Odpowiedz na ten temat

Jak wywołać wcześniej miesiączkę?

• *majka 2006.06.05 [16:40]
    Pytanie j.w.
    Wybieram się na wesele i akurat wypada mi w te dni @. Czy są jakiej naturalne lub inne metody na przyspieszenie miesiączki?
    Nie używam tabletek antykoncepcyjnych. Wiem, że wtedy nie byłoby problemu.

• bolącaaa 2006.06.05 [16:41]
    Niestety, ale nie ma sposobu. Są tylko jakies tabletki na recepte CHYBA
  • anja69 2006.06.05 [19:44]
    sa tabletki na wywolanie ale je przepisuje lekarz tylko w tedy jak kobieta nie ma okresu przez dluzszy czas i jest to zwiazane z choroba wiec na nie nie masz co liczyc
  • chyba cos ziolowego 2006.06.05 [19:46]
    ale nie pamietam smutas.gif
  • letni deszcz 2006.06.06 [10:27]
    kwiat malwy czarnej do zaparzania- mozna kupićw herbapolu, albo aspirynke. sama nigdy nie próbowałam ale mnie tak uczono, takze nie wiem jak ze skutecznościa.
  • bieganie 2006.06.07 [18:57]
    mi głodówka i wzmozony wysiłek przyspieszają, np. bieganie
  • czekajaca rowniez 2006.06.16 [13:20]
    jej..ja juz nie wiem...zastosowalam polopirynki i to 2. Goraca kapiel tez byla...jesli to ma zadzialac to kiedy?
  • Wioletka 2006.06.16 [13:24]
    a czemu takbardzo przeszkadza Ci okres na weselu?? wiem troche krępujące ale mnożna użyć tampona i wziąść tabletke ketofen przeciw bólową .
  • vanna2 2006.06.18 [23:10]
    Alkohol przyśpiesza miesiączkę a zwłaszcza czerwone wino. Można sobie serwować regularnie wieczorkiem 2 lapmki czerwonego wytrawnego wina a być może okres będzie wcześniej. Ja kilka razy wypróbowałam. Niestety jeśli ktoś lubi wino i pija je regularnie to organizm pewnie nie zareaguje, wieć na dwoje babka wróżyła.
    Najskuteczniejsza metoda to tabletki ale to inna historia.
  • Kropelkaaa 2006.06.18 [23:12]
    mi również głodówka przyśpiesza aa i jeszcze stres.jak mam cos naprawde stresujacego, to zawszedzień czy dwa przed tym wydarzeniem mam okres... na przykład teraz dostałam po 14 dniach :\
  • MoTyleKsw 2006.06.19 [08:17]
    Co do czarnej malwy to sp[rawdza sie tylko gdy okres sie spóźnia...Ale mozesz spróbować to kosztuje grosze ze 3 zł, moja koleżanka by przyspieszyć okres wcina cytryne na niej to działa...

"szkoda słów...reszte dopowie księżyc..."
  • le nka 2006.06.19 [09:22]
    mi sie spoznia-wiec mowicie ze czarna malwa pomoze?a gdzie ja kupic?w aptece?
  • jolie24 2007.04.11 [21:58]
    No wiec, ja wlasnie otrzymałam porade od pewnej pielegniarki aby przez dziesiec dni brac 1000mg witaminy C w tabletkach musujacych i zaraz po tym 600mg Calcium tez do rozpuszczenia. Po przestaniu po 10 dniach, okres powinien sie pojawic w tempie expresowym.
    usmiech.gif
  • Wiolka14 2007.04.18 [21:59]
    Popelnilam okropne glupstwo ... ;( Mam 14 lat i ... kochalam sie bez zabezpieczenia ;( Wydaje mi sie ze jestem wciazy ... Chciala bym isc do ginekolkoga sprawdzic lub kupic test ciazowy ... Niewiem co teraz zrobic ... Mamie niepowiem bo mnie zabije ;(( Prosze poradzcie mi ... !! Piszcie Do Mnie Emaile ... wiwi_lacha@buziaczek.p l
  • henk1 2007.04.18 [22:09]
    Moim zdaniem jest sposób,ale nie wiem czy u Ciebie zadziała.

Wyganiam wirusa kataru w 10 sekund i nos mam suchutki więc biorę sobie na płatek bawełniany trochę spirytusu i pociągam jedną stroną nosa a póżniej drugą,że aż łzy wyciska.

