Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wycofać się ze znajomości ze znajomą z pracy

Polecane posty

Gość gość

któa jest skłócona z każdym nigdzie jej nie chcą, jest nie lojalna, awanturnica, jak wszystko idzie po jej myśli to jest ok ale jak nie to jesteś jej największym wrogiem :( teraz przenieśli ją do innego działu a ona mnie nachodzi bo uwaza mnie za wielką przyjaciółkę a ja tego nie chce :( jestem dla niej uprzejma ale mam już dosyć nie moge z dnia na dzień się przestać do niej odzywać bo zrobi ze mnie najgorszego wroga bedzie obgadywać nie chce miec kawasów w miejscu pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywalili ją w innej miejsce bo już była z każdym skłócona do tego rozwalał pracę zespołu wszyscy niby dla niej mili bo wiedzą jaka jest mieli jej dosyć i odetchneli z ulgą z jednej strony mi jej szkoda ale z drugiej ona nie ma sobie nic do zarzucenia wszyscy inni są źli tylko nie ona najgorsze że ja też mam jej dosyć ale z litości chyba nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko będzie. Miałam podobny problem z żoną mojego kolegi, która zapałała do mnie niechcianą przyjaźnią. Z kumplem sie znamy od dziecka, ożenił sie z dziewczyną jak zaszła w ciążę, chociaż wiem że szczególnej ochoty na ten ślub nie miał. Nasze kumpelskie relacje sie nie zmieniły, a ona znalazła we mnie swoją powierniczkę, co mnie postawiło w nieciekawej sytuacji bo nie miałam ochoty jej małżeńskich problemów wysłuchiwać, tym bardziej że kumpel z drugiej strony też się skarżył, a ja jak ten worek bez dna, no ile można? Odetchnęłam dopiero jak wzięli rozwód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×