Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zrzucić brzuch po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Minął juz rok a ja ciagle mam brzuch ,jem bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaki masz brzuch? taki flak czy wypchany jak balon? bo to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twardy tak jakbys byla w 4-5m ciazy czy po prostu twardy tluszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tluszcz to tylko brzuszki i chodzenie na wciagnietym brzuchu:/ ziola tybetanskie tez polecam ale po nich schudniesz wszedzie a nie gwarantuje ze brzuch spadnie:/ ja sobie zrobilam liposukcje bo mialam taki miejscowy tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo masz po prostu przepuklinę albo rozeszły ci się mięśnie brzucha, to częsty problem po ciąży nie pamiętam jak to się fachowo nazywa ale kiedyś pisała pewna dziewczyna która miała ten problem, to tylko można operacyjnie naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia999
nie ma lepszego spalacza tłuszczu niż karmienie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pas ciazowy założyłas po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się rozeszły mięśnie, to nastąpił tak zwany rozstęp mięśni brzucha, można to rozpoznać po tym że przez środek brzucha zrobił się tak jakby wklęsły rów w lini pionowej brzucha. Dieta nic nie da, trzeba ćwiczyć mięśnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia999
14:28 nie zakłada się teraz żadnych pasów ciążowych bo osłabia strasznie mięśnie brzucha stanowczo odradzam, zresztą od pasa brzuch niezklęśnie, samo nic się niezrobi trzeba cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś szczupła czy przy kości i ile przytyłaś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się naturalnie odchudzałam, stąd dostawałam specjalnie dobrane diety w ciąży i po http://terapiasokami.pl/pl/n/list i schudłam raz dwa, a dziecko też zdrowe od samego początku :D i nie uzależniło się od sztucznych słodkich odzywek jak ja w niemowlęctwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, tylko ćwiczenia, systematyka i odpowiednia dieta. Jestem po II ciąży, mam 38 lat, w obydwu przytyłam (niestety) jakieś 28 kg, ale po każdej ciąży nieustająco ćwiczę 3 razy w tygodniu, staram się trzymać dietę (nie jakąś mega rygorystyczną) i udało mi się po każdej ciąży wrócić do pełnej formy i wypracować "mały kaloryfer" na brzuchu. Tylko pełna wytrwałość jest droga do sukcesu. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćplaski brzuch
jestescie obrzydliwe,ja mialam po porodzie w kilka dni idealnie płaski brzuszek a wy zrecie bez opamietania i stad macie flaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówko pewnie i mózg też masz idealnie płaski. Znam mnóstwo szczupłych kobiet, które bardzo przytyły w ciąży, pozbycie się takiego balastu w kilka dni jest fizycznie niemożliwe. Moja mama ma 50 lat i waży 49 kg. W ciąży ze mną przytyła prawie 30 kg, do pracy chodziła w butach taty, dojście do figury sprzed ciąży zajęło jej dwa lata. Po pierwszej ciąży była płaska od razu po wyjściu ze szpitala, a druga ciąża dała jej się we znaki. Ani jej zasługa, ani wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
no cóż po drugiej ciąży ważę 58 kg - tyle co przed porodem pierwszego dziecka. Wtedy przy tej wadze miałam płaski brzuch - teraz mam "brzuchol". Niestety natury się nie oszuka. Skóra dwukrotnie rozciągnięta, już się nie skurczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spinajcie się kobity. Każda z nas ma inne ciało, a są też takie co się odchudzają w ciąży czego ja nie toleruję na przykład, są też takie które rzeczywiście "żrą" i nie panują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:56 najpierw mówisz,że pozbycie się brzucha w kilka dni jest fizycznie niemożliwe,a