Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zainterpretować taki tekst faceta?

Polecane posty

Gość gość

napisał mi tak " chciałem Ci kilka razy powiedzieć albo napisać ,że Cię kocham ,ale wiem czy to miłść czy wielkie pożądanie, może za późno Cie poznałem i to nie jest takie łatwe, ale wiem ,że uwielbiam się z Tobą kochać i wiem ,ze Ty też to lubisz więc narazie cieszmy się z tego co mamy. dobranoc moja kochana" chciał mi przez to powiedzieć ,że nie traktuje mnie poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to zinterpretował że jest tobą zauroczony a nie zakochany w tobie. Oczywiście z zauroczenia może powstać miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce tylko seksu bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co piesze takie p*****ly ze nie wie czy mnie kocha, po co w ogole porusza ten temat?zamiast sie jasno określić ,że chce tylko seksu i żadna miłosc nawet nie wchodzi tu w gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jakby tak napisał to na bank by nie por/u/c/h/ał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy - mógłbym cie pokochać bardziej gdybyś się troszkę zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce ****ać bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos go w*****a w tobie, może jesteś niecierpliwa albo napastliwa albo nie dbasz o wygląd, huj wie. Traktuj go jak kolegę, nie wymagaj, żyj swoim życiem, faceci nie znoszą przymuszania, tak można stracić wielka miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który chce tylko ****** nie pisze uwielbiam się z toba kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z deklem masz? Ciagle o to samo sie pytasz. Juz przedtem c***isali ludzie. Ma cie w d***e,chce tylko seksu i bajeruje zeby nie sracic go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie jesteście, napisał jej ze chciał jej powiedzieć ze ja kocha, wiec chce jej powiedzieć tylko nie może, może ma za mały dystans, może czuje się przygnieciony, może boi się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź spokojna, on jest nieśmiały i w ten sposób ci mówi ze chce na początek niezobowiazujacego flirtu, i żebyś nie była taka bezposrednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem wcale bezpośrednia, wrecz nie mówiłam mu za wiele czułych słowek itd choć czuje do niego coś więcej ,ale nie okazywałam mu tego żeby się nie wystraszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec zachowaj spokój, facet który chce ****** nie mówi takich rzeczy. On mówi ze cos by mogło być gdybyś mu dala czas i zajęła się sobą żeby miał się za czym uganiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie właz mu do łóżka, umów się na kawę, pofliruj, ubierz się seksi kuś go i uciekaj na zmianę, to taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ci napisał ze nie jest to łatwe, wiec może nie ufa kobietom albo ma inny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jest dla niego latwe bo ma zone hehe Autorka juz o to pytala, maja romans i on od zony odejsc nie chce. A ta rozkminia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest możliwe ze ma zone. Ale jakby ja chciał tylko ****** to by napisał masz fantastyczne pośladki a nie uwielbiam się z toba kochać. Może darzy ja głębszym uczuciem ale istnieją jakieś przeszkody psychiczne lub fizyczne na które on potrzebuje czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie mam wrażenie ,że on raz się dystansuje ,a raz tak czule mówi i pisze... ostatni też mi powiedział ,że tak mu ze mna dobrze ,że to niebezpieczne jak kiedys nie będę chciała do niego przyjechać... a czasem sie nie odzywa np cały dzień. Jakoś mam wrażenie ,że się czegoś boi, zaangażowania itd ,ale może się mylę i mu nie zalezy poprostu, ale też nie dałam mu w zaden sposob poznać ,że się zakochałam , na pewno jestem bardziej powściagliwa w czułych słowach od niego,a robię to zeby się właśnie nie przestraszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to tak interpretuje: nie przejmuj się mną bo mam wyrzuty sumienia, ja muszę dojrzeć do tego. Może ma jakieś problemy, nie chce zostać odrzucony i nie chce złapać baby sekutnicy tylko chce romantyzmu, flirtu i dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, znowu ten psychol:D Daj screena tej wiadomości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zonaty i dzieciaty i tylko chce sexuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×