Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alikante

jaka butelka dla niemowlęcia?

Polecane posty

Gość alikante

szukam jakiejś butelki do karmienia tak na sam początek, tak wiem zaraz się posypię dlaczego nie chcę karmić piersią i w ogóle... ale oczywiście ja chcę, ale tak w razie czego chciałabym mieć pod ręką, bo wiadomo, że to może różnie być... najlepsza by była jakaś taka żebym w razie czego dała radę jeszcze wrócić do karmienia piersią, gdyby maleństwo nawet początkowo miało problemy ze ssaniem i trzeba było dać butlę. jakie się u was spisały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avent natural polecam :) u nas się przydały i spokojnie mogłam na zmianę karmić piersią i butelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Po pierwsze butelka nie jest dla niemowlęcia tylko dla rodzica, dla niemowlęcia tylko zawartość. W sklepie kupowałam butelki na wyczucie do własnej dłoni żeby mi było wygodnie trzymać i te cięższe bardziej się mi się sprawdziły. Pierdół od producenta nie czytaj bo producent nigdy nic z tej butelki nie pił. Rozmiar smoczków to też głupota, popatrz na własne sutki, myślisz ze urosną tak samo jak dziecko? Tyle ile wciągnie twojej piersi, tyle mu się w buzi zmieści. Mam nadzieje że rozjaśniłam wątpliwości, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grossross ma sporo racji, a mi sie akurat spodobaly butelki avent bo sa lekkie i kompaktowe i dobrze sie je trzyma w dloni i malemu akurat podpapsowaly i ladnie z nich jadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam avent natural, dobre są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam butelek ogólnie, mogą one wywoływać próchnicę butelkowę trudną do leczenia, znacznie lepszym rozwiązaniem jest karmienie piersią, dla zdrowia dziecka i jego ząbków, także jeśli jest taka możliwość trzeba unikać tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie prosila o rady, tylko karmienie piersia, tylko jaka butelke w razie czego miec pod reka. Polecam avent natural i avent zwykly, nawet jak nie orzydadza ci sie bo bedziesz karmic piersia potem spelnia funkcje przy wodzie czy sokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dr Brown's. Przetestowaliśmy Avent, Lovi, Tommee Tippee, ale te polecane są świetnie, bo mają system antykolkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również preferuję karmienie piersią. karmienie butelką noworodkow moze skutkowac roznymi chorobami. jak mozna to lepiej dawać ' z cyca' ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie choroby może powodować karmienie butelką noworodka? Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie choroby może powodować karmienie butelką noworodka? Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie choroby może powodować karmienie butelką noworodka? Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie choroby powoduje karmienie noworodka butelką? Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za spam, coś mi internet nawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak ktos sie pyta o butelke to padaja takiego typu odpowiedzi,czemu nie odpowiadacie na temat? Autorko,moj na poczatku zaakceptowal tylko smoczek nuka. Jak byl straszy to ciezko go bylo przestawic na avent,ale sie udalo. Z nukiem mialam wiele problemow,wlasnie ze wzgledu na zbyt mala ilosc rozmiarow dziurek do wyboru- mpj maly refluksowiec musialcpic mleko zageszczone a przez nuka nie szlo. Musialam powiekszac sama dziure,rozmiar m sie zatykal a z L sie topil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, no to rozgorzała dyskusja, a autorka sama stwierdziła, że potrzebuje tylko porady odnośnie butelek, a nie wywodów za i przeciw karmienia butelką :P no ale nie da się, zawsze się matki polki karmiące znajdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ciekawski
Pani mirando, jakie choroby powoduje butelka? Mam nadzieję, że Pani odpowie, naprawdę jestem ciekawa Pani teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi polecily kolezanki wlasnie avent i tez kupilam te butelki, a czy sie sprawdzo sie okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
"butelki z systemem antykolkowym" no to się uśmiałam aż do łez z pomysłowości producenta ;ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chorób butelka nie powoduje, chyba ze niedomyta. natomiast picie ze smoczka połączeniu z nieprawidłowa pozycją podczas karmienia moze powodowac nieprawidłowy rozwój żuchwy i szczęki a w efekcie- wade zgryzu. I nie jest prawda, że każdy smoczek jest ok. z piersi mleko nie płynie szerokim strumieniem, dziecko musi popracowac mieśniami żeby się najeść i dzięki temu te mięśnie się wzmacniają i "ciągną" kości. smoczek ze zbyt dużą dziurką pozwala szybciutko nakarmic dziecko, ale nie zmusza go do pracy. niby wygodniej, ale za parę lat skutki będą. no ale z wadą zgryzu można żyć. wracając do pytania głównego- dla noworodka najlepsza będzie butelka ze smoczkiem przypominającym pierś, nie za duża dziurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Canpol babies u mnie sie sprawdzily i okragly smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się jeśli już butelka to jako imitacja piersi i żeby mleko spływało z po smoczku a nie wprost do buziaka żeby dziecka nie zakrztusiło się, dodatkowo jednak trzeba bardzo uważnie obserwować ząbki i czy nie ma próchnicy, bo potem się to ciągnie latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas super sprawdziły się lovi medical + Butelka faktycznie na plus :) Łatwa do trzymania, do mycia, ma fajny smoczek, czytelna miarka, nie tworzy się na niej osad po umyciu. Ja polecam. Mamy też lovi aktywne ssanie ale te są gorsze. Moje dziecko z nich pić nie chce. A no i medical + nie powoduje zakrztuszeń (a przy innych butelkach nam się zdarzały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam kilka i za najlepszą uważam butelkę Yoomi. Możesz ją znaleźć w www.gumowakaczuszka.pl Jest to butelka antylkolkowa z podgrzewaczem - nie będziesz już miala problemow z nocnym karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×