Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zrobic wrazenie na chlopaku?

Polecane posty

Gość gość

Do mojej klasy doszedł chłopak który juz 3 raz powtarza klasę, mam 14 lat a on 18. Ciągle siada obok, gada, jest naprawdę fajny, a ja wcześniej tego nie widziałam. Chce zrobic na nim wrażenie, tak żeby od jutra zaczął widzieć mnie inna. Niekoniecznie musi być to tajemnicze, może sie orientować, ze mi sie podoba. Zazwyczaj gram tak, ze olewam chłopaków, a wiem ze to nie działa, postanowiłam zadziałać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów sie dobrze. To,że już jest dorosły a nadal siedzi w gimbazie to tylko źle o nim świadczy i o jego marnej inteligencji bądź jej całkowitym braku. A jak Cie hormony ponosza to sobie poszukaj kogoś w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie prosiłam żebyście mi gratulowali gustu i wmawiali jaka to super jestem. Nie chce z nim być, jedynie trochę zakręcić:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko potem nie płacz,że masz 14 lat jesteś w ciąży a on jest oskarżony o pedofilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Poczekaj jeszcze rok. Masz 14 lat, on 18. Wszelkie seksy z osobą poniżej 15 roku życia są karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on taki nie jest. nie zależy mu na seksie, a na czułości. Poza tym nie dopuściłabym do tego, nie jestem głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oszukuj sie dalej,że dorosłemu facetowi w ogóle na seksie nie zależy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Hahaha. No tak, masz rację. Będziecie oglądać znaczki i wymieniać się karteczkami do segregatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest dorosły! Wygląda jak chłopiec, uroczo. Fakt, jest wyższy, ale o jakieś 10 cm tylko. Wyglądamy na ten sam wiek. Tylko ja same piątki, a on same banie.. Ale i tak przecież nie chce związku na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą słuchać Biebera i Dawida Kwiatkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takiego głupka chcesz? nie wstyd Ci bedzie sie z takim głąbem prowadzać, który 3 razy aż nie zdał? rozumiem raz,ale tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wam się wydaje, że każdemu zależy na seksie?! Miałam chłopaka, co prawda 16 lat, ale nie zbliżał się do mnie jakoś. Jedynie dotykał, przytulał. Sam mówił, że nie jest jeszcze gotowy, ale przyznawał, że go podniecam i ma już ochotę. Jednak odmawiałam. On na pewno też by zapytał.. A przecież w szkole byśmy tego nie zrobili? Unikałabym spotkań, no chyba że na dworze. Zresztą.. wcale się o to nie martwię. 4 lata różnicy to pedofilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Tak, jeżeli jedna ze stron jest pełnoletnia, a druga ma poniżej 15 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście zabawne, nastolatki. Facet, który powtarza klasę to jedynie zagrożenie dla Waszej nauki oraz cnoty. A później latają nastoletnie mamusie i płaczą, że głupie były, a pracy nie ma i ciągnie się od państwa i rodziców :/ Lepiej zajmij się nauką i znajdź sobie porządnego chłopca, a nie jakiegoś 18latka. W Twoim wieku to jest staruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo mam 15. Właściwie to po co ja się tłumaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to, że rady chcesz. Więc radzę Ci, jak młodszej koleżance: nie pakuj się w to. Taki facet to nie jest materiał na chłopaka. Skoro powtarzał tyle razy klasę, tzn. że jest z nim coś mocno nie tak. Albo patologia albo młotek jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug prawa tak to jest pedofilia, jak nie wierzysz to zasięgnij fachowej opinii prawnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni faceci cie nie chcą,że jesteś tak zdesperowana,żeby sie brać za najgorszych osłów w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pali? Pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie te kujony ciągle do mnie piszą i wg! Ale żaden kujon nie jest ładny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między kujonami a totalnymi głąbami są jeszcze Ci dobrzy i przeciętni, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc lepszy ładny, ale głupi? ;) Stuknij się w czoło, dziewczyno. "Jeśli wejdziesz między wrony, będziesz krakać tak jak one" czy jakoś tak. Mówiąc wprost: nie zadawaj się z idiotą, bo pod jego wpływem zidiociejesz, chociaż jak Cię czytam, to mam wrażenie, że już niewiele brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pali, z piciem nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z takim. Tylko że nie zawsze pokochasz właściwą osobę, a ja zawsze podążam za głosem serca, nie rozumu. Oczywiście nie zakochałam się, tylko tak piszę, ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie zakochałaś to go olej. Ale co odpowiedzi na pytanie to: cycki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×