Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wy te dzieci ubieracie

Polecane posty

Gość gość

tzn. czy dziś (5stopni na plusie i wiatr) założyliście dziecku już grubą kurtkę? ja mojemu 3latkowi nie :( miał koszulkę z dł.rękawem,sweterek i kurtkę cienką z przypiętą bluzą polarową ( taka od kompletu od kurtki,można ją odpiąć i używać samej )+ spodnie i rajstopki+ czapka i szalik,szedł na pieszo.Ale jutro myślę że wyciągnę zimową odzierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciągnij też z szuflady słownik ortograficzny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w którym wyrazie widzisz błąd ortograficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".Ale jutro myślę że wyciągnę zimową odzierz" Serio nie widzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rajstopki i podkoszulke zakladam dopiero jak sa 2 stopnie! Nie przegrzewam dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkoszulkę jak 2stopnie? to teraz co? sweterek na gołe ciało? bo chyba nie zrozumiałam....a kurtkę jaką dziś założyłaś?ile dziecko ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body z długim rękawem, cienki sweter, jesienny płaszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie, skarpety, buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
body z długim rękawem czy podkoszulka również z długim to chyba to samo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szedł pieszo lub na piechotę!!!!! matkoooo aż oczy bolą!!!!!! "odzierz" :o może w ogóle "odziesz"? co tam się będziesz szczypać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkoszulkę ,cienką bluzkę ,jak pada to gumowy komplet z tchibo bo chodzimy i po deszczu i kalosze bez czapki bo ma kaptur . Jak nie pada to to samo pod spód inna kurtka raz nie za gruba z polarem raz taka albo bez polaru ,jeansy zwykłe cienkie skarpety pół buty, bez czapki chodzi cały czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi czapkami to macie serio p i e r d o l c a !!! Wczoraj ziab taki,ze sama owijalam glowe szalikiem,a tu idzie zidiociala mamuska z dzieciakiem na oko rocznym ,dzieciak z gola glowa,szyja...no ludzie ! No,ale mamcia trendy- nie przegrzewa ! Zaaaal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy powinien sie ubierać tak, by sobie komfort termiczny. Nie wiem co jest dziwnego w założeniu dziecku przy tak niskiej temperaturze cieplejszej kurtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo jak co dziwnego. To nie jest trendy. Modne jest ubieranie jak najcieniej. Smiesznie wygląda mamuśka w kominie grubym i botkach a dziecko w wiatrówce, bez apaszki i czapki. Wczoraj sama 3 letnia córka powiedziała że jej zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukola niezalogowana
Pewnie jestem zacofana i nienowoczesna, ale ja 13msc dziecko ubieram w: dlg body, koszulke, bluze, rajstopy, spodnie, ciepla kurtke, czapke i apaszke, oczywiscie buty. Sa 4 stopnie, wieje b silny wiatr, sama chodze ubrana cieplo, bo temp odczuwalna jest nizsza niz faktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy temperatura to 5'C do tego jest wiatr temperatura odczuwalna wynosi jakieś 2'C. Cienka wiatrówka przy takiej temperaturze-szaleństwo, są jesienne ocieplane polarem kurtki, lub ostatnio bardzo modne cienkie pikowane- taka kurtke wczoraj założył mój 7latek, sweter a pod nim podkoszulek. Spodnie jeans i bardzo cienka bawełniana podszewka, Było mu zimno w dłonie, do szkoły wychodzimy o 7.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzajcie jak np moje dziecko chod******apturze od kurtki bo ostatnie dni pada to nie będę mu pakować na głowę dodatkowo czapki ,ubrane jest stosownie do pogody wiatrówki mu nie ubieram bo to nie ta pora roku sama też nie przesadzam z ubraniami .Wczoraj wielkie przedszkolaki były w czapach zimowych i rękawiczkach na dworze dla mnie to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie przesada a może im było w sam raz. Nie sądzę że przedszkolanki ubrały się tak po to żeby sie pocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tylko te dzieci są jak marionetki ,co im starzy ubiorą z rana w tym biegają i po południu ,panie je mają w d***e ,a dopiero jak mamusia przyjdzie po południu to już marionetka bez rękawiczek wraca bo mu mamcia zdjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być płytkim człowiekiem, żeby przeżywać w co ubrane są cudze dzieci :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co,nie przezywam....wali mnie to,ale wkurzaja mnie takie idiotki,ktore za wszelka cene chca udowodnic,jakie sa na czasie,jakie nowoczesne,nie ubierajac dziecka stosownie do pogody.Zarowno przegrzewanie,jak i nieodpowiedzialne wyziebianie jest chore i idiotyczne.Male dziecko w wozku,z gola glowa i szyja,gdzie temp. max 5 st.przy tym przejmujacy wiatr to czyste szalenstwo,o ile nie totalny brak mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj poszłam biegać i na głowie miałam buffa, a rękawiczki zdjęłam dopiero po kilku km. Natomiast mój syn sam wyjął z szafy grubsza kurtkę, bo stwierdził, ze w softshellu mu zimno, a na treningu grał w czapce i rękawiczkach. Wieczorem były 3 stopnie, do tego wiatr i mżawka. Jak ktoś lubi zimno, to jego sprawa, ja tam wole jak mi ciepło i nie kulę się się przed podmuchami wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga13
15 mcy - body, rajstopy, ogrodniczki, bluza, cienka kurtka, czapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie ( zwykle nie ocieplane). Koszulka z długim rękawem, bluzka z długim, kurtka jesienna na polarku, bandamka pod szyję, czapka. Dziecko lat 5. Z zimową kurtka sie wytrzymam. Teraz to moda bez czapki itp. Ja ubieram aby było mu ciepło. Jeszcze 4 dni temu chodził bez czapki w dzień ale wczoraj i dziś? Za zimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam. Buty adidasy zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM Mojego synka ubrałam w spodnie dresowe lekko ocieplone , cienką bluzkę i skarpety, buty typu adidasy, kurtkę zimową, apaszkę i czapkę przejściówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jak dzieci wychodziły z domu rano było -4, więc poszły w zestawie zimowym :P Nie patrzę na trendy, tylko na swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Zainteresował mnie temat, bo sama się wczoraj zastanawiałam jak ubrać moje 9-miesięczne dziecko. Widzę, że moda na ulicach króluje, ale czemu w takim razie mamuśka ubrana w gruby płaszcz, a dzidzia bez czapki nawet? Wczoraj sama zmarzłam, więc ubrałam dziecko nieco cieplej, niż siebie, biorąc pod uwagę, że ja idę, a ono siedzi w wózku, nie rusza się praktycznie, więc jest mu najzwyczajniej zimno. Rajstopy, ciepłe spodnie z polarem, koszulka z długim rękawem, cienki sweterek i na to kurtka (taka grubsza) i oczywiście czapka i rękawiczki. Możecie mnie zjechać, że ubrałam za ciepło, ale po drodze przykryłam jeszcze dziecko kocykiem bo wiało niesamowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×