Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania7890

jak wyglądać dobrze?

Polecane posty

Gość ania7890

Możecie polecić jakieś blogi czy strony z nieoczywistymi, ale ważnymi poradami na w.wym. temat? Mam 17 lat, a nie potrafię sie ubrać. Najważniejsze jest dla mnie dobre samopoczucie- nie cierpię głębokich dekoltów, zbyt krótkich lub opiętych bluzek, czy spodni. Za to lubię swetry, marynarki, luźne bluzki jak i spodnie. Jestem ogólnie szczupła, ale mam wystający brzuch, tak jakby wydęty, przez niego kilka lat temu zaczęłam nosić luźne męskie ciuchy i koszule. Teraz chciałabym wyglądać bardziej estetycznie, ale nie wiem jak. Proszę was o rady. Dodam też, że nie maluję się, a włosy zazwyczaj mam spięte, zresztą zamierzam je ściąć na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkaa
Zainwestuj również w kosmetyki: www.kosmetis.pl - tutaj jest duży wybór, a odpowiednia pielęgnacja również może zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna 43
Jeżeli Ci brzuch przeszkadza to znajdź jakieś ćwiczenia. Mi ostatnio zaczęły przeszkadzać moje zmarszczki (mam 43 lata). Znalazłam stronę bee yes pl. Pierwsze co pomyślałam, że dla mnie za drogo. Ale zobaczyłam opinię jakieś blogerki na temat tych kosmetyków i pisała, że od 1,5 miesiąca ich używa i że zużycia są znikome. Pomyślałam sobie, że w sumie jestem po rozwodzie i koniecznie muszę zrobić coś dla siebie. Pamiętaj, że jak cokolwiek Ci przeszkadza w życiu to zmień to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwak
zróbmy poradnik, każda niech napisze jak o siebie dba. Ja używam serum bee pure, co tydzień robię głodówki jednodniowe i dwa razy dziennie biegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×