Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malineczka34

Jaką kawę wybrać?

Polecane posty

Gość malineczka34

Witam wszystkich Forumowiczów! Zwracam się do Was z prośbą o porady na temat kawy, jaką byście mogli mi polecić... Zaczynam dopiero próbować , ale jeszcze nie wiem czego szukam. Muszę podkreślić, że do tej pory nie miałam kawy w ustach. Chciałabym, abyście podzielili się ze mną swoimi wrażeniami i może coś poradzili. Albo napisali jakie kawy Wy preferujecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusiakawa
od 10 lat jestem przywiazana tylko do jednej- prima finezja...inne mi nie smakuja ale to pewnied dlatego ze od poczatku tylko ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
i zaraz pojawi się ktoś z reklamą sklepu z najlepszymi kawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam jacobs velvet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 35
jacobs krunung,chyba tylko ona ma smak dobrej .prawdziwej kawy.Chyba nie ma nic gorszego niż kawa rozpuszczalna,w sumie to nie żadna kawa,tylko napój kawowy,Nie dla smakoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka25
Tylko i wyłącznie jacobs velvet...ta cudowna pianka która się na niej robi w momencie zalania wodą.mniam , ale oczywisci z dużą ilością mleka 3, 2 %, pychotka, dla kaawy czasem bym mogła kogoś.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Douwe Egberts black 2.Douwe Egberts Aroma Rood (niestety nie do kupienia w Polsce) 3. Tchibo Exclusive Mild 4. Dallmayr Wszystkie powyższe kawy są "sypane" czyli "fusiaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×