Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pyszolinna

Jaka fryzura ślubna?

Polecane posty

Gość Pyszolinna

Dziewczyny jak będziecie się czesać? Włosy rozpuszczone, spięte na bok czy kok? Wiekszość jak widzę robi spięte na bok i też o tym wcześniej myslałam, ale zaczynam dochodzić do wniosku, że kok będzie najabrdziej elegancki. Chodzi mi o cos takiego: http://naobcasach.pl/fryzura-slubna-4/ Jakie macie zdanie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erttt
ja też chce bardzo podobnie, bo najlepiej mi w gładko i wysoko spiętych włosach, tyle ze ja chce mniejszego koka niż na zdjęciu i bez diademu bo mi sie totalnie nie podoba. coś w tym stylu: http://www.google.pl/imgres?start=284&hl=pl&client=firefox-a&hs=9Bv&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1024&bih=603&tbm=isch&tbnid=zI4fLN3m2RjWXM:&imgrefurl=http://www.fryzury-katalog.pl/fryzury%2520wieczorowe%2520strona%25202.html&docid=y4XRhkbG9vurPM&imgurl=http://www.fryzury-katalog.pl/Images%2525203/Jennifer-Lopez-upiecie-wieczorowe-fryzury-kok-wlosy-upiete-1.jpg&w=320&h=481&ei=5Ez-UIy6MMXrsgbRjIDYDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:84,s:200,i:256&iact=rc&dur=323&sig=116679004773665729560&page=17&tbnh=170&tbnw=113&ndsp=18&tx=65&ty=110 i opleść do okoła średnio cienkim warkoczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszolinna
Ten kok Jennifer Lopez przepiękny, nawet ładniejszy niż ten co ja podałam :) Tylko, że ja będę mieć rozłożystą suknię i nie chcę żeby mi zginął na głowie :) Mi się podobają takie spinki podpięte do koka (ale nie korony), widziałam je w najnowszych kolekcjach i mnie to urzekło :) a jaką masz suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszolinna
a mnie się koki- to co pokazałaś to są własnie takie standardowe fryzurki w obecnych czasach- ale tak jak mówiłaś, kto co lubi. Do rybki kok by raczej nie pasował, też na Twoim miejscu postawiłabym na inną fryzurkę :) Wydaje mi się, że do koka trzeba mieć też w miarę plastyczną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erttt
mnie sie też bardzo podobają "romantyczne" fryzury, ale niestety nie pasują mi do twarzy, bardzo mnie poszerzają, a po drugie mam bardzo niepoddatne włosy i cieżko na nich utrzymać efekt fal nawet jak nawali sie dużo lakieru. Kok wyciaga mi twarz no i wydaje sie troche wyższa co przy moim162cm jest dużym plusem. sukienki jeszcze nie mam ale będe celowac w styl empire albo literęA, wiec najwyżej później zmodyfikuje fryzure pod sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się męczyc z fryzurami najpiękniej isc do ślubu w tłustych włosach i związane w kitkę hehe ;) wygląda sie wtedy bosko ;) hehe bynajmniej nie musisz płacic za fryzjerkę lol 2 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika 34
Fryzure slubna robilam w salonie Black Pearl przy ul szlak w krakowie :) polecam, najlepszy salon, w jakim bylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slubne.pinger.pl/m/3107385 mi sie bardzo podoba kok tej blondynki co ma welko na twarzy ale nie moge znalesc nigdzie tyłu tego koka moze ktoras z was widziała zdjecie tyłu tego koka bo bardzo mi sie podoba ten kok na tej pani młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze zapomniałam dodac ze ona miała w tym koku zolte rozyczki i welon wpiety pod kok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dziewczyna ma bardzo fajna fryzure naprawde super to wyglada 🌼 ❤️ www.youtube.com/watch?v=H3VsYINcR2I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam delikatnei upiete wlosy, chcialam zeby wygladaly naturalnie, wyszlo super, czesalam sie w black pearl w krakowie przy ul pawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez czesalam sie w black pearl na slub, bardzo fajnie wyszlo, nie zaluje, ze zdecydowalam sie wlasnie na tem salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Izia_
Mi się bardzo podoba takie upięcie jak tutaj http://fryzjeranna.com.pl/ (3 i 4 w górnym banerze). Tak niby że kok, ale nie do końca. Mam sukienkę w stylu hiszpańskim i myśle, że to będzie pasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam zazdroszczę wasz problem to jaka fryzura,mój do najblizszego fryzjera który naprawdę uczesze to co chcesz i czesze fajnie mam 54km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zrobie na slub koka, mam dlugie wlosy i w rozpuszczonych byloby mi niewygodnie :) mysle, ze fryzjerka doradzi mi cos ekstra :) bede sie czesala w black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będę musiala się uczesać sama. Mam pół roku na ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okropnie odstające uszy więc będe miała w poł rozpuszczone włosy i lekko pofalowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_19988
Ja mam mały problem, mam ślub w lipcu. Fryzjer zaklepany, termin umówiony, tylko kompletnie nie wiem jaką zrobić fryzurę. Myślałam o czymś gładkim i prostym jak na zdjęciu poniżej, ale mam 3 włosy na krzyż... Znacie jakieś dobre tabletki, które wzmocnią mi włosy? http://www.fryzury-na-wesele.pl/gfx/slubne-3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wlasnie nie wiedzialam, ale pokazalam w salonie zdjecie sukni i razem z fryzjerka dobralysmy odpowiednia fryzure i w tym samym salonie ( Black Pearl, Kraków) makijaz :) wyszlo swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze nie tylko ja fryzure slubna robie w Black Pearl :) ale nie dziwie sie, to swietny salon i wcale nie jest drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie podoba w Black Pearl, taki salon swietny, a tak tanio :) no i porzadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam mieć rozpuszczone włosy, ale nie wyglądałam tak sobie wyobrażałam, a poza tym wszytscy mi odradzają, bo włosy się bedą puszyc itd. mysle nad jakims kokiem teraz, ale nie chcę takiego ulizanego. zastanawiam się nad takim z warkoczem? co m,yslicie? w srodku jest foto http://organizerslubny24.pl/blog/71/inspiracje-w-stylu-rustykalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że nie widać przodu, bo z tyłu całkiem ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×