Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ally-20

Jaka biżuteria POMOCY

Polecane posty

Jaka biżuteria do tej sukienki? Dodam, że kolor jest śmietankowy, inaczej ivory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
To zależy od fasonu. Czy ma dekold? Czy włsy będą upiente do góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekold ma w serduszko, a włosy będą tak luźno upięte z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2012
mysle ze bez naszyjnika jakies dlugie kolczyki i branzoletka, ladnie bedzie wygladac zblizona do tej na zdjeciu, raczej srebro niz zloto, moze perly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2012
a myslicie ze bizuteria z rubinami ladnie bedzie wygladac do sukni slubnej ? chce zalozyc pierscionek, ktory dostalam od mamy narzeczonego a on ma wlasnie wielki rubin i takim razie chcialabym wybrac pod kolor kolczyki i naszyjnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna mloda 2012 jeśli masz np. bukiet w kolorze bordowym to czemu nie. Myślałam o perłach ale podobna na ślub się pereł nie zakłada. Tak mówi moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi24
Tak, jest przesąd ślubny, że założenie pereł przez pannę młodą może przynieść łzy. Moim zdaniem długie kolczyki z rubinami wyglądały pięknie, to tego koniecznie bordowy bukiet :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę mieć bordowego bukietu bo moje kolory przewodnie to żółty i złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
nieeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE ZAKŁADAJ PEREŁ DO ŚLUBU! PRYZNOSZĄ PECHA, ŁADNE KOLCZYKI I WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perłowa_perłowa
Dziewczyny, ciągniecie dalej te zabobony, które ktoś se wymyślił, a perły są naprawdę piękne. Życie zalezy od nas a nie od zabobonów i koralików, bez sensu jest takie myślenie, naprawdę. Czytałam ostatnio na blogu o perłach i o doborze biżuterii i był tam fajny tekst, właściwie notka, mam nadzieję, że link mogę wkleić, nie będzie problemów :) http://bizuteriaslubna.bloog.pl/id,328783200,title,PERLY,index.html Blog też jest dość ciekawy, niektóre fajne notki. Mi się osobiście perły bardzo podobają i coraz częściej się je spotyka przy ślubnych sukniach, nawet widać to na zdjęciach modeli sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perłowa_perłowa
kurcze, jak się wkleja linki?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolory przewodnie swoją drogą,ale jeśli do bukiety florystka wplecie ci bordowy akcent to nie zburzy to ogólnej koncepcji i będziesz mogła włożyć rubinowa biżuterię.Myślę,że takie połaczenie będzie pięknie i interesująco wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm, chciałabym mieć tę
KURWA, ALE Z WAS DYSLEKTYCZKI!!! BRANSOLETKA, A NIE BRANZOLETKA DEKOLT, A NIE DEKOLD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepJubilerski.com
Z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie z naszej strony www.SklepJubilerski.com wybór jest naprawde szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Proponuję tylko jakieś dłuższe kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelkia
perły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj czegoś może w Bottonexie, tam jest sporo ładnej biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić biżuterię w firmie Savicki. Zobacz sobie na ich stronie, czy coś Ci się spodoba savicki.pl. Myślę, że jest duża szansa, że coś znajdziesz, bo mają różne typy – zarówno nowoczesność, platyna, białe złoto – jak i bardzo zdobne, powiedziałbym klasyczne pierścienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×