Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja też tęsknie

jak walczyć z cellulitem? możecie cos polecić kobietki ?

Polecane posty

Gość ja też tęsknie

proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestonica
peeling z kawy trzy razy w tygodniu - wymieszać kawę z olejem rzepakowym i masować się tym pod prysznicem. Olej ma dużo antyoksydantów i dodatkowo ujędrnia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskabryza
Przestaje wierzyć w to, że z cellulitem można wygrać :( Jestem szczupła, mam dobrą przemianę materii bo mogę jeść i jeść i nie tyję. Kiedyś postanowiłam się trochę przegłodzić żeby sprawdzić czy będzie efekt, ale nic. Kilogramy leciały w dół, a cellulit jak był, tak był. Nie używam soli, nie jem nic tłustego bo tego nie znoszę, dużo jeżdżę na rowerze, a cellulit mam od kostek po tyłek - przez całe nogi. Przez jakiś czas używałam kosmetyków antycellulitowych, ale po opróżnieniu kilku opakowań nie widziałam poprawy więc dałam sobie spokój. Domowych "masażerów" też używałam, ale szkoda nawet wspominać. Chyba tylko masaży u profesjonalistów nie zaznałam w walce z cellulitem, ale szczerze mówiąc, po tych wszystkich przejściach w jego skuteczność bardzo wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaandzia90
morskabryza mam podobny problem. W ogóle to mam taką skórę- brak jędrności, taka "rozlazła" mimo, że jestem szczupła. Póki co stosuje zimne prysznice, najlepiej mocnym strumieniem- pomaga trochę na jędrność, poprawa jest ale niewielka. Zaczęłam zdrowiej jeść, pić zieloną herbatę. W ogóle to mnie wkurza. Idę ulicą, idzie grubsza dziewczyna w obcisłych spodenkach i co widzę? Brak cellulitu. Wiele razy takie dziewczyny widziałam. Nosz cholera jasna. A ja z czego mam chudnąć? Mam całe życie trzymać ścisłą dietę? Bo wiem, że problem z cellulitem zostanie na zawsze. Zawsze będę musiała się pilnować. Taką już mam skórę. morskabryza- a może masaże specjalistyczne? Może rolletic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskabryza
Może coś by to dało, a może nie... Mam takie momenty, że zrobiłabym wszystko żeby się tego pozbyć i takie, że mi to zwisa i wydaję się być z tym pogodzona. Przynajmniej do następnej zmiany nastroju ;) Podobno zawsze trzeba znać przyczynę żeby w ogóle wiedzieć z czym się walczy. Ja nie mogę się u siebie doszukać tej przyczyny. Nawet jakby coś pomogło, to przecież nie będę stosować tego do końca życia :( Patowa sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbujeprób uje
może masaż bańkami chińskimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomagał schudnięcie 5 kg
plus dwa razy dziennie smarowanie się balsamem z Hean (z Carrfoura) taki w przezroczystej tubie, z kofeiną, imbirem, kosztuje ok 9 zł już po dwóch tygodniach widać efekt: skóra wygładzona, nogi mniej obrzmiałe, wyglądają na szczuplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssss
ja tez trace nadzieje, tez jestem niby szczupła od 2miesięcy nawet biore tabletki, stwierdziłam, ze to juz ostatnio ratunek! staram sie jesc zdrowo, ćwiczyc, balsamy i te prysznice. niby troche poprawa jest! aha i trzeba duzo pic. ja zawsze mało piłam herbat i wody, prawie wcale, moze temu? postanowiłam ze ostatnie półroku walki, a jak nie to poddaje sie. półroku tabletek jak nie zadziala to juz nic nie da. wiadomo, ze balsamy bede uzywac itp jestem młoda a nie moge chodzic w którkich spodenkach, jak za rok we wakacje znów bedzie cellulit to juz go olewam i pogodze sie z nim ehh ale dópi co walcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańkichińskie
widzę,że temat nigdy nie zamiera-zawsze aktualny!! Ja właśnie jestem po zabiegu ,który ktoś tu już polecał kilka wpisów wyżej. Masaż bańką chińską. Nie wiem czy zawsze ma takie efekty-ale ja robiłam taki secjalny w Feniks SPS na ul.Giełdowej 4a w W-wie (polecam odrazu bo wypróbowany) Masaż antycelulitowy. Nie wiem czy to specyfiki jakie przy tym są używane czy same te bańki-grunt ,że efekt rewelacja. zresztą na poczatku kosmetyczka sama ocenia czy pomoże-czy przyniesie efekty i ile trzeba wziąć zabiegów. Każdy z nas jest inny -więc pewnie nie ma złotego środka. Ale rozwiązaniem dla mnie okazało się to właśnie. Więc lato mam spokojniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaandzia90
u mnie masaż bańkami odpada. Powód- pękające naczynka. Dlatego od dziś stawiam na sport- zaliczone 30 minut orbitreka, wieczorem przejażdżka 2 h na rowerze w terenie, dodam jeszcze około 15-20 minut ćwiczeń na uda i pośladki. Zobaczymy, czy po jakimś czasie będzie efekt. Czy w końcu te galaretowate uda i pośladki z nierównościami będą wyglądały lepiej? Nie nosiłam od kilku lat spodenek, kisiłam się w portkach (cellulit od niedawna, wcześniej były problemy z bliznami na łydkach)... W te lato muszę założyć i już. Dodam tylko, ze wg tej strony: http://walkazcellulitem.pl/stopniezaawansowania.php cellulit mam w I fazie. Na leżąco nic nie widać, na stojąco jest sporo nierówności. Wieczorem jeszcze zrobię maseczkę z kawy, folia na 30 minut, zmyję lodowatą wodą i balsam antycellulit. Idę napić się wody a potem zaparzyć zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Powiem Wam, że warto korzystać z profesjonalnych zabiegów. One są na pewno o wiele skuteczniejsze niż wszelakie kremy czy tabletki. W Primavera SPA jest jeden z lepszych moim zdaniem - Slim Cell. Odbywa się on w specjalnej komorze SPA i działa na każdy stopień cellulitu. Efekty są naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmniejszcie kobietki ilosc cukrow w diecie - powaznie wam mowie. Im mniej cukru tym mniej cellulitu, od kiedy przestalam jesc slodycze i ograniczylam owoce na rzecz warzyw, na prawde dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zdania, że można z nim wygrać. Tylko niestety musimy włożyć w to dość sporo wysiłku i połączyć różne sposoby. Nie można w walce z nim zapominać o dobrej diecie, bo to też ma wpływ na nasz wygląd. Ale moim zdaniem sport, odpowiednie kosmetyki oraz zabiegi w gabinetach na pewno pomogą się cellulitu pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulitowy weteran
