ochote na ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj na kryzys w małżeństwie, bądź jego przyjaciółką. Wytknij mu błędy jakie popełnia jego żona. Daj mu wszystko czego mu brak. Powiedz, że masz dość gierek i chcesz stworzyć prawdziwy związek. Ewentualnie, że masz problemy i w dodatku go kochasz od dawana. Przy okazji cały czas dajesz mu d**y. Lub chcesz zwyczajnie się z nim spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy rozlozyc nogi, to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Tylko nie piszcie mi tutaj że... to i tamto xxx to i tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuu, niemoralną uwodzicielką chciałabyś być Do tego trzeba mieć klasę I to niejedną klasę szkolną skończoną, półanalfabetko: uwieŚć, Hamować- tak wygląda poprawna pisownia Femme fatale z koziej doopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uwieźć żonatego faceta? proste, wstdzić na wóż i uwieźć. Kobieto, naucz ty sie polskiego zanim zaczniesz uwodzić ( UWOZIĆ?) cudzych facetów, co? uwieźć gdzie chcesz? do Albanii? A może do Niemiec?:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
pomylić się ludzka rzecz a wy tylko potraficie krytykować i wytykać zakompleksione Polaczki-Cebulaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, a co by było gdyby twój mąż cię zdradzał, tak, jak ty chcesz jego zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Myślicie że jak nasram mu do buta to go uwiodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie umie pisać poprawnie po polsku to się otrzymuje zasłużoną krytykę, Poleczko Kapuściana Główeczko :P Myślałaś, że wrażenie tu zrobisz na kimś, jaka to niemoralna chcesz być, śmiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Mam dysonoryzację- pewnie nawet nie wiecie co to jest (no ale jak Polaczki- Cebulaczki moga o tym wiedzieć skoro interesuje ich tylko wytykanie błedów i obrażanie). Ale co to ma do tego, ma być dobrze w łóżku, a nie na papierze. Mogę mieć problemy z tego typu, ale ogólnie mogę mieć głowę do czegoś innego np. znać się na prawnych zagadnieniach czy być uzdolniona muzycznie. Pracowałam w różnych firmach i też niejednokrotnie kierowniczki pytały jak coś się pisze. Debili pełno nie można oceniać tylko na podstawie jednego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką desonoryzację, co ty p********z, to nie jest żaden deficyt tylko ubezdźwięcznienie głoski :D A ty zrobiłaś akurat odwrotny błąd, udźwięczniłaś ś w słowie uwieść Nie ciśnij takich kitów bo wychodzisz na jeszcze większą debilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma czegoś takiego jak dYsonoryzacja :D Źle przepisałaś z Wiki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Co nie zmienia faktu że polaczki cebulaczki to typowi hejterzy zamiast pomóc krytykują tutaj nie zaprzeczysz. Wszyscy którzy hejtujecie mnie czytaj (brak konstruktywnej krytyki) przeczytajcie definicję tego slangu, a wyjdzie jacy jesteście i dlaczego to robicie. http://www.miejski.pl/slowo-Hejter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, wsadzić na taczki i uwieŹć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki kapuściany głąb jak ty zasługuje tylko na hejty Konstruktywna krytyka, haha, dostałaś przecież, już wiesz jak napisać poprawnie słowa : uwieść i hamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Wyzywacie bo sami czujecie się mało wartościowi. Próbujecie swoją niską samoocenę poprawić czepiając się mojej osoby i wytykając błędy, to normalne. Po prostu gdzieś ta żółć, która siedzi w was musi znaleźć ujście. Zawsze sfrustrowany mało pewny siebie człowiek tak robi, ale wicie co wybaczam wam bo rozumiem co się za tym kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, w doopie mam czy mi wybaczasz czy nie :D Nie wiem, czy to też rozumiesz A tak na marginesie- jaki autor i topik, takie odpowiedzi w temacie, to normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała poprawka,nie: polaczki cebulaczki tylko: polacy cebulczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Polaczki- cebulaczki tak się mówi i tak się piszę nie inaczej. Zobacz sobie znaczenie tego, ale w slangu a nie w słowniku. Nie wyczułeś/łaś sarkazmu? A jeśli chcesz mnie poprawiać, to Polacy pisze się z dużej buahahahaha. I kto tu jest debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mała poprawka,nie: polaczki cebulaczki tylko: polacy cebulczaki " xxx Aleś tępa, nie wyczułaś ironii, buahahaha ? Nudno tu, zieeeew Coś tam próbujesz odpyskowywać hejterom ale ci kiepsko idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to, żeby był temat na założenie topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×