Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglądał u Was roczek ?

Polecane posty

Gość gość

We wrześniu córcia ma pierwsze urodzinki no . Zaproszenia gotowe a ja mam problem co naszykować . Impreza od 16 pomóżcie co podać co wy podawałyście na stoły ? Może jakiś Catering czy wszystko naszykować ? Pomóżcie bo jakoś nie mogę tego ogarnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ojeju ?? gorzej Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowkaaaaaa87
Moja corka tez we wrzesniu konczy rok. Opowiem Ci jak ja sobie to wyobrazam :) A wiec zamawiam tort, do tego upieke jeszcze dwa 2 ciasta. Nie zamierzam bawic sie w zadne cieple dnia, biegac do kuchni odgrzewac itd. Na stole beda przystawki,w internecie mnostwo pomysłów na fajne nowoczesne przystawki. I tyle, goscie przyjada "na kawe i ciasto" plus beda mogli cos przegryzc. Bedzie 16 osob max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojeju ale masz problemik i co tu począć. Pocznij drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas będzie 25 osób kurcze mamy po tyle rodzeństwa że ciężko będzie. Ja też nie chciałam ciepłych dań ale teściowa się zgłosiła że ugotuje coś żeby dać kolacje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiała bym nie drugie tylko trzecie jak nie masz do powiedzenia w temacie to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy robić takiemu maluchowi urodziny...raczej to impreza dla dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo zrobilam,glownie na slodko,czyli obowiazkowy tort i ciasta,ale byly tez i inne przegryzki na odslodzenie .Bez przesady z ta pompa,cateringiem i daniami na goraco...to dziecka swieto,wiec mysle,ze dluzej,jak 2-3 godz.i bedzie mialo dosc gosci.Chyba chodzi o to by uczcic ten dzien,a nie robic wystawne przyjecie dla rodziny z rodzaju ,bo co powiedza...Nasi goscie poszli po 2 godz.,bo maly zrobil sie marudny i zmeczony od wrazen i kazdy to zrozumial i nie nastawial sie na wyzerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam grilla,ale to byl lipiec,chociaz we wrzesniu tez jest cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grill odpada mieszkamy w blokach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam tort i ciasto, zrobilam dwie salatki, jakies przystawki na zimno, na cieplo udka, leczo, osob bylo 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NudaWpracy
U nas był obiad, tort , kawa, herbata, lody i koniec. Na obiad pomidorowa - dużo dzieciaczków było a u nas każdy lubi a na drugie schab ze śliwką i śląskimi kluseczkami oraz kotlety drobiowe z frytkami, do tego dwie surówki do wyboru. Potem tort upieczony przez babcie i kawa, dzieciaki pobawily sie, na koniec zjedlismy lody i tyle. Jak dzieciaki biegały po podwórku to panowie wypili po zimnym piwie na tarasie a panie po lampce wina. Była to impreza inna niż zawsze jest bo u nas w rodzinie robi sie obiad i od razu zastawią stół po brzegi przystankami, pare rodzajów ciast i wódka obowiązkowo ale ja po prostu nienawidzę takiego obżarstwa, zrobiłam po swojemu i uważam ze wyszło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było skromnie był dużo tort jakieś chrupki, ciasteczka, paluszki, galaretki, owoce i śmieszne wesołe kanapki osób było 7 także skromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglabys zrobić grilla o ile masz elektrycznego, ja takiego mam i czetso grillujemy na balkonie ;) na tą pokrakę która ci dogryza nie zwracają uwagi-rzeczywiście gorzej jej na umyśle, ale coz bóg stowrzyl tez idiotów, żeby na swiecie nudno nie było i zebysmy się mogli dowartosciowac ich kosztem;) sama ostatnio zalozylam podobny temat i zjadły mi go takie trolle jak ta wariatka... impreza na roczek mojego dziecka odbędzie się za 2tyg, tez miałam z tym problem,bedzie jakies 12 dorosłych osob, 2 dzieci i 2 maluszkow(roczniaków). nie chcąc gotowac i odgrzewać potraw postanowiłam ze zrobie: 1 ciasto-sernik z brzoskiwiniami, tort(robie sama), 2 max 3 sałatki, tesciowa zaoferowala się za zamowi chłopski zetsaw -czyli kilka rodzajow mięs,kapusty, pierogow ziemniakow itp., zorbie jakies przekąski w stylu koreczki, pomidory faszerowane, zimna plyta, czipsy,paluszki, kawa herbata, zaznaczam ze u mnie msza jest dopiero o 17 w domu będziemy po 18 wiec nie mam co szalec z jedzeniem bo będzie mało czasu na jego kosnumpcje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie urządzam takich kretynizmów szkoda czasu, pieniędzy i mojej pracy. Przychodzą dziadkowie do synka i jemy tort. Tyle. Jak będzie starszy to bedzie sens wyprawiania mu takich imprez ale teraz? Wesela też nie mieliśmy tylko obiad po ślubie i żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1a
Na roczek syna był obiad. Zupa krem serowy, karkówka duszona, indyk. Plus sałatki, talerz wędlin, jajka. No i tort. Było 12 osób. Z córką tego błędu z gorącym obiadem nie popełnię. Będą dwie sałatki, jajka, wędliny i tort. I wsio. I zapraszaliśmy też na 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9.00 dziękuję bardzo :) niestety grill elektryczny mi się popsuł i na razie nie mogę sobie pozwolić na nowy bo odkładamy kasę na komunie syna :) taką mamy różnice wieku tu roczek tu komunia w ogóle same imprezy się szykują . U nas msza to będzie w środę bo tylko w tym dniu odprawiają msze za dzieci bez sensu ale nic nie poradzę :( tak że przyjęcie w sobotę msza w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i msza :-o obowiazkowo....i nie wiem,kto tu ma cos z mozgiem...szczegolnie ta msza i schsbowe dziecku najbardziej potrzebne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym Ci teraz msza przeszkadza bo nie rozumiem ?? Jestem wierząca więc chce mszę a Tobie nic do tego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D moze ty tak ,nie wnikam,ale nie wierze w te wszystkie bogobojne wariatki,co dla ludzi robia te szopki w kosciele :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko maly tort z jedna swieczka. Z gosci tylko moi rodzice, tesciowie ,bez mego brata bo mieszka w Kanadzie. Siostra meza w Szwecji . Przylatuja dopiero na kolejne wakacje a roczek corki w grudniu. Nie wyobrazam sobie robic szopki, msza, 10 dan, przystawki,moze jeszcze tance? Chyba bym ocipiala :P Dziecko nic pamietac nie bedzie a ja nie mam zamiaru przy garach stac. Jak bedzie miala trzy latka to spedzimy urodziny w fajnym miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu by i nie tańce jak się ma fajną rodzinę która umie się bawić. Co do tego że dziecko nie będzie pamiętać to głupie gadanie będzie mieć zdjęcia z tego dnia i na pewno będzie mile wspominać. A msza dla mnie to nie cyrk i nie pokazówka mieszkam w sporym mieście a nie na wsi gdzie robi się coś na pokaz i jest tu multum mszy na roczek wręcz jest to normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_34
Polecam www.zamkidmuchane.org.pl - zorganizują najlepsze urodziny dla dzieciaków z wieloma atrakcjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×