Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mad world 7

Jak zdobyć klientów w nowym SALONIE KOSMETYCZNYM w niewielkim mieście?

Polecane posty

Gość Mad world 7

Witajcie. Mam do was ogromną prośbę o podsunięcie jakichkolwiek pomysłów na pozyskanie klientów do nowego salonu kosmetycznego. Miasto 50 tys.mieszkańców, salon nowy, wszystko estetycznie dopracowane z najdrobniejszymi szczegółami. Promocje są w ofercie, jak najbardziej. Ogłoszenie reklamowe w gazecie było. Ulotki poroznoszone, a klientów brak. Salon działa od wakacji. Tzn. są jacyś klienci, ale nie na tyle by można się było z tego normalnie utrzymać, starcza co najwyżej na rachunki, a i to nie zawsze. Nie jest to wina kosmetyczki, bo dziewczyna naprawdę ma umiejętności, sprzęt, kosmetyki też jak najbardziej nowe i sprawne, a jak już ktoś czasem przyjdzie to wychodzi raczej zadowolony. Salon "działa" od wakacji Chciałabym jej jakoś pomóc, coś doradzić. Może wy miałyście podobny problem, może umiałyście sobie z nim poradzić. Macie jakieś pomysły. Zaznaczam, że ceny nie są wygórowane. Dodam jeszcze, że salon nie znajduje się w ścisłym centrum, ale w bloku na nowym, ciągle rozbudowującym się osiedlu i nie ma możliwości zmiany, bo to własność tej osoby. Macie jakieś pomysły na zdobycie tego klienta? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłać na to miasteczko czyli wieś-miasto incognito pracownice tegoż salonu by dyskretnie aczkolwiek skutecznie rozpuszczały plotki o zmarszczkach tej a tej Niewiasty , szczególnie bogatej , o tym , że ma pryszcze na dupie i skorupy na piętach. skorupy na piętach to akurat nie plotka tylko zdrada tajemnicy państwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ogloszenie w lokalnej gazecie?Ulotki juz byly Moze znowu ulotki w grudniu z jakas promocja? Najlepsza reklama to jednak droga pantoflowa-zadowolona klientka poleca mamie,przyjacioolce, ile kosztuje peducire?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia i majciek
funpage'a na facebooku masz? strone internetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stafanja
fynpage'a na facebooku ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrina
Salon jest w bloku. A na którym piętrze? Może przydałby się jakiś baner np na balkonie. Coś widocznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małym mieście nic tak dobrze sie nie sprawdza jak zwykła plotka :) poproś znajomych żeby opowiadali swoim znajomym jak to u Ciebie jest fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
zainwestuj w reklamę - banner, strona internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi pomysł to wysłanie imiennych zaproszeń, takich ładnych, ręcznie robionych do osób, które lubią przesiadywać w takich salonach, w miałych miasteczkach wiadomo kto lubi i gdzie mieszka...w dodatku takie osoby należą do pewnego typu i z pewnością docenią to że ktoś imiennie do nich wysłał takie ładne zaproszenie, poczuja sie wyjątkowe :p coś tak jak kiedyś Selgros był tylko dla wybranych...:p nic lepiej nie działa jak pokazania jakiejś grupie osób że są do czegoś dopuszczone a kto inny nie ma np zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Pani wiemy to , ma skorupy na pietach az slychac charakterystyczny trzask jak Pani przemierza bezkresne pawimenty naszego miasteczka. specjalnie dla Pani tylko teraz rabat i promocja wyciskanie pryszczy na posladkach , ktore sie odznaczaja poprzez plaszcz. jest Pani wybrana z grona wielu Pan, jestesmy zaszczyceni , ze mozemy Pania u nas goscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza droga to pantoflowa.Początki są trudne ale jeśli klient zadowolony to wróci i przyprowadzi kolejnych.Z doświadczenia wiem że im salon piękniejszy tym chętnych brak,teraz zresztą mamy falę kryzysu i ludzi nie stać tak często na jakieś zabiegi,pewnie będą chętni ale od święta(urlopy,śluby,sylwester)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadza GMO , to z czasem bezrocie zmaleje , obciazenia ZUSU tez a wiec spoleczenstwu sie wskaznik zadowolenia komsumenckiego poprawi to i se zmarszczki prostowac przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddde23r
ja nigdy nie bylam u kosmetyczki i nie zamierzam bezsensownie wydawac kasy, nie potrzebuje tego i sama o siebie dbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam o pedicure bo u mojej kosmetyczki kosztuje stowe i trzeba sie miesiac wczesniej zapisywac:O ona tylko robi pedicure i zajmuje sie stopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad world 7
wow, to naprawdę musi mieć niezłe branie, no tutaj dziewczyna też studiuje kierunek, który pozoli jej póxniej dodatkowo zając się stopami, ale juz nawet od strony medycznej, zresztą jest m.in. po kierunku medycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad world 7
