Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MisiaX

Jaka biżuteria do białej sukienki i czarnych szpilek?

Polecane posty

Gość MisiaX

Witam. Niedługo jadę na wesele, kupiłam już białą sukienkę i czarne szpilki, ale wciąż zastanawiam się nad ilością i kolorem biżuterii. Sukienka ma grubsze ramiączka, mały dekolt, jest przed kolano, ma górę dopasowaną z koronką a dół zwiewny,rozkloszowany. Co doradzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy lub czarny ale wklej suk
nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaX
Zdjęcia sukienki aktualnie nie mam na komputerze, a chodzi mi głównie o rodzaj takiej biżuterii ? Myślałam o czarnych perłach a nie wspomniałam też, że będę miała czarny żakiet i małą czarną torebkę, ale w tańcu nie będą mi i tak te rzeczy towarzyszyć ;) Co myślicie jeszcze o kolczykach w kształcie kulek(kryształki Svarowskiego) , zwisające. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Na wesela nie chodzi się w bieli, to kolor zarezerwowany tylko i wyłącznie dla panny młodej, jak można tego nie wiedzieć?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała sukienka na wesele to baaardzo kiepski pomysł. żebyś nie wyglądała jak sekretarka w tym białym i czarnym, proponuję przełamać zły kolor kiecki biżuterią np. w kolorze miedzianym, dosyć ciężką, albo w kolorze niebieskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
W białej sukience na wesele??? A na pogrzeby chodzi jak? W różowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaX
Ta SUKIENKA nie jest takiej długości jak SUKNIA panny młodej a poza tym sukienka nie jest mocno elegancka, więc nie rozumiem dlaczego dziwi was założenie białej sukienki na czyjeś wesele ;P;P Nie potrzebowałam tego typu komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemka1
Rzeczywiście troche kiepski pomysł z tą białą sukienką. Nie ważne czy jest długa czy krótka po prostu się nie zakłada. Ja założyłam raz czarną i czułam się fatalnie, ale biała to już zupełny odjazd. A jeśli panna młoda założy króciutką i skromną białą ? Różne są gusta. Nie, nie i jeszcze raz NIE. Załóż cokolwiek masz byle nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaX
I co jeszcze ? Śmieszne jest to co mi większość napisała... ale cóż... Niczego innego raczej nie mogłam się spodziewać. A tak na marginesie to mama panny młodej widziała moją sukienkę i bardzo się jej spodobała. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaX
A kolor kremowy czy ecru byłby według was w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obinnnka
jesteś starą panną z kompleksami czy jak ? nie znasz innych kolorów ? daj dziewczynie być jedyną w ten wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trata tata
WSZYSTKO OK ;TYLKO TE CZARNE BUTY TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat na swoim weselu będę miała krótka sukienkę, bo taka mi się podoba i troche by głupio było gdyby jeszcze ktoś miał białą sukienkę. Po prostu są rzeczy , których nie wypada robic, np. ubierac biała sukienkę na nie swoje wesele, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trata tata
POOGLADAJ NA YOTUBE WESELA; BIALE SUKIENKI NIE TYLKO DLA PANNY MLODEJ!!!!!! STAROSWIECKIE ZABOBONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabobony? Troche głupio bym się czuła gdyby na moim weselu osoba zaproszona była uprana PODOBNIE do mnie :| a ta osoba czułaby sie zapewne jeszcze gorzej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trata tata
GOSC NIGDY NIE JEST UBRANY PODOBNIE DO PANNY MLODEJ-JAKKOLWIEK NIE UBIERA SUKNI SLUBNEJ; A KOLOR NIE MA NIC DO RZECZY CZY PAN MLODY POWINIEN ISC W BIALYM GARNITURZE????????????? BO RESZTA W CZARNYCH PRZYJDZIE LUB SZARYCH???????????????? TO TEZ JEGO DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
To nie są żadne zabobony tylko podstawy kultury osobistej i dobrego wychowania. Tak, jak się nie siorbie, nie beka, nie rozmawia przez telefon w kinie, tak samo się nie chodzi na wesela w bieli a na pogrzeby w różowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
P.S. czarnych garniturów nosić się też nie powinno, i to nie tylko na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghui
wsiowe baby na forum ale dalas przyklad:D:D:D a ty nie bekasz?????????????? to na pogrzeb wdowa powinna isc w czarnym a reszta w bialym bo to jest jej dzien ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
Nie misiu, nie bekam przy ludziach. Mamusia mnie dobrze wychowała i wiem jak się zachować i ubrać stosownie do okazji. Ale ten wątek pokazuje, że nie wszyscy to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego że krótka i zwiewna, skoro biała ... opamiętaj się, chyba bardzo nie lubisz panny młodej :classic_cool: Na moim ślubie były dwie laski w białych sukienkach i ja w sumie zauważyłam, ale nie chciałam się awanturować, ale część moich gości mówiła między sobą, że te dwie popełniły niezłą gafę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfgttrfgtgfvhygrth
jesteś wredna z tą białą sukienką, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×