Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abczxy

jaka dobrać suknie slubną rozmiar 42lub44 duży problem :(

Polecane posty

Gość abczxy

witam ma problem z dobraniem sukienki na ślub. byłam w kilku salonach co prawda wszyscy wciskali na siłę te princessy (księżniczki) ale ze względu na bioderka które nie są jakieś tam super małe wyglądałam jak beza taka wielka. Biust mam duży bo 36/90D. A jak każdy wie ze suknia ślubna to musi być super bo ślub raz się bierze raczej. Chciała bym podkreślić to i tamto ale też ukryć zbędny brzuszek bioderka i pupę. Macie może jakieś pomysły inspiracje żeby wskazać mi odpowiedni fason ? A w wchodząc do salonu mówiąc rozmiar to Panie wiecznie jakieś dąsy pokazują :( jest to przykre prawda. Ale i tak schudłam i więcej rady nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy ślub? Może jeszcze dasz radę schudnąć. Moja koleżanka przed ślubem wzięła się za siebie (siłownia + Mel B + rower + bieganie + dieta redukcyjna) i udało się jej w 3 miesiące 13,5 kg zrzucić (z rozmiaru 42 na 38) i miała swoją wymarzoną sukienkę - syrenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ja nosze 46 i jakos problemu nie bylo, dziewczyno rozmiar 42 jest spoko, sama chcialabym miec ale mi sie nie chce. Kobieta w salonie byla zaskoczona, ze obawialam sie iz nie dostane na siebie kiecki. Mialam fason litery A i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abczxy
ja akurat gustuje w czymś takim jak literka A lub coś takiego tradycyjnego. Same wiecie jak sie ludzie patrzą w salonach czy sklepach pytając sie o rozmiar 40 lub 42. A może jakiś macie sposób lub tabletki na odchudzanie sprawdzone (tabletki oczywiście + ćwiczenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abczxy
ślub mam w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno żadne tabletki nie działają, jeżeli chcesz zgubic kilka kg, to zbilansowana zdrowa dieta plus ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od dobrania poprawnego rozmiaru stanika, bo po pierwsze napisałaś absurd (ang. obwód 36 = nasz obwód 80), a po drugie dobrze dobrane 80D to nijak duży biust nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkauuuu
A myślałaś o sukni w stylu empire ?? Poszukaj sobie w googlach jak wygląda ten fason, jest idealny dla osób 42/44. Linia odcięcia pod biustem maskuje brzuch. Góra wydłuża sylwetkę. Szczerze Ci polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszcz się spala a nie ukrywa grubasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Autorko :) Też mam podobny problem- co prawda górę mam szczupłą, ale bioderka, uda i brzuszek pozostawiają wiele do życzenia... Oczywiście babki w salonie też proponują mi tylko suknie w stylu księżniczki lub literki A a ja sobie wymarzyłam prostą bez koła, w stylu empire. dobrze radzą Ci inne dziewczyny, warto pobuszować po necie i poszukać a później znaleźć dobrą krawcową :) POWODZENIA i nie martw się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empireeeeeee
Nie musisz mi mówić co się spala bo schudłam 40 kg, fiut Ci od takich komentarzy nie urośnie. Doradzam tylko rodzaj sukni który ukrywa mankamenty, których Ty na pewno nie masz, oprócz defektu mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×