Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małpiocha

Jak wychować jaskółkę ?

Polecane posty

Witam , znalazłam na ogrodzie młodą jaskółkę . Wzięłam ją do domu ale niestety za bardzo nie wiem czym ją karmić ;( Słyszałam , że owadami ale nie jestem pewna czy to dobre pożywienie . Proszę o podpowiedzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łap i dawaj jej muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz łapać muchy w usta i wypluwać jej do dziobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskółki żywią się owadami. Musisz łapać dla niej muchy i wkładać jej do dzioba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej zanieś ją z powrotem do grodu i połóż na dachu albo posadź na szczeblu jakiejś drabinki albo na gałęzi drzewa. Być może znajdą ją rodzice i będą karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pincetą, ale ona może nie chcieć jeść. Pinceta nie wygląda jak Mama-Jaskółka. Jej Mama ciągle piszczała i była pokryta czarnymi piórkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
ja wiele razy męczyłam się z chowaniem ptaszków, w końcu jedna kawka pokazała mi, jak ja karmić :) trzeba trzymać żarcie (muchę czy innego owada odpowiednich rozmiarów) w palcach normalnie i naśladować ruchy ptaka przylatującego do gniazda, czyli tak jakby z góry cała dłonią z rozłożonymi pozostałymi palcami "nalatywać" nad ptaszka wtedy sam otwiera dziób i drze się, żeby mu dać tak przynajmniej działo się z kolejnymi ptakami, jakie odchowałam spróbuj, może u Twojej jaskółki też zadziała jak nie masz much, to możesz dac jakiekolwiek mięsko w drobniutkich kęskach (wielkosci muchy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×