Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka lodówka?

Polecane posty

Gość gość

witam planuje,zakupic lodowke ale konpletnie nie orientuje sie jaka jest dobra i godna polecenia i nie wadliwa. .. choc wiadomo ze dzisiejsze sprzety to nie te sprzed laty ktore wytrzymuja do dzis. Dodam ze potrzrbuje wezszej lodowki 55cm na szerokosc a takich malo jest. No chyba ze moze w sklepie na zamowienie sprowadzaja? orientuje sie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaginka33
Wejdź sobie na stronkę asystentzakupowy.pl tam na pewno jak odpowiesz na pytania to znajdziesz coś dla siebie. Pytania są tak ułożone żeby dopasować jak najlepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natta34
Też mam niemały kłopot z wyborem jakiejś konkretnej lodówki, bo najlepiej, gdyby udało mi się zmieścić w granicach 2000 zł. Czy za taką kwotę znajdę coś na przyzwoitym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak. Lodówki rodzimych marek są w miarę nieawaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amica spoko, na pewno bardzo latwo naprawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie coś znajdziesz za 2 tys, a na jakich parametrach najbardziej Ci zależy, ile osób będzie ją użytkowało? Na pewno warto zwrócić uwagę na energooszczędność, pojemność, gdzie lodówka będzie stała, jeśli komuś zależy na miejscu to warto pomyśleć np. o bezkolizyjnym otwieraniu drzwi. Za 1900 zł możesz kupić LG GBB539NSQWB, 227 l poj. lodówki, 91 l zamrażarka więc miejsca jest sporo, klasa A+, no-frost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LG robi bardzo dobre lodówki, też mogę śmiało polecić, mam u siebie starszy model już 2 lata i działa bez zarzutu, lodówka wygląda jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadys
A jaki model amici moglibyście konkretnie polecić? Tak do 1500 zł coś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andariel55
wg mnie tylko electrolux :) mielismy juz rózne modele i firmy i ta z podajnikiem wody jest chyba najlepsza wg mnie no i niedrogo - jak my kupowalismy 3 lata temu to kosztowala 2500 zł a teraz patrze tu http://www.electro.pl/Lodowki_do_zabudowy,110.html i widze ze juz za okolo 1900 kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja lodówka służy mi już kilka lat, mam lodówkę LG. Wszystko jest starannie wykonane, jest pojemna, jedzenie jest długo świeże. Jakość wykonania bardzo dobra, moi rodzice kupili lodówkę w tym samym roku co ja tylko innej marki i niestety w święta poszła im plastikowa ramka od półki, półka do wywalenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerynnka
Też bym stawiała na LG, z racji jakości i na pewno ceny. Sprzet jest popularny, sprzedają dużo lodówek, wybór mają spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewoja
W domu mam prawie wszystkie sprzęty lg, zaczynając od telefonu, po telewizor, więc wiadomo, ze jak będę kupowała nową lodówkę to także wybiorę tę firmę. Uważam że to dobry wybór, tym bardziej, że mają dobre silniki oszczedzające energię i cicho pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123d
LG może nie są jakieś najlepsze ale mój model sprzed 3 lat z media expert póki co mnie jeszcze nie zawiódł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie jest najlepsze? Ja mam i pralkę i lodówkę i nie narzekam na jakość, sprzęty są dobrze wykonane, jak do tej pory niezawodne a mam już kilka dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam lodówkę tej firmy i nie narzekam. Nie wiem czy mają tam najlepsze modele, niemniej mój sprawuje się całkiem ok. Posiadam ten oto sprzęcik: http://najtaniej.co/produkt/lodowki/lg-electronics-gs9366necz.html Wiem,że nie był tani ale zależało mi na najwyższej jakości i aby lodówka jednak ładnie zgrywała się z resztą kuchni. Nie zawiodłam się ponieważ faktycznie wygląda to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikka229
Faktycznie ładna ta Twoja LG, co do ceny to myślę, że przedział cenowy do zaakceptowania, jakoś nie mam zaufania do sprzętu o podobnych gabarytach za 900 zł. Dobra lodówka kosztuje troche więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timora
Ja nie mam pojęcia na co się zdecydować. Chodzi o coś tańszego, ale i wśród tych tańszych nie brakuje lodówek do wybrania... Nie chcę potem żałować wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Timora - nie warto oszczędzać na lodówce, kupujesz w końcu sprzęt na dobre kilka lat, u moich rodziców to lodówka ponad 10 lat stoi i działa sprawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadliwa to jest każda, przecież wszystko się psuje. Ja uważam, że Amica można powiedzieć jest okej,. ja postawiłam na nia, na energooszczędną, ale w zanadrzu mam nr do hurtwoini części jakby coś było nie tal: http://www.popularna.pl/strony/strona-glowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunkel
Co do LG to uwazajcie, lepiej najpierw poczytac informacje na forum gowork.pl/opinie_czytaj,25242 bo pracownicy napisali klika ciekawostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa03w
Jeśli miałabym polecić lodówkę, to tą tylko z lg W moim domu sprawdza się już 4 rok bez zarzutów. Cenowo są ok, z jakością tak samo. Lodówka działa cicho, ale ma kompresor linearny, na który firma dała aż 10 lat gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie super laptop na stronie aliexpress24.pl, wiem że lodówki i AGD maja na tej stronie, ale jeszcze nie zamawiałam. Komputer jest super. Markowy, niczym nie różni się od tych ze sklepu a jest 3 razy tańszy. Kupiłam jeszcze masę ciuchów i kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o lodówkach LG? Warto, sporo pozytywnych opinii się o nich naczytałam, niedługo się przeprowadzam i szukam jakiejś dobrej w cenie do 2tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby nie INDESID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×