Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azallia

Jak zmniejszyc mu popęd seksualny???

Polecane posty

Moze to sie niektorym wydawac chore ale naprawde chce znalezc na to sposob. Moj maz jest zboczony( jak dla mnie), pieprzylby sie codziennie po pare razy, a mi niestety wystarcza 2x w tyg albo i jeden raz. Tak jest od lat. Tylko ze kiedys mi to nie przeszkadzalo. Teraz przez niego mam wstret do sexu. Jemu oczywiscie tego nie powiem, ale zawsze czuje sie zmuszana do kochania bo jak mu odmowie to klotnia murowana. Nie chce sie klocic wiec mu nie odmawiam ale dla mnie to jest katorga!!! czy wiecie jak zmniejszyc mu popęd tak zeby on sam o tym nic nie wiedzial? Takie cos uzdrowilo by nasze stosunki i nareszcie oboje czerpalibysmy z tego przyjemnosc a nie tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziarski chłop
daj mu po brombrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziarski facet
Musisz kupić na bazarze od Rosjan, bo to pierwiastek promieniotwórczy, ale skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaz
To musisz byc bardzo nieszczesliwa....:((Widac maz ie bardzo kocha, pozada i stad ten poped...nie sadze aby swiadczyl zaraz o tym ze jest zboczony....Moze musisz spojrzec na to z innej strony...miec inne podejscie-bo jezeli odrazu zalozysz ze masz do tego wtret i ze Ci sie nie chce to tak wlasnie bedzie.A co najwazniejsze....sprobuj z nim spokojnie porozmawiac....moze byc trudno ale rozmowa czyni cuda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ktos zna sie na ogrodnictwie. Watpie raczej blagac nie bede, a jak bedzie trzeba to przestane mu to podawac. Tylko najpierw musze to zdobyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zaproponuj mu
kochankę?? on się wyżyje, ty będziesz miała spokój, o ile nie będą krzyczeli za głośno z drugiego pokoju. To zdrowsze niż trucie męża na raty, uczciwsze... Powinniście pójsć do seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa2342
sprawdź czy twój mąż nie jest seksoholikiem, .. proponowałabym leki uspojajające do herbaty,piwa etc, nieszkodliwa jest hydroksyzyna i atarax-zamulają na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdfvfdv
ale numer.... kobieta ma niedostatki popędu a męża będzie podtruwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zaproponuj mu
jeśli ktoś nie potrafi kontrolować swoich upodobań czy pasji, niezależnie czy to narkotyki, alkohol internet czy sex to jest to choroba zwana uzależnieniem. Polecam poradę u seksuologa, albo w poradni uzależnień. Problemów nie rozwiązuje się dosypując potajemnie jakiegoś świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
"ale legalna kochanka, bez schadzek potajemnych tylko normalnie w domu to uczciwe." - buahahahaha uczciwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazacie ze ciezko by mi bylo zyc z mysla ze maz pieprzy sie z inna? Najpierw macalby jakas babe a potem ja bym sie do niego przytulala? Szczerze to kiedys padlo juz takie haslo ale zrezygnowalismy z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zaproponuj mu
a nie było by Ci cieżko za plecami, oszukując go dosypywać proszki uspokajające, narażając go na osłabienie koncentracji podczas prowadzenia samochodu, mniejszą wydajność w pracy, uzależnienie(nieuświadomione)od tych leków?? Nie pomyślałaś o tym?? Seksuolog Psycholog rodzinny Terapeuta uzależnień a nie porady na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej przyjemnosci to tylko wtedy jak uda sie zroic jakas dluzsza przerwe,np 2 dni ale to jest badzo zadko i tez nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pewnych krajach
się takich kastrowało. Moze pomyśl o tym ? I bedziecie sie mogli kochac bez obawy o ciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
ciekawe czym się będzie z nią kochać po kastracji.. Chyba chodziło ci o wazektomię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisem oczywiście
bo kastracja polega na usunięciu jąder lub przecięciu(przerwaniu) nasieniowodów, ale nic to nie zmieni w sytuacji autorki topików, bo ciąża nie jest Jej problemem, tylko nadmiar seksu, na co u dojzalego mężczyzny kastracja wpływu mieć nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kobita ma zagrożoną ciązę i facet NIE ROZUMIE,że nie można się dupczyć, to sorry-taki facet to nie facet dla mnie.Zero szacunku dla żony. Prymityw jakiś, co myśli chujem miast mózgu.:O dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisem oczywiście
nie prymityw, tylko człowiek chory- uzależniony od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastracja to usunięcie jąder. wazektomia podwiązanie nasieniowodów. po wazektomii można uprawiac seks, natomiast po kastracji nie ma takiej możliwości, ponieważ powoduje zaburzenie gospodarki hormonalnej organizmu i facetowi nie stanie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka78
Zdecydowanie facet ma problem, mnie również zszokował opis jego zachowania podczas ciązy żony. Zwykłe zwierze z niego i jeszcze (z tego co zrozumiałam) nie ma sobie niczego do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisem oczywiście
i właśnie tu się mylisz. Zaburzenie gospodarki hormonalnej miałoby znaczenie przed okresem dojżewania, potem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka78
penisem oczywiście - zdecydowanie zdrowy to on nie jest, czy jednak przyzna sie do tego i podejmie leczenie? Co na to autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka78
Co Wy z tym kastrowaniem? ;P mało który facet zrobiłby to z własnej woli. faktem jest, ze dojrzały meżczyzna, po zabiegu kastracji nie traci zdolności uprawiania seksu. Jednak poziom testosteronu w jego organizmie gwałtownie spada (jest on produkowany w takiej sytuacji jedynie przez korę nadnerczy) i co za tym idzie libido spada. więc niby było by to jakies rozwiązanie dla Azalii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goracaAdelka
chetnie przygarne twojego meza, zwlaszcza jesli pracuje , nie siorbie przy stole....wprawdzie 2 razy dziennie to troche malo ale moze sie jeszcze przelamie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×