Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nella2112

Jaka antykoncepcja???

Polecane posty

Gość Nella2112

Hej.Mam 20 lat.Zaczęłam uprawiać seks 7 miesięcy temu.Nie mam chłopaka,ale jest ktoś w rodzaju kochanka.Do tej pory używamy tylko prezerwatywy.Wiem,że to jakieś zabezpieczenie,ale wystarczy plamienie,albo opóźnienie okresu a ja już wyrywam sobie włosy z głowy i robię testy ciążowe.:P Mój okres nie jest regularny.Czasami mam ponad 40 dniowe cykle.Chodziłam do lekarza,ale on twierdzi,że wszystko OK.Wstyd mi się przyznać,ale od mojego pierwszego razu nie odwiedziłam gina.:( Teraz planuję wizytę i chciałam poprosić o antykoncepcję.Nie chcę puchnąć ani tyć,moje miesiączki i tak są porąbane bez antykoncepcji hormonalnej a co dopiero z nią.;/ Nie wiem jak rozwiązać ten problem.Proszę o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tabletki już 9 miesięcy biore i nie mam żadnych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak panicznie się boisz ciąży to tabletki ale z nimi nigdy nie wiadomo na pewno przybędą kilogramy może nie dużo ale zawsze + za szerokiego wachlarza wyboru nie masz hormony ( tabletki , plastry krążki zastrzyk - najgorszy) gumki spirala ale sama nie wiem bo sama się nad tym rozwiązniem zastanawiam ale im więcej czytałam to zrezygnowałam i zostałam przy przerywanym mysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Tabletki jeśli będa dobrze dopasowane to nie powinno być skutków ubocznych typu mdłości, bóle głowy itd Ważne, by lekarz przed doborem tabletek zbadał Ci hormony, próby wątrobowe, zbadał krzepliwość krwi i zrobił usg piersi. Poza tym jest coś takiego ja osłona do antykoncepcji Harmonella, która chroni przed ryzykiem wystapienia tych najpowazniejszych skutków ubocznych: http://www.harmonella.info/Harmonella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest lato hormony szaleją cipka swędzi i trzeba korzystać.Brać tabletki i to wszystko to najprostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę brać tabletek więc używamy gumek. To jest dobra metoda. Dodatkowo wyznaczam sobie fazy cyklu Afrodytą na ślinę, to taki tester i staramy się unikać współżycia w okolicach owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie chcesz tyć to do tabletek antykoncepcyjnych kup sobie tabletki osłonowe np. harmonella, osłonią twoją wątrobę i nie będziesz miała wahań wagi, warto przy tabletkach hormonalnych brać taki suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dziewczyna ze znakiem jakości"Q" musisz dobrze zabezpieczyć piczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×