za chwilę piszesz,że twoja matka była płaska gdy wychodziła ze szpitala:O chyba się trochę pogubiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale napisała, że to po 2 ciąży musiała długo do figury dochodzić, wystarczy przeczytać uważnie. autorko- ćwiczenia powinny pomóc, ujędrniaj skórę. a jak sie nie uda nic z tym zrobić to trudno, jakoś sobie z brzuchem pożyjesz. no chyba że jestes gwiazda filmowa i producenci naciskają ;) zaakceptuj siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co napisała,bo czytalam uważnie więc zamknij się.A co za różnica czy druga czy pierwsza ciąża?Skoro niemożliwe to niemożliwe czy przy pierwszej czy przy dziesiątej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica po której ciazy. Ja po pierwszej ciąży zgubiłam w tydzień 10 kilo i wróciłam do wagi z przed ciąży, natomiast po drugim porodzie dojście do siebie zajęło mi 8 miesięcy, a zaznaczam, iż mam taką samą dietę jak po pierwszej ciąży i nawet więcej ćwicze niż wcześniej. A po za tym może więcej kultury?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pas poporodowy podtrzymujący mięśnie do ćwiczeń też się nie nadaje po porodzie i zwiotcza mięśnie? Czytałam coś zupełnie przeciwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko po porodzie jest schudnac, ja odchudzalam sie na umór, cwiczyłam, a madra tylko piersią dziecko karmiłam. Efekt był taki, że nabawiła sie anemii i musiała brać zelazo. Teraz madra jestem po szkodzie , ale ile mnie stresu to kosztowało? niestety wode mam twarda, ale i to udalo mi sie obskoczyc dzięki temu cudeńku http://www.dafi.pl/nasze-produkty/filtry-do-wody/standard/ jeden problem glowy, ale wracając do tematu to mnie brzuszki pomogly, tylko nie zalecam ich kobietom świezo po porodzie bo szwy to jednak delikatna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Jeśli to tłuszczy to warto poćwiczyć, natomiast jeśli masz problem z cellulitem lub rozstępami to polecam kolagen pochodzenia rybiego (kolagen silver) Skutecznie usuwa rozstępy i cellulit oraz ujędrnia nawet najbardziej zwiotczałe ciało. Znajdziesz go na www.new-colway.pl Polecam i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesta33
już jestem 2,5 roku po porodzie, waga zrzucona ale brzuch ciągle flak (miałam cesarkę), ćwiczę, trzymam dietę i nic :( próbował ktoś zabiegów wyszczuplających??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan
Dziewczyny ja po porodzie nosiłam pas poporodowy i byłam w bardzo duzym ruchu, rodziłam na wakacje. Cały czas na dworze, spacery etc. Odżywiam się bardzo zdrowo, praktycznie słodyczy nie jadam i nie pije gazowanego. Obecnie wchodzę w swoje spodnie sprzed ciąży rozmiar 36. A w ciąży uwaga przytyłam 20 kg:) Mam rozstępy, ale to głównie dlatego, że jestem podatna na takie cuda i byłam mega szczupła jak zaszłam, wiec to akceptuje. Maż też wiec jest ok :) Powodzenia kochane, ważny jest ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ćwiczenia z Mel B np i oczywiście brzuszki. Ja do tego jestem wegetarianką i jestem na bezglutenowej diecie ( ale wiem że nie każdy by tak wytrzymał ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pietwszej ciazy przytylam ok. 30 kg - mialam cesarke ze wzgledu na zle ulozenie dziecka- na dtugi dzien mialam plaski a nawet wklesly brzuch. Kilogramy zrzucilam w 3-4 miesiace bez cwiczen i diety. W drugiej ciazy przytylam 17 kg, rodzolam naturalnie, minelo dwa miesiace ja nadal mam lekki brzuszek a kilogramow zgubilam juz 11 rowniez bez ceiczen. Koncze juz polog i zaczynam cwiczyc miesnie brzucha, kegla i wracam na basen bo to pomaga wzmacniac miesnie calego ciala, relaksuje, spala tkanke tluszczowa i nie obciaza stawow. Nie ma reguly na powrot do formy, bylam mlodsza i "samo sie zrobilo" teraz niestety nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×