Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślifka

jak w fajny sposób powiedzieć rodzicom że będzie dzidzia?

Polecane posty

Gość ślifka

podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami jak w jakiś fajny, ciekawy sposób poinformować rodziców i teściów, że będą mieli wnuka. Moja koleżanka, kiedy otrzymała pierwsze zdjęcie swojego dzidziusia, takie po miesiącu ciąży, wysłała je do rodziców pocztą razem z liścikiem, który, niby napisało to maleńkie dzieciątko do swojego dziadziusia i babci. Napisała, że zdjęcie może neizbyt udane, ale pierwsze, że dziecko już bardzo ich kocha i tęskni do nich, itp.. proszę o jakieś fajne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulek
....kup przecudnej urody, przesłodkie dziecięce, malusie buciczki......zapakuj , każdy osobno, w śliczniutkie ozdobne opakowanie....i podrzuć jeden prezencik Mamuni, a drugi Tatuniowi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza
Buciczki już dosyć oklepane :0 Tez zastanawiam się jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm może
po prostu zadzwonić i powiedzieć CZESC BABCIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicja2
miec inne zainteresowania poza rodzeniem dzieci a pomysly same przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no galicja
następna zajebista rada Kafeteria od dawna jest do dupy, lepiej śłifka znajdź sobie inne forum, bo tu sami frustraci już tylko piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea0
Zrób zdjecie z usg i podpisz : moje pierwsze zdjecie dla babci i dziadka zapakuj w ładną koperte i wyślij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy siak
współczuję ze musicie taką tragedię ogłosić rodzicom.......biedacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofca
Jak zwykle grono debili się wypowiada...bez komentarza... U mnie to się śmiesznie złożylo bo byłam u rodziców i wiedziałam już że jestem w ciązy i akurat tak się śmiesznie złożylo że mama kupiła mi spodnie. No ja przymierzyłam i mówię mamie: "...wiesz już niedługo będą za ciasne..." no i mama tak się na mnie dziwnie popatrzyła bo na początku nie skleiła, ale jak skleiła to się popłakała ze szczęścia... śmiesznie było. U babci też było śmiesznie bo powiedzieliśmy jej w jej urodziny składając życzenia mój mąż powiedział "...wszystkiego najlepszego od nas trojga..." Babcia też w pierwszym momencie nie skleiła o co chodzi a potem to było już tylko "...o Jezu, jak się cieszę, pierwszy prawnuk, ale mi zrobiliście prezent..." no i wogóle śmiesznie było potem, bo Babcia siedziała taką zadowolona jakby w totka co najmniej wygrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kretynskich wypowiedzi: gdyby Wasi rodzice sie jak to okreslacie nie pieprzy.. nie musielibysmy czytac Waszych głupich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea0
Moja znajoma zebrała rodziców i swoje rodzeństwo i puściła wiadomośc jako głuchy telefon.Pamietacie jeszcze ta zabawe z przedszkola? Wszyscy ponoc mieli dziwne miny ale szeptali jak nakreceni dalej az jej tato na koncu ledwo co wyksztusił : jestem w ciązy .Wszyscy buchneli smiechem a jej tacie poleciały łzy szczescia .Mysle ,ze to tez był oryginalny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 01
Moja siostra zorganizowała nam KALAMBURY :) Wyciągnęła szampana i maleńkie body - i taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapakuj do pudeleczka pozytywny test ciążowy i podaruj im go np prze Mikołaja albo na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasraj na stół i uformuj płód ze swojej kupy , bardzo oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob torcik dla babci i dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.50 dobre, jutro wyprobuje ten sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcieliśmy powiedzieć rodzicom na Święta Bożego Narodzenia. Mieliśmy pomysł żeby po prostu przy odpakowywaniu prezentów powiedzieć " No już za rok będzie jeden prezent więcej" . ale że moja mama jest inteligentną kobietą przy wizycie w listopadzie z okazji jej urodzin zapytała mnie " A Ty nie pijesz?", po czym słusznie zauważyła " Ty nie palisz,nie pijesz. W ciąży jesteś?" i tak sie wydało przed czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym sie nie spieszyła. Poroniłam w 12 tc i babcia z dziadkiem płakali tuląc skarpetki z rokiem urodzin bo tak powiedzialam im o ciazy. Myśle se było by im i nam mniej przykro gdybym powiedziała normalnie jestem w ciazy ale to początek i rożnie może byc. W pracy to samo. Długo sie starałam i wszyscy mi gratulowali bo wiedzieli jak walczyłam o ciąże a potem musiałam wrócić do pracy i nie byłam w ciazy. Koszmarne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×