Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anabelka21

jak zlikwidowac te paskudne nagniotki na stopach

Polecane posty

pumex nie pomaga bo potem wracaja jeszcze twardsze:( mam nadzieje ze wiecie o czym mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka m
Polecam siemie lniane tzn. moczenie stóp w tej galaretce ;) Siemie lniane (w nasionkach) kupisz w aptece (2,5zł), gotujesz garść w litrze wody przez 15 min- powstaje taki "kisiel", studzisz i moczysz w tym nogi (stopy) przez 0,5 godz. 2-3 razy w tygodniu. Efekt: stopy stają się gładziutkie jak u niemowlaczka :) ale trzeba stosowac w miare regularnie:) Na noc warto posmarować zwykłym kremem ochronnym z wit. A (w aptece ok. 2zł) Fajnie nawilża nasze stópki i regeneruje naskórek :) PS Gdzieś czytałam, że lepiej nie używać pumeksu - z czasem bardziej nam szkodzi niż pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jeśli mówisz o czymś, co ja miałam z bratek przez pół roku ponad (takie twarde miejsce na stopie) to żadne zmiękczanie stóp tego nie załatwi. To trzeba poprostu wybić :D. Potrzeba właśnie silnej maści, która zabija skóre. Trzeba smarować tym na noc i po jakimś czasie mi to poprostu wyleciało ;). TU nie ma co zmiękczać jeśli masz to samo co ja miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętasz jaką
maść wtedy stosowałas?? bez recepty ja dostalas czy bylas u dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmm
ja polecam kremy do stóp neutrogeny:) i właściwie nie są aż takie drogie:P a są naprawde dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.
sprobuj namaczac nogi w cieplej lub goracej wodzie z sola a potem zrob piling z soli i oliwy z oliwek a nastepnie osusz , posmaruj nawilzajacym lub zmiekczajacym kremem i zaloz skarpetki. ale taki piling tez trzeba wykonywac dosc regularnie ze 2-3 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła ta kuracja -> http://www.soulima.pl/. Wcześniej próbowałam chyba wszystkich drogeryjnych kremów i nic nie pomogło. Skoncentrowana kuracja okazała się być niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wady postawy, pewnie płaskostopie i stąd wracające nagniotki na to żadne moczenia tylko wygodne buty, jeśli potrzeba korygujące wkładki i stosowanie codziennie kremu z dużą ilością mocznika: zapobiega gromadzeniu się naskórka na stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliscie o kimś takim jak podolog? Zajmuje sie wlasnie takimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagniotki, bardzo częsta przypadłość, która szczególnie w lecie sprawia mi ogromny dyskomfort. Najważniejsza jest profilaktyka, o której możecie przeczytać tutaj http://odciski.com.pl/nagniotki-czym-sa-i-jak-leczyc/. Gdy zaczęłam się stosować do tych zaleceń, to problem się zmniejszył - mam coraz mniej nagniotków. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minutowa kąpiel w wodzie siarczkowo fluorkowej w termalnym basenie Wojciech Lądek Zdrój. Po 30 latach walki z nagniotkiem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklina88
U mnie na nagniotki najlepsza okazała się wizyta u podologa w centrum Podologicznym w Rzeszowie. Tam usunęli mi nagniotki na pierwszej wizycie, a teraz chodzę regularnie na pedicure leczniczy do Pana Bielawskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×