Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monisiamamamadziiii

jak zlapalam chlopaka na dziecko

Polecane posty

Gość monisiamamamadziiii

Byl z dobrego domu, sam zarabial 10 tys w niemczech a jego ojciec 6 tys. Wiedzialam, ze sie ustawie bo placilby wysokie alimenty i kinderling. Chcialam pojsc z nim szybko do lozka on mial 19 lat a ja 20, mieszkalismy na granicy niemieckiej, niestety wstrzymywal sie od lozka pol roku. Zakochalam sie w nim , nie wiem kiedy. Ja jestem szara myszka a on przystojny i wysoki , bardzo mi sie podobal. Latalam za nim ale on mnie nie chcial , byl imprezowiczem. W koncu zaxiagnelam go do lozka i stalo sie. Wlalam nasienie z prezerwatywy do strzykawki i zaszlam. Urodzilam corke madzie, dalej sie nie interesowal mna i dzieckiem. Stracil prace a musi placic 800 zl alimentow a teraz zarabia 1600 zl . Ma zone i 2 blizniakow. To jest moja zemsta. Mam pieniadze, dziecko ojczyma a on z synem chodzi w jednych ciuchach bo sa bez pieniedzy:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grejt history 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także chlopy po stosunku niszczcie nasienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k******a dobrze ze to przeczytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie niszczyc bo to nie po katolicku dac komisyjnie zjesc takiej delikfentce razem z kondomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zaraz wysra i znowu wstrzyknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiejcie sie smiejcie ale to ja mam pieniadze, kobiety myslcię na przyszlosc ja nigdy biedy nie bede klepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka cfana bo chlop 800zl to może ci zaplacic raz na 3 miesiące a sad nic mu nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowo daruj sobie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kobiety musimy sobie radzic ale zal mi rodziny faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lapanie kogos na alimenty w ten sposob to nie jest zaradność tylko glupota gdyż nie wiesz czy facet będzie placil a z dzieckiem zostaniesz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800 złoty ...buhahaha...nazywasz pieniędzmi ...Oj naprawdę musisz pochodzić z biedy ... Masz na całe życie przyklejoną łatę panny puszczalskiej ,dziecko ma wujka i galimatias w głowie ( jak nie teraz to w przyszłości ) ..NO ale ty masz ...800 zeta !!! Gratulacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się ustawila cfaniara no nie 800zl. Mogla już bogatego wyrwac który z 30 tysiakow zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze, to nikogo nie złapalaś, bo "złapanie" faceta zakłada, ze go masz przy sobie z obrączką na palcu i że on na ciebie robi, a ty żyjesz jak pączek w maśle, a nie że rzuca ci ochłapy na niechciane dziecko. 800 zł, to można mieć np stypendium na studiach albo zarobić w weekendy stojąc na promocjach i nie mając przy tym w domu bachora, który zablokował ci życie towarzyskie i którego trzeba ubrać, odziać i pilnować 24/7. to są marne grosze nawet jak zyjesz z rodzicami i jestes wolna jak ptak, z dzieciorem to bieda i dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×