Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką klinikę możecie mi polecić?

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny :) jestem już na takim etapie starań, że przyszedł czas na znalezienie kogoś, kto profesjonalnie zajmie się moim problemem. Macie jakieś sprawdzone kliniki, które specjalizują się w leczeniu niepłodności? Liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście mogę polecic katowicką Gyncentrum. Ja leczyłam się u nich, początkowo PCOS i tarczyca do wyregulowania, potem zaczełam starania się o dziecko. Podchodziłam do inseminacji, za trzecim razem się udało. Dodam że o dziecko staraliśmy się od prawie 4 lat i dlugo zastanawialiśmy się nad kliniką. Wybralismy Gyncentrum i nie załuje tej decyzji. Mają bardzo dobre podejście do pacjenta, nie wyłudzają kasy, moja lekarka prowadząca jest kompetentną i zyczliwą osobą. Uwazam że klinika jest jak najbardziej godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma przyjeżdżała do Białegostoku, jest tu klinika Bocian i tam się udało ;-) są też inne kliniki w Białymstoku i dobrzy specjaliści od invitro. Zależy na pewno gdzie mieszkasz, w jakim rejonie Polski szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gyncentrum w Katowicach. Mam z mezem tam sie udalo doczekać dwóch bobasków:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Gyncentrum, mialam tam dwa zabiegi inseminacji. Wczesniej leczylam sie na duze zaburzania hormonalne przyczyniajace sie do moich problemow z zajsciem w ciaze. Moja lekarka prowadzaca dr Czerwinska jest swietnym fachowcem, godnym zaufania i polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez moge polecic Gyncentrum i dr czerwinska. Jest na prawde skuteczna w tym co robi, fachowiec pierwsza klasa. Godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×