Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nojaakto

jak wy macie po alkoholu ?

Polecane posty

Gość nojaakto

Siema Może to głupie, ale czy po alkoholu (na wieczór) na drugi dzień nie pamiętacie co robiliście ? Zadaję to pytanie, bo przedwczoraj była taka sytuacja: chłopak, który mi się podoba upił się (nieźle) na imprezie i ja tam dołączyłam, trochę popiłam, ale nie za dużo. No i później wracaliśmy ok. 1km na piechotę razem. On się do mnie przytulał, całował mnie po rękach, chciał ze mną tańczyć, mówił, że mam ładne włosy itp. Raz nawet mnie pocałował, ale się odsunęłam, bo koło nas rozmawiały moje siostry. (To było pod moim domem.) Na drugi dzień(wczoraj) się widzieliśmy i on nie dał po sobie nic poznać. Ja pamiętam co się działo, bo za dużo to nie wypiłam, ale on się trochę n******ał. Czy to możliwe, że kompletnie nie pamięta, że ze mną wraca? A jeszcze dodatkowo: On mi się podoba i chciałabym abym ja też mu się podobała, więc czy są szanse, że to co mówił, że ze mną pójdzie wszędzie i że jestem ładna to prawda, a nie tylko takie gadanie po pijaku ? Zależy mi na odpowiedziach, bo o niczym innym teraz nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezupelnie , gdy jestes mocno pijany , to mozesz nie wiedzieć kto ci loda robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Mam to rozumieć tak, że pamięta się co, ale nie pamięta się z kim? Czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czym chwalić, ale kilka razy zdarzyło mi się upić ze znajomymi "do odcięcia". I można nie pamiętać, ale zawsze są jakieś przebłyski, urywki i momenty. Nie wierzę, że nie pamięta kompletnie niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tak , po dużej dawce alkoholu pamiętasz co robiłeś . Po pijanemu nawet brzydkie dziewczyny wydają sie stosunkowo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Ale ja się podobam facetom :p i jemu chyba też, bo kiedyś jak szłam z kumplami w jego stronę to się gapił i to chyba dlatego, że oni byli, bo jakbym szła sama to by się wydało, że się gapi NA MNIE. Rok temu też był z moim bratem przed domem i jak wyszłam to tak się poruszył i spojrzał. Ogólnie uważam się za ładną, jestem wysoka, może nie najszczuplejsza, bo przy 177cm ważę 65kg, ale mam fajny tyłek i wąską talię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Mieliście kiedyś taką sytuację albo podobną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Elooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak był bardzo pijany może najwyżej coś kojarzyć, że Cię odprowadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Ktoś coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydzi się więc nie da po sobie poznać jak ty nie pociągniesz go za język, że fajnie było albo co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Ja nic nie powiem, bo nie wiem, czy mu się podobam. Jeszcze się ośmieszę. Przy następnej imprezce, jak będzie podpity i będzie się podwalał do mnie, to może się odważę i zapytam czy pamięta coś z wtedy, a tak to nic. On dosyć często u nas bywa i było by głupio jakbym później musiała go unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopcy są nieśmiali jak nie przejmiesz inicjatywy to on raczej nic nie zrobi i nie pytaj go jak będzie podpity a kto wie może on cię kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tacy którzy twierdzą że pijany prawdę powie, ale ja po pijaku kłamię dość często ;). cóż można zupełnie nie pamiętać co się opowiadało czy robiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Kurde.. on raczej nie pamięta :/ a chciałabym, żeby coś z tego było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło mi się tak upić, że nic nie pamiętałem, a nikt mi nie chciał uwierzyć, bo podobno dobrze wyglądałem. Podczas takich alkoholowych jazd zdarzało mi się wdawać w bójki, jeździć gdzieś z kolegami i nie pamiętać, że tam byłem, kochać z dziewczynami i też tego nie pamiętać. Ale swego czasu naprawdę konkretnie chlałem, czyli czasem nawet ponad litra wódki na raz. Jesli tak, to mu przypomnij, że cię pocałował, nic w tym złego, skoro ci się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
A ja i tak poczekam xd Pożyjemy, zobaczymy.. moja kobieca intuicja podpowiada mi, żeby mu nic nie mówić. A być może on to pamięta i nic nie mówi, bo tak na prawdę na trzeźwo mu się nie podobam i wstydzi się tego, że wtedy na mnie poleciał :( trudno, będę musiała z tym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Czy wszyscy faceci po alkoholu mają ochotę ****ać co popadnie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
I nawet jak dziewczyna im się nie podoba !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, uciekaj od tego faceta jak najdalej! kazdy kto sie upija tak mocno, ze nie panuje nad soba to idiota!!! To nie jest wartosciowy czlowiek i nigdy nie bedzie. A poza tym dziwie ci sie, ze pozwolilas sie obsciskiwac pijanemu facetowi:O To zalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie zrozumialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
No nie wiem.. może i żałosne, ale on mi się podoba, to było fajne :) zresztą nic takiego się nie działo :) myślę, że na moim miejscu większość dziewczyn dała by się przytulać. Jak wiesz jak mam o nim zapomnieć, to PROSZĘ napisz!!, bo inaczej nigdy się od niego nie uwolnię. I zdaję sobie sprawę, że on jest trochę chamem, bo po pijaku równie dobrze mógł obściskiwać moją siostre bleeee :/ ale jeszcze głupio sie jeszcze łudzę, że może "padło" na mnie, bo mu sie na serio podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Padlo" na ciebie bo bylas w poblizu.....jak moze ci odpowiadac rola przypadkowej lali, do ktorej facet sie sie po pijaku klei, bo akurat ma chcice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko! na pierwszy rzut oka widać że jesteś jeszcze bardzo młodziutka więc powiem ci coś co już pewnie słyszałaś tysiące razy ale powtórzę to jeszcze raz bo to bardzo ważne: "SZANUJ SIĘ! JAK SAMA BĘDZIESZ SIĘ SZANOWAĆ TO I CHŁOPAKA ZNAJDZIESZ KTÓRY BĘDZIE CIĘ SZANOWAŁ". to tak pro forma:) a teraz do rzeczy: Może być tak, że on nie pamięta ale może być też tak, że pamięta ale nie chce się do tego przyznawać. dla czego? tu też są możliwe dwie odp. alkohol dodaje ludziom odwagi, często po alkoholu robią to na co by się nie odważyli na trzeźwo. więc albo ty temy chłopakowi też się podobasz i się odważył a teraz mu głupio albo (niestety bolesne ale też bardzo mozliwe) chciał się tylko tobą zabawić bo widział że smalisz do niego holewy. takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Jezuuuu.. A jak mi się podoba ? To miałam wbrew swojej woli uciekać gdzie pieprz rośnie !? Może to było debilne, ale jakby to się miało zdarzyć jeszcze raz pewnie byłoby podobnie. :( Będę żyła jakby to się nie wydarzyło, spróbuje przynajmniej. Zobaczymy może kiedyś na trzeźwo podejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Ale to on pierwszy zaczął. :P ja nic nie pokazywałam, stałam z boku. Ale i tak wiem, że "ta druga możliwość" może być niestety prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o to że masz uciekać, przecież zaznaczyłam, że ja tylko piszę pro forma czyli tak zapobiegawczo. nie mam nic przeciwko pocałunkom i tak dalej. też mnie to w twoim wieku "kręciło", zaznaczam tylko że jeżeli on pijany a tobie na nim zależy to może to sprzyjać innym sytuacjom, których możesz potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×