Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka jest przyczyna ze FACET zachwowuje sie w ten sposob ?

Polecane posty

Gość gość

Spotykalam sie z facetem ktory co jakis czas mi dokuczal ,jak go nie chcialam,nie chcialm sie z nim spotykac to wyzywal ,ze dzifka ,ze brzydka ,ze ok nie chce juz ze mna sexu bo i tak brzydka jestem ,takie tekst potrafil mi powiedziec przez telefon ...plakalam pozniej... przykro mi bylo... bo tak to latal za mna wydzwanial jak szalony.. raz mi powiedzial ze nie pdooba mu sie to ,ze Ja chodze jak jakis PAW",,, i raz mowi ze on ladniejszy od emnie jest w wpadl w smiech... raz zadzwonil tez i mowi "teraz to ladniej wygladasz" ...... ehhh ,a on jak wygladal ?... Niski jak na faceta ,maly penis,niezbyt dobrze bzykal , ma lysine na srodku glowy... jakies brzydkie nogi takie chude ...a ja ogolnie podobam sie facetom ,oczywiscie nie wszytskim ... a on tak mi dokuczal... a jak wystroilam sie ubralam sukienke ,szpilki to mowil ,ze wygladam jak dzifka,zartwowal sobie,jak rozmawialam przez telefon z kolega ,to byl pozniej zly na mnie... a cal czys wydzwanial do mnie ja olewalam go ,nie zawsze chcialam sie spotykac,wkurzal sie...i mowil ze nie podoba mu sie jak go traktuje ..bo traktuje go jak pieska... wkurzal sie..Dlaczego zachowuje sie w ten sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pytasz? Żeby potwierdzić teorię Darwina :D jak to gdzieś wyczytałem "nie ma wielu idiotów, są po prostu strategicznie rozmieszczeni". Trafiłaś na jednego z nich i koniec objaśnień, po prostu się nim nie przejmuj i żyj dalej jakby go nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lodzika zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie facet to gowno.Z kim ty sie zadajesz dziewczyno??Pogon i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest ważne dlaczego on taki jest, ty sobie raczej postaw pytanie co z tobą nie tak, że spotykałaś się z facetem tak beznadziejnym, brzydkim, chamskim i beznadziejnym w łóżku ...jakie masz problemy ze sobą, że po pierwszym chamskim tekście w stosunku do swojej osoby nie powiedziałaś mu : nie podoba się to wyp.... w podskokach jak w ogóle można z takim g... pójść do łozka, niepojęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignoruje go ,,czesto nie odbieram telefonu,az obrazi sie ,ale pozniej znow zabiega przeprasza... az w konncu znow sie z nim spotkalam,ogolie to mily jest ,ale jak go olewam zrywam z nim kontakt nie odbieram telefonu,to dostaje furi i wyzywa robi sie zlosliwy bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszla z nim do lozka bo jest trendy i ma swoje potrzeby.Kolejna tepa gowniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się dziewczyno, naprawdę. Coś jest z tobą nie tak, chyba lubisz jak ktoś ciebie traktuję jak ścierę do podłogi inaczej byś się nie bawiła z nim w takie podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ogolie to mily " taaa, jasne. Miły facet który wyzywa ciebie od k...Ty z jakiejś patologii pochodzisz , że to dla ciebie nie jest co najmniej niestosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mu sie nie podobam ,to po co chce sie spotykac ? wrecz terroryzuje mie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już zakładałaś ten temat jakiś czas temu. ładnie cię to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mu dajesz d**y,dlatego cie terroryzuje idiotko.Podoba mu sie twoja dupa jak cie zalicza a nie ty.Dotarlo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet to jakis zakompleksiony psycholek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widzi głupia pi..o ze się dajesz wkręcać i może tobą manipulować. Łykasz jak pelikan. I jeszcze rozważasz o co chodzi. Urodzona ofiara przemocy z ciebie. Co jest z tobą nie tak: patologia w domu, ojca nie miałaś, albo miałaś i pił , molestowali cie w dzieciństwie, kompleksy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piertolicie ,jak moza bzykac zabiegac o kogos kto nam sie nie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałaś tu o tym już, to znaczy ze kwalifikujesz się do psychologa, coś jest z tobą nie tak. Normalna by zakończyła sprawę raz dwa i nie zawracała sobie facetem głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mnie oceniacie ? nie bylam molestowana w dziecinstwie ,dla Waszych informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o kogos tylko d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne te jego zachowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oceniamy, bo to co robisz sobie jest chore, jak sobie tego nie uświadomisz to będziesz się męczyć w jakichś toksycznych układach. Brniesz w ślepą uliczkę rozważając dlaczego facet robi tak a nie inaczej, a powinnaś zacząć się szanować i go spławić raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewam jak go widze udaje ,ze go nie znam..pozniej wydzwaia i mowi ,dlaczego nie odpowiedzialam mu dzien dobry i udawalam,,ze go niewidze... Raz jak dlugi czas sie nnie widzielismy ,przyszedl i zaczal byc agersywny ,ze tyle czasu nie odbieralam od niego telefonu i uderzyl lekko niby mnie po twarzy, a po chwili przytuli pocalowal... i mowil ,ze to ja mam okropny charakter... tak oczywiscie,bo ja nie chce sie jego sluchac, robic to co on chce i olewam go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się dziewczyno, z każdym wpisem wychodzisz na głupszą albo na książkowy przykład ofiary przemocy domowej. Po co się z nim spotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, to teraz mi odpowiedz dlaczego utrzymujesz z nim kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na raze mam spokoj, dlaczego daje sie w koncu namowic na spotkaie z nim ? Tak naprawde to byl dla mnie ok, jak cos potrzebowalam byl pomocny ...Lubie go pomimo tego ze czasami taki jest,sama nie wiem juz... Tylko troche boje sie ,bo wiele razy mowil mi ze chce dziecko ze mna,oczywiscie bardzo uwazam jak uprawiamy sex to uzywam gumek zabezpieczam sie , mowi za kazdy razem ,ze chce cos wiecej niz tylko sex,a jak powiedzialam mu ,ze to juz naprawde koniec to powiedziel ze "nigdy koniec "..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz uważać, wiem jak będzie wyglądało twoje zycie... zrobi ci to dziecko, więc będziesz musiała z nim zostać, wtedy dopiero na serio zacznie być kontrolujący i agresywny, będzie cie codziennie gnoił, wyzywał i tłukł. a ty będziesz z nim siedzieć bo jesteś typem ofiary. Gratuluję wyboru, gratuluję głupoty, gratuluję braku instynktu samozachowawczego. tylko potem nie łaź po instytucjach żeby ci ktoś pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze da mi spokoj w koncu.. zapomni o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale nie chce mi się z tobą gadać. Masz w sobie coś tak drażniącego, taki bezwład i bezmyślność, ze aż to budzi agresję. Nie dziwię się ze przyciągasz psycholi. Oni od razu takie wyczuwają. Powiedziałam ci gdzie masz problem i z czym. Nie skorzystasz- wiem to, widziałam wiele takich jak ty. wiem jak skończysz. Przykre, ale na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez pisze ,ze nie mam teraz kontaktu z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja radzę ci zastanowić się, dlaczego w ogóle się z nim zadajesz. Mnie by było szkoda czasu na takiego buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się z nim spotkasz. Przecież wiesz o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×