Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna mloda 2010

jak wam sie podoba ta suknia??

Polecane posty

hmm nigdy takiej nie widzialam. oryginalna moim zdaniem i ladna, ale sobie bym takiej nie kupila, ale to chyba dlatego ze ja juz mam wizje mojej sukni i inne do mnie nie przemawiaja, sa ladne ale nic poza tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo bardzoooo
brzydki dekolt ma, ble, nie fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooooO
kompletnie nie w moim guście.... beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa suknia ale tylko dla szczuplutkiej dziewczyny bo te które mają pełne biodra będą w tym wyglądać jak stodoła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyczka
sama nie wiem jakos nie bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore slub
a moim zdaniem jest ciekawa bo inna od wiekszosci oferowanych sukien. mysle ze jest ładna, dla szczuplej dziewczyny z duzym biustem, bo przymalym biuscie nie bedzie sie ładnie układała gora jest taka typowo księżniczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalna to na pewno ale nie w moim guscie zbyt bombkowa mi sie podoba taka: http://www.suknieagnes.pl/pl.html tam masz kolekcje 2 w damskiej kolekcji zjedz na dol na nastepna strone 1 rzad 2 od lewej adokladniehj 2 kolekcja nr sukni 1920 albo kolekcja 3 tez 2 strona nr sukni 1756/19 wymarzone.proste skromne(a zwlaszcza pierwsza) a jednak urzekajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz proporcjonalną figurę, talię osy i pełny biust - będzie ok. Tylko wygląda na ciężką i z tym może być problem a nie ma nic gorszego niż ciężka zjeżdżająca suknia. z doświadczenia na sobie i koleżankach wiem, że to co sobie upatrzyłyśmy z reguły miało się nijak do naszych wyobrażeń o tym jak bosko będziemy wyglądać. Z reguły mierząc te "upatrzone" kiecki budziłyśmy salwy śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2010
na figure narzekac nie moge 90/63/88 tez wydaje mi sie ze moze byc ciezka, ale podoba mi sie bo nie jest taka standardowa upatrzylam sobie inna ale teraz jej znależć nie moge:( zapomnialam na jekiej stronie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2010
a ta z 1 kolekcji ostatnia?10221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKROPNA! Ale to tylko moje zdanie. Te wszelkie księżniczkowate mają halki na dużych kołach i Młody stoi metr Młodej a siąść za stołem i to ugładżic żeby nie mieć jej w talerzu to tez trzeba:( ALE TO RZECZ GUSTU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuszki(...) ta o ktorej piszesz jest bardzo podobna do tej co mi sie podoba z kolekcji 3 (ta moja musi miec cos innego skoro jest 1756/19 a nie po prostu 1756) ale na pierwszym miejscu jest ta z kolekcji 2 1920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra ładniejsza od dołu, generalnie suknia nie w moim guście, więc nie powinnam się wypowiadać ;) ale dziewczyny, jesteście pewne, że chcecie kupowac podróby? ta stronka przedstawia zdjęcia oryginałów a szyje tylko ich imitacje, niewiadomo jak udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minomuna
okropniasta , jak w niektórych niezbyt ładnych mozna się czegoś fajnego dopatrzeć to w tej niema nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra fajnadół do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety suknie wyglądają ok na modelkach + phptoshop w rzeczywistości każda z sukien odbiega od tych ze zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespotykany model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna ale w kolorze ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×