Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Gość gość
Po co tak żyć, znajdź drugiego i baw się dupkami ile możesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
To ja sie wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to nie jest dobre rozwiązanie drugiego znależć ,już ten namieszał wystarczająco dużo w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFK
To zaleście osobę do pogadania a nie kochanka. W drugą stronę to zadziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. powiem wam tak-mam dobra znajoma.Miala meza,dziecko-wszystko..dom,auta,wrecz co jej sie pierdnelo miala na zawolanie.Troszke jej sie to zycie nudzilo..znalazla sobie faceta na boku.Odwalila jej tak korba,ze po niecalym roku zostawila meza.Rozpacz,zal,pretensje meza i dziecka(z reszta calej rodziny) do niej byly okropne. Po kilku miesiacach kochanek okazal sie zwyklym dupkiem-tez mial kase,ale niestety nie byl tak hojny jak maz,okazal sie zwylka sknerą,trudny w pozyciu.Co sie okazalo to tez mial,,cichą wielbicielke,,na boku. Coz final smutny...ona zostala calkiem sama,maz jej juz zalozyl sobie inna rodzine-ma dziecko,jest szczesliwy..A ona? Wlasnie tak jak wy tutaj od kochanka jest uzalezniona...Kochanek wrocil do zony,ma nadal ta,,cicha wielbicielke,,a ona zgadza sie na uklad,,czasem sex,,bo jak twierdzi on jest jej narkotykiem... Dziewczyny to chore! uwierzcie mi!!! Jesli juz mialyscie kogos,to nie rozpamietujcie tego.To byl jakis tam epizod w zyciu i tyle..a emocje w takim czyms to na bok! Nie rozumiem czego tak nad soba sie uzalacie.Siedzicie i naprawde ale to troche jest dziwne co piszecie-ze nie mozecie bez niego,ze teskincie,ze cos tam....Opamietajcie sie,bo naprawde bedziecie potem cierpiec.Po co Wam ten problem? Widze jak moja dobra znajoma gasnie....Wszyscy sie od niej odwrocili.Zostalam ja,ale nie wiem czy w tym swoim otumanieniu w ogole dociera do niej to co mowie. Jak to sie mowi,,kazdy jest kowalem swojego losu,, A na tamtym topiku ktos napisal o chorobach-ale to dziewczyny prawda! Tylko sobie to wszystko wyobrazcie.... Przejrzyjcie na oczy-nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znow cos nie dziala :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ma rację. zresztą ja wychodzę z takiego założenia, że przecież z każdym jest coś nie tak i mimo, że mąż na początku wydawał się idealnym facetem i to przez kilka dobrych lat teraz jest dupkiem, generalnie po co zamieniać dupka na następnego dupka? Mężczyzni są niestety bardzo do siebie podobni. Znudzi się też Cię zdradzi, skoro zdradził już jedną, nie będziesz ostatnia NA PEWNO i nie ma się co łudzić, że będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa idiotki,wszelakie bluzgi nie maja sensu. plujesz na swinie, a ta powie, ze deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje,ze przyjda wszyscy, oprocz wilka i jego watahy. Sledze watek od pierwszego wpisu Letycji. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się nie dowiedziałem, co dobrego popijałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co...chcesz dzis stawiac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Letycja "chłopaki to u szewca drewniane gwoździe prostują" :D :D Być może będzie dzisiaj okazja do opijania więc kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u Ciebie slychac Letycjo? Ostatnio jestes taka...nieobecna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nie pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chyba będę miała powód do pijania ;-). Hmmm co u mnie słychać? Nic ciekawego. Ciągle walczę sama ze sobą i swoimi słabościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol wcale nie pomaga w zapominaniu,wrecz przeciwnie... '' Pije znacznie wiecej niz to wstazane,bo to mi wraca Ciebie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, nie pijesz "nie, dziękuję już nie piję myśle, choć znów mówię tak, źle się czuję ledwo żyję, zlituj się man nie, dziękuję już nie piję myśle, choć znów mówię tak, lecę ostro daję w szyję, zlituj się man" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wskazane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to szampana wypiłam ,,a potem drineczki ,co nigdy tego nie robię. Więc karę miałam na drugi dzień..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skupie sie na pozytecznych rzeczach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musiał być fajny widok :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na inne pytanie zadane wczoraj też nie uzyskałem odpowiedzi. Weź tu rozmawiaj z tymi kobitami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Beatka, nie do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×