Mój sposob na cellulit to przede wszystkim taki żel http://dermalab.pl/63,cc-buttocks-lifting-gel.html. Jest superowy, najlepszy jaki miałam. Do tego zero słodyczy i wszystkiego co ma duże ilości soli. Poza tym dużo wody i zielonej herbaty. Już w ten sposób nieco zlikwidowałam cellulit, ale potem jak dołożyłam masaże widać było efekty szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie można walczyć pytanie tylko jak? Chciałabym się go pozbyć raz na zawsze, ale wątpię, żeby się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa_lucy zgadza sie! warto też dodać trochę cynamonu, który ma wlaściwości rozgrzewające i ułatwi wniknięcie kofeiny w głąb skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę, że można usunąć cellulit poprzez zmianę nawyków żywieniowych, a teraz dużo osób próbuje mnie przekonać, że to świetna metoda. Warto wybrać się do specjalisty, który prowadzi jaką metodę wybrać. Polecam Good Time Day Spa gdzie pracują najlepsi. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a to jest najważniejsze, bo w końcu każdy ma inne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepomaranczowaskorka
wg mnie trzeba połączyć pielęgnację od wewnątrz, z pielęgnacją z zewnątrz ja ograniczyłam kawę, chipsy, słodycze sklepowe, tłuste produkty zaczęłam pić więcej herbaty zielonej, wody, soków jem dużo warzyw poza tym maksymalna pielęgnacja skóry czyli nawilżanie!!!! bardzo ważne, dobry balsam nawilżający plus polecam Vichy Aqua destock już po 2 użyciach skóra wygląda ładniej, jest napięta stopniowo schodzi opuchlizna z nóg, a skórka pomarańczowa jest coraz mniej widoczna aha, kto nie wierzy nie musi, ale ja gorąco polecam zwracam uwagę na to, że nie mam nadwagi i nie mam ogromnych złogów tłuszczu na nogach wiadomo, że przy nadwadze trzeba najpierw schudnąć, tłuszcz nie zniknie za pomocą kremu niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepomaranczowaskorka
aha i często sam sport nie pomoże dlaczego? bo można mieć problem z zatrzymywaniem się wody w organiźmie z krążeniem z układem limfatycznym ja sobie dodatkowo przebadałam hormony i okazało się, że nie wszystkie są ok podobno z powodów problemów hormonalnych również można mieć cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepomaranczowaskorka
na rozlazłą skórę to można łykać suplementy, np. kolagen w kapsułkach ale gęstość skóry zależy też od hormonów dziewczyny więc nie tylko kremy i sport, ale zadbanie o hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepomaranczowaskorka
uwaga na te peelingi z kawy - osoby z popękanymi naczynkami szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowbezcellulitu
Ja na cellulit polecam mezoterapię igłową. Korzystam z zabiegów u dr Joasi Sulowicz. Nie wiem jaką kompozycję preparatów mi podaje ( ufam jej w 100%) ale po serii kilku zabiegów nie mam cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttalkowa222
Dziewczyny jesli mieszkacie w Krakowie mozecie skorzystać z oferty w salonei Bona Dea. Pakiet Endermologii (10 zabiegów) w każdą środę lipca kosztuje jedyne 700 zł! Warto z takiej promocji skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tydzień temu zakończyłam dwutygodniową terapię antycellulitową hydrożelem Passione body od Dermiki. I jestem bardzo zadowolona z efektów :D Dopiero teraz zaczęłam wierzyć, że kosmetyki mogą pomóc w walce z cellulitem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarellka
Mnie pomogły tabletki detocell, ale zanim zaczęłam je brać to też zużyłam tony smarowideł i w sumie bez żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego bo kremy czy balsamy nie zwalczą pomarańczowej skórki, trzeba działac od środka, wiec dobrze że zainwestowałaś w suplement detocell bo to dobry preparat na walkę z celulitem działa od wewnątrz, wzmacniając naczynia krwionośne, dzięki czemu przyspiesza procesy spalania tłuszczu oraz zmniejsza widość pomarańczowej skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to jest możliwe, żeby za pomocą samych tylko kremów można się było pozbyć cellulitu. Aż tak dobrze i prosto nie ma. ja stosuję różne metody i przyznam się szczerze, że jestem gotowa, żeby się poddać temu zabiegowi http://www.marekwasiluk.pl/karboksyterapia-test/ mimo, że według ocen innych jest to bolesny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka999
Mi kremy nie pomogły. Dopiero jak zdecydowałam się na zabiegi Venus Freeze to udało się krok po kroku pozbyć cellulitu. Po kilku zabiegach zrobionych w salonie Vici w Krakowie cellulit zupełnie przestał być widoczny. Polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×