Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cisowianka z maliną

Jak zbywać upierdliwych telemarketerów?

Polecane posty

Normalnie dostaje szału jak odbieram codziennie takie telefony. Jak sie ich pozbyć? Wiem, że studenci chcą zarobić ale bez przesady, są tak upierdliwi. Najczęsciej mam ochotę takim nawrzucać ale obok siedzi szef a przy nim nie będę klnąc. Proszę pomózcie jakich argumentów użyć aby sie odczepili. Najczęsciej mówię, że firma nie ma funduszy na ten cel bo już koniec roku a oni dalej swoje. Normalnie szlag mnie trafia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkis
może "nie, dziękuję, nie jesteśmy zainteresowani"?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie działa:( Już wszystko przewałkowałam:( NO moze działa na niektórych, ale ci bardziej wprawieni nie dają za wygraną, żądają rozmów z dyrektorem itp. Czy takie rozmowy sa rejestrowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkis
chyba jsteś mało asertywna :O Mówisz, że nie i odkładasz słuchwakę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pracuje od niedawna i nie wiedziałam, że aż tak potrafią być upierdliwi. Zdarza mi się rzucac słuchawką i jestem ciekawa czy te rozmowy są rejestrowane, czy grożą mi jakieś konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkis
może najpierw wylecz się z nerwicy? bo twoje zachowanie to akurat normalne ni ejest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast wycinać
zapytaj pro forma dyrekcję czy są zainteresowani - na pewno powiedzą że nie w ten sposób będziesz przed nimi kryta i spokojnie możesz mówić że dyrekcja nie życzy sobie zawracania dupy :D i dziękujecie za oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde własnie nie mam telefonu z prezentacja numeru.Jest ale drugi i na niego rozmowy są przełączane wtedy gdy nikt tego pierwszego nie odbiera. Normalnie coś mnie trafia jak słyszę sygnał telefonu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkis
coś z tobą jest nie tak, że nie potrafisz zbyć glupiego telefonu i jeszcze po rozmowie rzcasz słuchawką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkis
dupę to sama sobie zawracasz i problem też sama sobie stwarzasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkis
odbieram :D dziękuję i odkładam słuchwakę - nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast wycinać
a poza tym co cię obchodzi czy to nagrywają czy nie???? to ICH problem jeszcze nikt nikogo nie pozwał za rzucanie słuchawką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkis
nie wiem z jakimi, bo nigdy nie daję im się wypowiedzieć .Szkoda mi na to czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoxtret
co ci proponują i z jakich są firm ? Wymień parę nazw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoxtret
chodzi o to , że mówisz że to telemarketerzy a nie potrafisz przytoczyć nazw i o co im chodzi, chyba jesteś choleryczką.Ustaliłem kiedyś z facetem, właścicielem firmy że mam do niego zadzwonić i umówić sie na spotkanie bo kupowałem samochód od niego.A jego sekretarka wrzasnęła mi w słuchawkę że nie ma zamiaru wysłuchiwać mojej propozycji i rzuciła słuchawką. Najpierw dowiedz sie z kim gadasz i o co chodzi a później odmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dllddlll
Oj, cisowianka, ale dupa i łajza z ciebie. Jak ci do domu przychodzą, to też nie umiesz ich spławić? Albo na uicy? No dajże spokój, przez telefon jest NAJŁATWIEJ. Nie, dziękujemy i rozłączasz się/ Laska, w czy tym masz problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no łajza
Łajza do dobre określenie tej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainstaluj sobie program blokujący numery na tel i problem rozwiązany :) U mnie działa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×