Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapeczka zimowa

jaka czapeczka na zimę

Polecane posty

Gość czapeczka zimowa

moje pytanie jest takie. otóż moje pierwsze dziecko urodzę w zimie więc się nie orientuje jaką czapeczkę kupić dla noworodka (jaki rozmiar itp.) oczywiście nie chodzi mi o kwestie miękka itp. bo w coś dziecko wychodząc ze szpitala muszę ubrać czy wystarczy że będzie mieć bawełnianą czapeczkę i na to kaptur gruby od kombinezonu?? i tak w sumie będzie w foteliku z budką i osłonką na nóżki nie chce żeby było też za ciepło bo w drugą stronę chyba też nie za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla ollaaa
nie, bawełniana nie wystarczy! kup normana ciepla czapke nie wiesz,ze przez glowe ucieka najwiecej ciepla? chcesz takiemu ledwie urodzonemu dziecku zafundowac szok termiczny? a jak bedzie -20 np przy twoim wyjsciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfd
ja rodziłam w styczniu. Mała odbieraliśmy w jednej czapeczce bawełnianej, wiązanej pod szyją i kapturze od grubego kombinezonu. Wystarczyło. Przecież i tak ze szpitala wsiada się do samochodu a potem wysiada pod domem. po co tyle czap i warstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapeczka zimowa
póki co dopiero pytam więc nie naskakuj na mnie jakbym komuś jakąś krzywdę zrobiła!!!! lub chciała coś zrobić wiem że przez głowę ucieka najwięcej ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfd
a rozmiaru nie pamiętam - chyba 32, ale generalnie te dla nowowrodków są w takich uniwersalnych noworodkowych rozmaiarach. Ja powiedziałam w sklepie, że chce czapeczkę bawełnianą dla noworodka i pasowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapeczka zimowa
vfd dzięki bo przecież będzie mieć jeszcze gruby kaptur i będzie w foteliku- też mi się tak wydaje a wiadomo że do samochodu zrobimy może z 5 kroków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady skarpetta
Jak masz gruby kombinezon, to cienka czapka i kaptur beda OK. A już na pewno na wyjscie że szpitala, jak tylko musisz wskoczyc do samochodu. Ja mialam w lutym dla corki czapke z bawelny dwuwarstwowa. Ale najlepeij kup też trtoche cieplejsza, akurat przez glowe trak znowu dziecka nie przegrzejesz. Rozmiar to taki new born, a w cm to 32-38 cm dziecko ma przy urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapeczka zimowa
ok dzięki za odpowiedzi wybiorę się na zakupy i popatrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaaaaaaaa
a ja czapkę miałam, rozmiaru nie pamiętam ale raczej ten najmniejszy. Rodziłam w styczniu i co z tego, że do samochodu kilka kroków? Później od razu zaczynałam wietrzenie, spacerki więc czapka się szybko przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaliiheli
ja jestem bardzo zadowolona z czapeczek firmy Many Months z wełny merynosów - czapeczki są naturalne, oddychające, ciepłe, ale bez pzresady (w mrozy obowiązkowo do tego kaqpturek), a przy okazji rosną razem z dzieckiem - 1 rozmiar jest od 0-6/9 mcy - super sprawa poza tym warto mieć bawełniane - ewentualnie po kąpieli, czy na pierwsze dni szpitalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiamoja
Witam, Świetna czapka wedlug mnie na zime to taka 2 w 1 razem z szalem. Znalazłam na allegro czapę wełnianą cieplą, która ma śliczny kolor taki głęboki !!! Czapka jest z miłęj w dotyku wełny dzięki czemu nie drapie delikatnej głowki dziecka posiada śliczne welniane ręcznie robione kwiatki. Z tego co widziałam na aukcji są 3 kolory ja zakupilam w kolorze czerwonym bo pasuje do kombinezonu Tośki. Warkocze są na tyle długie że można spokojnie zawiązać pod szyjką a dwa pomponiki na końcu wzbogacają dodatkowo czapę. Jestem naprawdę zadowolona ;) Przesyłam link. http://allegro.pl/czapka-welniana-z-warkoczem-dla-dziewczynki-kwiat-i1937794932.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że wystarczy. Bez przesady, jak przegrzejesz dziecko to wcale lepiej nie będzie. Moja urodziła się w lutym. I fakt ja miałam czapeczki różne na dwór, ale raczej takie wiosenne, bo po synku. Kapturek i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał bawełnianą i na to kaptur z kombinezonu i dlaczego ma nie wystraczyc,chyba ze mama pojdzie pieszo do domu ze szpitala to nei,a kilka metrow do auta to przeciez nic (urodzilam w listopadzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla ollaaa ale z ciebie panikara skoro w dzien by mialo byc -20 to w nocy gdzies okolo -30 haha :) nei przesadzaj,a jak teraz dziecko ubierasz ? owijasz 10 kocami szok termiczny to ma dziecko p wyjsciu z brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dziewczynki
polecam czapeczki firmy Sterntaler- tanie nie sa, ale jakosc super, pobija wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam w grudniu. u nas w szpitalu dzieci przed wyjsciem ubiera pielęgniarka. daje się fotelik i ubranka i ona ubiera i przez drzwi podaje gotowe "zawiniątko" córa przy wyjsciu ubrana była w body z długim rękawkiem, śpiochy, pajacyk bawełniany, czapa ciepła, do tego kombinezon zimowy z załozonym kapturem i pielęgniarka na to wszystko juz dziecko zapięte w pasach w foteliku przykryła kocem razem z głową... tak do samochodu i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozważyć zakup czapki z dziecięcej kolekcji na http://gena.pl/ Mają tam naprawdę duży wybór. Jakiś czas temu żona kazała mi zamówić dla naszej córki czapkę z tej strony, bo na dworze robi się coraz zimniej. Niestety, jesień jak zwykle chłodna. Nasza mała nigdy nie lubiła czapek, a gdy dostała taką uszatkę z futrem nosi ją bez przerwy, gdy na dworze zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka86
Przez główkę dziecka ucieka najwięcej ciepła, czapeczkę trzeba mieć, najlepiej w kilku wariantach na różne sezony i temperatury. Ja kupiłam na www.sklep.bexa.pl mają duży wybór czapek na lato i zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno jest jeszcze jeden sklep który powinniście zdecydowanie odwiedzić http://zkopytem.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą modnych czapek kobiecych na jesień i zimę jest www.pawonex.pl Polecam wam zapoznać się z ich ofertą jeżeli zależy wam na dobrze wyglądających czapkach zimowych. Od nich zakupicie też świetne szaliki dopasowane do czapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaS

Ja kupowałam w tym sklepie, bo mieli najlepsze czapki na zimę: https://www.sklep.kochamczapki.pl

Córka jest bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×