Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Capuccino

Jak zmniejszyc biust???

Polecane posty

Prosze o pomoc jak zmniejszyc wielki biust (oczywiscie operacja odpada) jakies cwiczenia ,kremy ? cos jesc czegos nie jesc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszek
capuccino-nie Ty jedna masz taki problem,zapewniam Cię:) ja od lat się glowie co zrobić by biust zmalał i nie znalazłam takiej metody :( Schudłam dobrych kilka kilo,ćwiczyłam,wcierałam nawet prepararty wyszczuplajace i nic!Taka już chyba nasza uroda:( Co nie zmienia faktu,że nadal nie w pełni to akceptuję i ze nie marzy mi sie mniejszy biust...A napisz jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjtg
wiecie co jak wy chcecie zmniejszyc biust to oddajcie mi troche swojego bo ja mam taki maly ze nawet go niewidac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kiedy zchudlam 10 kg a te glupie cycki ani troche nie zmalaly nie wiem juz co robic,,na pewno nigdy ich niezaakceptuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe b
schudłam 25kg i z porządnego d zrobiło mi się kiepskie b, ale nie narzekam, podoba mi się taki malutki spróbujcie kremów odchudzających antycellulit, w sumie to tkanka tłuszczowa, powinno pomóc, tylko długo trzeba by chyba używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cappucino... NIE MA SPOSOBU ZMNIEJSZENIA BIUSTU BEZ OPERACJI. Jak mówisz, ze zrzucenie 10 kg nie pomogło to nic innego ci nie da. Kremikiem możesz się smarować dla polepszenia jędrności i lepszego samopoczucia. Lepiej zainwestuj w ładnie modelujący stanik dla dużych piersi i już. Żadne push-up'y, bardotki. Szerokie ramiączka, ładnie zabudowany - od razu będzie ładniej wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam kremu tzn serum antycellulitowe z Eveline i nic nie pomoglo stosowalalm przez 2 miesiace :/ i nawet ich nie ujedrnil !!!! poprostu nie moge uwiezyc a moze jakies inne kremy ? dobry a nie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszek
Capuccino-a jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego brata w szkole była taka dziewczyna, która miala wielkie piersi i inni sie z niej smiali. Wiec sie wziela za siebie i zaczela cwiczyc pomki, chyba meskie i biust sie jej zmniejszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosze 75 D chociaz robi sie maly nie wiem dlaczego!!! piersi mi nie rosna od 15 roku zycia a mam juz 20 i niewiem dlaczego sie troche powiekszyly! i 75 jest troche szeroki ale w 70 D znowu miseczka jest o wiele za mala a 70 DD juest za duzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi54
cappucino, masz poczucie humoru: "głupie cycki" :D mają zabawną właścicielkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia gandzia
heh mam dokładnie ten sam problem nie znosze mojego big biustu tez robilam juz wszystko chudlam stosowalam roznego rodzaju kremy aerobik itd itp a efektow jak nie bylo tak nie ma:( tak wiec łacze sie z toba w bolu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :P a tak po za tym to nich ten topik nie zginie i moze znajdzie sie ktos kto zna jakis sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marks i Spencer
mają fajne biustonosze optycznie zmniejszające biust (minimiser)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem- niestety walcze z tym już kilka ładnych lat i nic nie pomaga ; żadne odchudzanie, kremy, żele czy ćwiczenia jak był duzy tak jest U mnie 70 DD i wcale sie nie zmienjsza mimo ze wszystko inne chudnie:( Jedybna rada TO ZAAKCEPTOWAC GO I DBAĆ ABY BYŁ JĘDRNY. Nie ma cud metody na zmniejszenie piersi no chyba ze operacja:( Ja wziełam sie na sposób i nosze bluzeczki z dekoldem nawet dużym unikam tych pod szyję i golfów- optycznie powiekszają. Tak już nam zostało sie z nim meczyć ale nie jedna nam zazdrości, a my tym co mają małe... i jak tu nie zwariować???? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfweerve
ja pompeczki robie i sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu wam dogodzic
kurde capucino masz 75d i jest Ci z tym zle ????????? wieszz ile milionow bab na swiecie oddaloby kilka tysiakow dolarow (pewnie tez dom meza ..itp:P)zeby miec jedrny duzy biust ???? ja pierdziele a jak bys miala miske B to pewnobys chciala miec ... i tak w kolko..bezsensu... jak ktos wyzej napisal grunt to dobry jakosciowo stanik i do tego taki ktory bedzie ci pasowal(koronki siateczki i te sprawy) ja po schudnieciu 17 kg teraz mam 70B(wczesniej 80E!!) i dobrze wspominam czas kiedy byl pelny, milusi taki...choc teraz tez nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widze same minusy we wszystkim wygladam grubo wszystkie bluzki sa za ciasne caly czas musze poprawiac cycki bo mi wychodza z biustonosza jak jest goraco to juz wogole masakra nie moge biegac i wiele innych a gdyby chociaz by;y jedrne to co u nnego ale sa gorsze niz u starej baby naprawde ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksinek
Kochana Capuccino, żyję z rozmiarem 75E już bardzo długo. Mam na to jeden sposób: biustonosz firmy tRIUMPF Minimizer. Piersi zmniejszają się o jeden rozmiar, szerokie lecz ładne ramiączka nie ciagną a co najwazniejsze można w nim skakać i nic nie skacze . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety na drogie mnie nie stac a one(cycki) do mnie wogole nie pasuja waze 53 kg nosze spodnie rozm 36 a bluski musze kupowac 38 lub wieksze :( jestem do tego niska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×