Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cristal167

Jak wam się kojarzy kolor czerwony?

Polecane posty

Wiem, że może trochę dziwne pytanie, ale skłoniła mnie do zadania go pewna sytuacja. Mam koleżankę, która kolor czerwony ( nie ważne czy to kolor bluzki, paznokci, szminki) odbiera jako...'' burdelowy''. Czerwony kojarzy jej się tylko z prostytutkami. A już w ogóle jak zobaczy dziewczynę ubraną w czerwoną sukienkę albo czerwone buty, zwłaszcza obcasy to uważa, że wygląda jak dzi*ka. Uważam takie myslenie za ograniczone, przecież to tylko kolor, dodatkowo trochę czuję się urażona bo ja bardzo lubię czerwone dodatki itp. Jakie są wasze odczucia? uważacie ten kolor za wulgarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwony to kolor energii, radości. Lubię, nie tylko w dodatkach ,zwłaszcza teraz jesienią i zimą . Mam dużo ciuszków i dodatków w tym kolorze, albo z elementami czerwieni, spodnie, bluzki, swetry, zimową kurtkę, czapkę, apaszki, szaliki , biżuterię. Noszę w połączeniu z ubraniami w neutralnych kolorach, szarymi, granatowymi, czarnymi. Czerwony świetnie ożywia takie stylizacje. Nie przejmuj się zdaniem koleżanki i ubieraj się jak lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Mi dobrze się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×