Moja żona postanowiła zrobić to samo i na mój pech dostała okres a do planowego terminu było jeszcze ho,ho,ho.
    Więc działa, Uwaga to nie bajer,blew lecz prawda
  • Wiolka14 2007.04.18 [22:36]
    A czy moge cos pic zeby wywolac miesiaczke ?? A jesli ten spirytus niezadziala ... ?? Ja niemoge byc w ciazy ...!! Ile kosztuje najtanszy test ciazowy i czy kupuje sie go na recepte czy bez ?? Jest to dla mnie bardzo wazne ... i po jakim miesiacu widac ze sie jest w ciazy ??
  • wiolka chyba sobie 2007.04.19 [01:45]
    zartujesz
    testy nie sa na recepte i kosztuja od 10 moze 12 zl w gore
    a ciaze widac juz w 4 ,5 miesiacu u nie ktorych wczesniej ja tak mialam
  • Wiolka14 2007.04.19 [07:14]
    Wielkie dzienki =**
  • na wywołanie to 2007.04.22 [00:37]
    tylko LUTEINĘ się daje ja brałam jak nie miałam długo okresu, po 2 dniach dostałam. to jest taka luteina pod język
  • a luteina jest na recepte 2007.04.22 [09:36]

• perelka22 2007.04.22 [09:40]
    Jest taki przesąd kiedyś jak jeszcze nie było testów...usmiech.gif to kobiety moczyły nogi w gorącej wodzie,takiej bardzo gorącejusmiech.gif jeżeli w ciągu 3 dni okres nie przyszedł to znaczyło że jest w ciążyusmiech.gif Ja mam swój własny,ide do solarium i nastepnego dnia dostajeusmiech.gif Dodam że chodze tylko 1-2 w miesiącu

• Sylvuszka 2007.06.29 [09:33]
    szczerze mówiac to nie znam sposobów na wcze sniejsze wywołanie okresu.Ale mi pomaga witamina C.Przez kilka(najwyżej 5 dni)biore po ok.5tabletek i dostaje okresu...Możesz to wypróbowac
  • mloda1851 2007.08.24 [14:37]
    dzis mija 50 dzien jak nie mam miesiaczki, lekarz zalecił mi duphaston 1 tabletke dwa razy dziennie przez 5 dni, ale ostatnim razem tez bralam ten duphaston bo miesiaczki takze nie bylo a okazalo sie ze jestem w ciązy!!Ale tym razem robilam testy i dwa wyszly negatywnie> pozdrawiam
  • Diabl.Mm 2007.10.25 [09:50]
    Hej..mam problem.. i nie wiem do kogo mam sie zwrócic..Mam 17lat. Kochałam się z moim chłopakiem 14 dni temu.. bez zabezpieczenia na tzw"refleks" ..i nie wiem co mam robić.. nic mnie nie boli nic nie czuje zadnych bolączek .. a 21 powinnam dostać okressmutas.gif co mam robić.. iść po test? jak mam szybko wywołać miesiączkę ?tylko prosze...skotecznego coś!!??
  • marzannnaaaax 2007.10.25 [09:53]
    na wywowalanie probowalam goraca kapiel, masaz stop, czerowne wino i nic!!!!! jak nie byl otak nie ma.
  • duzo sexu 2007.10.25 [23:52]
    to nie zart
  • ngLka 2007.10.26 [02:38]
    Test przede wszystkim. Następnym razem żadnego przerywanego, tylko z zabezpieczeniem.Jeśli test będzie negatywny - poczekaj na okres jeszcze 10 dni - wykonaj wówczas ponowny test i bez względu na wynik - idź do ginekologa.
  • biedroneczka179 2007.11.23 [20:46]
    Mam maly problel zabardzo nie wiem co mam myslec i co robic???
    Oto mam tali problem spalam z chlopakiem i zabespieczalismy sie bo on sie boi bez zabespieczenia i pewnego razu tak sie stalo ze prezerwatywa nam pekla w srodku po 2 dniach dostalam okres a teraz mi sie spuznia i nie wiem czy to jest mozliwe zebym byla w ciazy?Bardzo bym prosila zeby mi dal ktosz szybka odp. POZDRAWIAM

• wisinia1 2007.11.24 [23:49]
    z tego co mi wiadmo pierwszy okres moze jeszcze nastapic lecz powinnas obserwowac czy kolejny sie nie spoznia...zalezy tez kiedy sie z nim kochalas...poniewaz so tabletki antykoncepcyjne po sotsunku ktore trzeba zarzyc do 72h po incydencie i wszystko powinno byc okej...tabletki nazywaja sie \"Postinor Dou\"...proboj tez herbaty z czarnej malwy a potem odrazu goraca kapiel...

• biedroneczka179 2007.11.30 [18:41]
    z chlopakiem spalam ok5 tygodni temu i miesiaczka sie i spuznia juz 2 tygodnie robilam test ciazowy i wyszlo ze nie jestem kopiele tez nie pomagaja a ciagle przybywam na wadze.Martwie sie zebym nie byla wciazy? Powiedzialam o tymn chlopakowi on jest zalamany smutas.gif tak jak i ja. zostal mi jeszcze ginekolog ale jaq nie przebywam w polsce tylko zagranica a tu sie czeka prawie 2 tygodnie a my zabardzi nie mamy czasu. poracie co mam robic?
  • opole 2008.01.21 [15:36]
    to zaryzykuj i poczekaj te 2 tygodnie...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...