Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zapomnieć i nie myśleć.

Polecane posty

Gość gość

jak zapomnieć o byłym, jak przestać o nim myśleć. Ile będzie trwało że będę myśleć . Mam juz dosyć po rozstaniu nie czułam nic, potem przyszła nienawiść , teraz są sprzeczne uczucia nienawiść i miłość. Chciałabym żeby był mi obojętny. Wkurza mnie poczucie, że on sobie znajdzie kogoś szybciej niż ja, bo pewnie tak będzie. Jja jestem na bardziej przegranej pozycji on sam wolny ja sama wolna ale z dzieckiem. wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę nie strasz. Do końca raczej nie da sie zapomnieć ( bo mam dziecko) ale nie chce żeby to tak długo trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
czasem chciała bym, żeby wrócił, ale wtedy przypominam sobie jaki był i co mi zrobił... i już nie chcę. Lepiej mi samej z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też dobrze samej, nie może określę to tak że dobrze mi bez niego, ale narazie nie ukrywam jest mi ciężko. Za żadne skarby świata nie chciałabym żebyśmy do siebie wrócili bo nic nas kompletnie nie łączy, ale jest ciężko. To moje pierwsze takie rozstanie- to był pierwszy facet byliśmy ze sobą 13 lat i bynajmniej o 10 za dużo. Ciężko jest mi , chciałabym już zapomnieć nie myśleć o tym pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego dziecko? A która go bedzie chciala, ja bym nie chciala doopka ktory porzucil kobiete z dzieckiem. Ale niestety są takie desperatki ktore sie za takich biorą czego zupełnie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że jego dziecko. A i są kobiety które się wiążą z facetem który ma dziecko, bo on je niby ma ale go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro on porzucił kobietę z dzieckiem to jest gó\\wno warty i naprawdę nie masz za kim płakać. Facet wartościowy by siedział z matką swojego dziecka, nawet jakby mu się już znudziła, bo powiedzmy sobie szczerze to nie chodzi o żadną miłość, uczucia, tylko o popęd seksualny. Facet z klasą mimo tego że kobieta już go nie pociąga to by z nią siedział bo ma honor i jest po prostu porządny. Tylko tchórz ucieka i szuka nowej doopy, bo stara się znudziła. Teraz niestety coraz więcej facetów hedonistów, którzy kierują się w życiu tylko przyjemnością i jak kobieta im się znudzi to ją porzucają bez sentymentów i jeszcze nazywają to żałośnie "wypaleniem uczuć, szukaniem prawdziwej miłości". Tacy są żałośni. Mężczyzna wartościowy nawet jakby kobieta już mu się przestała tak bardzo podobać to by z nią siedział bo ma do niej szacunek. Ale teraz takie czasy że kobiet się nie szanuje. Dlaczego? Myślę że kobiety same nas\rały w gniazdo rewolucją seksualną, łatwym sexem, mieszkaniem na kocią łapę. Swoje robi też po\rnografia i sex w mediach, gołe doopy, cyce. Kobiety są traktowane jak przedmioty, znudzi się w łóżku to papa, szuka nowej. Zero odpowiedzialności. A najśmieszniejsze jak taki potem udaje kochanego tatusia i walczy o spotkania z dzieckiem, jakie to żałosne. Skoro tak kocha to dziecko to czemu porzucił jego matkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że nie mam czego żałować bo nie chce z nim już być ale jest mi ciężko. I nie to że już go nie pociągałam, bo po rozwodzie wielokrotnie do mnie pisał pajac jedne sms w stylu spotkanie na sex, ale niech sobie nie myśli że będzie miał spokój, brak odpowiedzialności i tak zwany na spermę. Nie sobie znajdzie inną głupią, która będzie wierzyła w jego bajeczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racjia to racja ale w moim przypadku to ja zostaje z dziećmi bo dla niej nie są aż tak ważne liczy sie tylko swedzenie krocza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zapominaj dlaczego się rozstaliscie. Poza tym nie przejmuj się że on kogoś szybciej znajdzie.... a czy posiadanie partnera/ki świadczy o czyjejś wartości? Ciesz się wolnoscią i doceniaj spokoj domowy ktory zyskałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×