hej ludzie, wiem, że drzemie w was potencjał i coś poradzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim mieście
ten salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad world 7
w Tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim mieście
ta, podszywie, miasto 50 000 mieszkańców i Tłuszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liberał111
nie żartuj,podaj nazwe miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasianka***
reklama nie zawsze przynosi zamierzony skutek, ludzie (ci mniej inteligentni) traktują reklamę jako tzw "wolanie o klienta", czyli skoro się reklamują to nie mają klientów, skoro nie maja klientów to pewnie źle robią, a skoro źle robią to i ja tam nie pójdę. Aczkolwiek sama osobiście jestem za reklamą, dużo osób może się dowiedzieć, ze salon powstał, pójdzie z ciekawości, a jak wyjdzie zadowolona to przyprowadzi nowych klientów. Sama poleciłam moją kosmetyczkę 4 koleżankom i fryzjerkę 3. Kazda jest zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek51
wywal cycki na lade , klienci sie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad Wrold 7
to wczesniej to podszywy, nawet nie wiem gdzie jest ten Tłuszcz ;) nie chce podawać nawzy miasta, bo nie jest to jakaś duża miejscowość, więc zaraz będzie ze robię kryptoreklamę itd. poza tym jakie to ma znaczenie? Ok 50 tys. mieszkańców :) A może niecdh osoba, która pytała o miasto sama powie z jakiego jest, wtedy ja odpowiem czy to przyblizone, jak nie te same rejony ;) czyli mówicie reklama, ale tak jak mówiłam, reklama była! w gazecie i na ulotkch, dodtkowo banery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza metoda sa rekomendacje czyli tzw. poczta pantoflowa. Problem z poleceniami jest taki ze trafiaja sie ale tylko od czasu dio czasu a takiej firmie jat twoja powinno zalezec na tym aby naplyw klientow z plecenia byl staly, systematyczny dlatego musisz stworzyc system dzieki ktoremu bedziesz mial takich klientow. Jak to zrobic? na tej stronie znajdziesz informacje www.inovado.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROFESSIONAL CARE
wszyscy kochamy prezenty !!! najlepszy sposób na pozyskanie klientek. balsam ,odżywka regenerująca do włosów silk line 150 ml !!!,to wspaniały prezent od profesjonalnego fryzjera dla klientki salonu, która nie pójdzie już więcej do twojej konkurencji ,a przy okazji zareklamuje twój salon i poleci kolejnym przyjaciółką ,przez co zwiększysz grono swoich klientek i co ma się przez to rozumieć zwiększą się także twoje zyski.pamiętaj wszyscy kochamy prezenty ,a w szczególności wartościowe prezenty .ciebie kosztuje to tak niewiele a zadowolenie klientki jest bezcenne.przystąp do grona najlepszych salonów fryzjerskich i pamiętaj że dziś wpływa na jutro.dziś obdarujesz swoją klientkę a jutro możesz mieć kilka nowych klientek ,najlepszą reklamą jest reklama z polecenia.w razie pytań info 503-703-903.powodzenia.cena jedyne 3 zł dla fryzjera ,cena regularna 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele sposobów mogą to być ulotki roznoszone bo osiedlach, przede wszystkim ładne strony internetowe, które przyciągną klientów. Dobry jest też marketing szeptany i linki sponsorowane. Nie wiem może prowadzenie facebooka na pewno daje szybką możliwość poinformowania znajomych o promocjach itd. Polecam firmę http://www.topway.pl/tworzenie-stron-www/ tworzą ładne i tanie strony www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zakładałam salon kosmetyczny to dużo mnie kosztowało jego wyposażenie. Z czasem rozwinęłam swoją ofertę o zabiegi pedicure i manicure. Ale dobrze że znalazłam hurtownię http://cmclassic.pl/ z Warszawy w której kupiłam wszystko co potrzebne do robienia profesjonalnego manicure i pedicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydrukuj sobie torebki z logo tego typu www.zrobtorebke.pl/ wrzuć próbki i bon zniżkowy na pierwszą wizytę i rozstaw ludzi, żeby na ulicy rozdawali i zapraszali do salonu. To chwyci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz mogła się dodać do wyszukiwarki www.estibook.pl :-) jest to naprawdę bardzo ciekawa alternatywa:-) sama tam szukam dla siebie salonów i myślę że jest to doskonałe wyjście na zareklamowanie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt to promocje i reklama. Przede wszystkim postaw na reklame w prasie i radiu lokalnym. następnie zgłoś się do http://literypodswietlane3d.pl/ żeby zaprojektowali i wykonali dla ciebie fajny projekt szyldu - taki zeby od razu bylo wiedac gdzie jest twoj salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×