Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauka

jak zmanipulować faceta, żeby zrobił to co chcesz

Polecane posty

Od dłuższego już czasu bardzo podoba mi się pewien facet, jest starszy ode mnie o 11 lat. Szczerze mówiąc to kocham się w nim od ponad 2 lat. Czuje, że ja mu się też podobam, kiedyś nawet próbowałam wyjść z inicjatywą i przychodził do mnie kilka razy (ale nie byliśmy sami). Codziennie o nim myślę, przerodziło się to chyba w obsesje. Muszę go zdobyć, ale nie wiem jak. Istnieje też opcja, że traktuje mnie jak dziecko, bo mam 18 lat. Nie wiem co robić.. jak go sprowokować.. Dodam, że jest troszkę nieśmiały.. Proszę o jakieś pomysły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd3754
LesnySlodziaczek prosta z Ciebie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. probowalam o nim zapomnieć.. ale wszystkie starania idą na marne, skoro widze go często.. jest to nieuniknione, bo jest moim sąsiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pytam poważnie, co bym mogła zrobić... nikomu nie życzę takiej miłości dodam jeszcze, że on się przejechał na dziewczynie i to nie raz i jest przez to ostrożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jnknl
krótka kieca i dekolt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichłacz
uzależnij to od seksiku czyli swoją dupką coś wymuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiiaaa dupką mam ruszyć.. cała sztuka polega na tym, że chce go tak zmanipulować i zaintrygować, żeby wyszło coś od niego, jakieś chęci.. cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichłacz
pokaż mu swoją jadwigę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się mówi "serce nie sługa" Wcale nie taki starzec, nie przesadzajmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna
oj milosc milosc, wiesz co ja najczesciej podrywam facetow obrzucajac ich komplementami, oni to kochaja !!! sprobuj, na poczatku moze i nic dla nich nie znacze ale jak jakiemus powiem ze jest twardy czy inteligentny juz plonie z zachwytu :) i mam go , randka gotowa ( i jego wychodzi ze wszytko jest z jego inicjatywy)niby nic nie robisz a jednak wiele;) pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no;D dzięki, muszę zastosować;)) Zdaje sobie sprawę z różnicy wieku, ale jeszcze żaden facet tak mnie nie pociągał jak on.. nie mogę go wyrzucić z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szesnastolatka
pomyśleć że to piszą dorośli... Są różne sposoby, najpierw radziłabym użyć reguły niedostępności, potem niech wasz kontakt będzie 60:40 - daj mu trochę mniej uwagi niż on daje tobie. Potem podaruj mu coś czego będzie często używał ( żeby myślał o tobie patrząc na to ), budź w nim dużo emocji, żebyś zakotwiczyła się w jego myślach na dobre. Polecam książkę "Wywieranie wpływu na ludzi" - Robert.B. Cialdini. Gdy się trochę pogłówkuje, można 9 podstawowych technik manipulacji przełożyć na zdobycie kogoś. Dajmy na to społeczny dowód słuszności - pokaż że masz powodzenie a on będzie patrzył na ciebie jak na kogoś faktycznie godnego uwagi, nieświadomie idąc za głosem tłumu. Radzę też obejrzeć ten jak i inne filmiki Roberta Marchela https://www.youtube.com/watch?v=qLRH6dSHWmw ~Mam nadzieję że pomogłam :) ale co NAJWAŻNIEJSZE, najpierw zobacz ten filmik i na jego podstawie dowiedz się czy już mu się podobasz https://www.youtube.com/watch?v=SBnSLwDzIGc , jeśli tak to przepatrz te wszystkie filmiki które pojawią ci się z boku po otworzeniu tego i wybierz najlepszy dla siebie sposób co robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×