Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastia12345

jak wytepic mysze????

Polecane posty

witam wszystkich ktorzy wesprza mnie pomoca!!!a mianowicie mam do zlikwidowania 1 malego gryzonia i nie wiem czym....do jakliego sklepu mam sie udac i po jakie specyfiki??bo az sie bojje wyjsc z domu,bo gryzonie to moja fobia!!!dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze
co jest, to łapki na myszy. ustawiasz, wkładasz jedzenie i rano zbierasz trupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabójcy pieprzeni
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
zaproś kota na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne myszki
mają takie piękne lapki i pyszczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam mysz w domu, na poczatku bylam przerazona, ale potem nawet sie z nia oswoilam, hehe, kupilismy trucizne, ale nie podzialala, potem lapke na myszy, ale na szczescie uciekla i juz jej nie ma w naszym domu, na szczescie, bo nie chcialabym jej widziec martwej (pomimo, ze nam wszystko przegryzala i zostawiala bobki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imparfait ...wal sie nie czaisz to nie komentuj,wiem przeciez doskonale ze na wszystkich forach co glupszy bczapia sie debila (ja) o ortografie ale mnie twoje zdanie wali i nie wiem nawet dlaczego odpisuje na twoj post...wal sie wiesniaki...tak wiem jestem w brodziku intelektualnym nie to co ty mistrzu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1980
hehhehehe...nastia ales dowalila cwelowi...hehehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak by nie bylo nalezy pisac poprawnie jesli cie poprawiam to dla twego dobra abys nastepnym razem nie popelnila tego samego bledu bo bedzie wstyd dla kraju ze ze tak cie wychowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ja sie za kraj wstydze nie on za mnie...koniec rozmowy z toba ...nie gadam z infantylnymi ludzmi...WSTYDZE SIE ZA NICH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasu Imparfait używamy gdy mówimy o przeszłosci ale niedokonanej tzn. takiej która zaczęła się w przeszłości ale trwa do dziś, w przeszłości trwała przez dłuższy czas lub opowiada o czyności, która się powtarza. ALE TWOJ CZAS SIE JUZ KONCZY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TLUMANA???A co ty na ortografii sie podobno znasz...zdecydowanie sie czlowieku wypaliles...spadaj stad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastia123456
jem kupkie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie tak szybko skarbie co do czasu masz racje tak jest ale nie z moim pseudo u mnie oznacza niedoskonaly czyli jak widzisz nie uwazam sie za geniusza a ty tak na mnie naskakujesz to nie mile z twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na nikogo nie naskakuje .....nastia 6 wiesz nawet to bylo dobre taka kuchnia chinska.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastia123456
niemiłe pisze się łącznie panno niedoskonała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje dziekuje za szybko pisalam i nie sprawdzilam i wcale nie uwazam ze jest cos w tym zlego ze mnie poprawilas bo wiem ze mozna sie pomylic a ty od razu drzesz ryjka jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastia123456
a poza tym... nie nauczono cię używać interpunkcji? :D jak kogoś poprawiasz, sama pisz poprawnie. Myslałam, że to nastia jest chamską kretynką, ale dorównujesz jej, nie ma co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym jej dorownuje ze nie uzywam znakow to znaczy ze jestem chamka naprawde dziwne porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastia123456
biją? :D ja się nie biję, tylko NABIJAM, widzisz różnicę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabijasz sie to takie proste i tylko to ci pozostalo a chyba ze mozesz usiasc i poplakac nad swoja glupota co do wlosow to ja tam nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejej jaka ja jestem niedoskonala chyba sie pochlastam...ale cieszy mnie to ze jestes ty n6 i jestes glusza nisz ta mysza co mnie denerwuje...poszan i pozdro dla Imparfait ...aaa teraz 1...2...3...liczymy bledy w mojej wypowiedzi...kto pierfszy:):):)...NASTIA123456 DAJ Z SIEBIE WSZYSTKO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CÓRKA JEBAKA
Nie upijać się w sztok a mysze same znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×