Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka jest ulubiona zabawka 10 miesięcznych dziewczynek? Mamy prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja uwielbia ksiązeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sa fisher Price ksiazeczka z piosenkami, gasienniczka, piesek, lub jakies pluszaki, albo lalki szmaciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam czegoś na prezent dla bratanicy,sama nam synka 4 letniego i juz w naprawdę w nie kojarze czym sie bawilq w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na topie jest to http://allegro.pl/interaktywny-edukacyjny-szkolny-autobus-ksiazeczka-i4884001505.html super sprawa, z każdej strony coś, potrafi się nim bawić z 45 min non stop, tylko, że już zapóźno na zakupy z allegro raczej, więc polecam książeczkę interaktywną moja uwielbia też piłeczki wszelkiego rodzaju od pingpongów do dużych dmuchanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiązeczki, szczeniaczek uczniaczek, pianinko pluszaki sa do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przywieszki lamaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przywieszki lamaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się za duża na takie rzeczy, przywieszki się kupuja jak dziecko ma 4- 5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam z nią kontaktu na co dzień więc nie wiem kompletnie co kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak i piramidka z ficher prica są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pchacz z do wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchacz fp miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od dziecka ;), każde ma swoje własne ulubione zabawki - tym dzieci nie różnią się od dorosłych ;). Moja córcia uwielbia wszelkie grzechotki i w ogóle zabawki, które wydają dźwięki, dlatego staram się wyszukiwać takich zabawek. Poza tym Tosia, w przeciwieństwie do większość małych dzieci, dosłownie uwielbia pluskać się w wannie, dlatego wyszukuję w Internecie różne gadżety, które jeszcze bardziej umilają jej codzienne kąpiele ;). Ostatnio znalazłam na tej stornie http://skiphop.dzidziusiowo.pl/ takiego śmiesznego wieloryba, który spienia wodę. Tosia jest zachwycona ;) polecam, to może się przydać również dzieciom, które nie przepadają za kąpielą - może kolorowa zabawka zajmie ich uwagę, a rodzice w tym czasie spokojnie będą mogli umyć swoją Pociechę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile chcesz wydać, zacznijmy od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniany pchacz. Tzn taka zabawka z kolkami na kijku. Moja lubiła tym szaleć bo juz w tym wieku chodziła. Co jeszcze. .. ksiazeczki, jakies zabawki z dzwiekami, melodiami, zabawki z duza iloscia przyciskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hula-kula, interaktywna piłka do nauki raczkowania, kolo sto zło kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku corka lubila duzy drewniany samochod z ludzikami i pilki. Zadne cuda garnuszki klocuszki i inne drogie zabawki lezaly i sie kurzyly. Dawalam jej tez garnki i drewniane lyzki do zabawy jak gotowalam w kuchni. W ogrodzie i na plazy bawila sie kamykami. Potrafila tak siedziec i je ukladac pol godziny tylko mialam dla niej wybrane takie wieksze owalne zeby sie nie skaleczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b. pomocne, przecież nie kupi jej kamyków czy pokrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy musi jej kupic jakis plastikowy, najlepiej rozowy bubel, bo to dla dziewczynki. Mala ma 10 miesiecy, pozwol jej odkrywac swiat i bawic sie garnkami jak lubi. Pewnie i tak bedzie sie bawila papierem czy kartonem, w ktory prezent byl zapakowany dluzej niz sama zabawka. Ja bym kupila samochod, jak mala nie ma, ksiazeczke i zabrala ja na basen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka uwielbia książeczki. Dostaliśmy na chrzciny sporo zabawek fisher price (latarka, piesek, małpka, szczeniaczek etc) i teraz leżą i się kurzą bo Mała wybiera książki i potrafi siedzieć tak dobrych kilka minut przerzucając strony i oglądając obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła zwykłe drewniane klocki, najlepiej w jakimś kubełku. Na początek rodzic buduje, a dziecko rozwala, a potem dziecko samo sobie układa. Poza tym, fajne kolorowe drewniane klocki i rodzicom się dobrze kojarzą bo przypominają dzieciństwo ;) Ja przynajmniej z sentymentem wspominam takie klocki właśnie. A kubełek od klocków również można wykorzystać do zabawy. Mój roczniak robi z niego koszyczek albo taboret. Okazjonalnie wkłada sobie na głowę ;) Jeżeli same klocki będą za tanie, to dokupiłabym jeszcze np drewanniną kolejkę - są w ikei i kosztują 50zł za kolejkę z 3 wagonikami i 12 elementowy tor. Nie myśl, że dziecko ma 10 miesięcy, bo przecież zawsze do zabawki dorośnie. Jeżeli pomysł z drewnianymi klockami ci się nie podoba, to kup lego duplo, tu masz mnóstwo różnych zestawów do wyboru. To się na pewno nie zmarnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 120 zł można kupić na prawdę fajne chińskie zabawki, które niczym nie różnią się od tych z półek sklepowych w PL. Do Polski bardzo fajne zabawki ściaga allinside.pl. Za 120 zł kupisz tam pewnie nie jedną rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×