Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcekupicc

jaka piaskownica?

Polecane posty

Gość chcekupicc

Jaka piaskownice polecacie? Chce kupić synkowi i się zastanawiam właśnie jaką. Na pewno zakrywaną bo nie chce żeby służyła kotom za kuwetę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza?!
my mamy dewniana z laweczkami ,ktore mozna rozlozyc i wten sposob piaskownica jest zamknieta-mamy ja drugi sezon i jestesmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy taką muszelke, a jak gorąco to w jednej piasek a drugą połowe możesz użyć jako basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcekupicc
dzięki, ta z linku jest fajna, o czymś takim myślałam właśnie. A jest dobrze wyszlifowana? Nie ma drzazg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcekupicc
szalona mama dziękuję. Ale chodzi mi o coś zdecydowanie porządniejszego i większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja coś powiem
my mamy basenik osobno, większy,dmuchany. Do takiej muszelki trudno by pomieściło się kilkoro dzieci.ja mam 2 choć i jedno pewnie tylko nogi może zamoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcekupicc
basenik pewnie też w tym roku będe musiała kupić, na razie jakiś malutki, a za rok juz duży, żeby rodzice sie zmieścili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja coś powiem
nie ma zadziorów ale trzeba ja wymalować bejcą. Od spodu też zamontowaliśmy z mężem kawałek folii by nie wchodziła do piaskownicy trawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te muszelki to właśnie małe :/ ale u nas jest pełno mrówek i przechodzą przez najmniejsze szczeliny. Kiedyś była u nas drewniana, dno było jeszcze wyłożone taką jakby folią ale sobie poradziły. Super są te drewnine, właśnie obejrzałam więc lepiej taką kup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy tą już 3 lata i super jest http://allegro.pl/little-tikes-piaskownica-zamek-basen-171505-2xbon-i2307712336.html nie wyblakła od slonca nie popękała (mimo ze dzieci z tej pokrywy robią rożne rzeczy od drogi dla samochodzików po trampolinę o zgrozo :D Także mogę ją polecić. Pokrywa jest szczelna, woda nie wplywa do środka nawet przy sporym deszczu (jeśli się ją dobrze poloży bo jak krzywo to wiadomo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomix
kupilismy wlasnie taka.zobaczymy jak sie bedzie sprawowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Malewska
drewniana z daszkiem! kupilam ostatnio w sklepie Andrewex :) jest mega!!! a dzieciaki jakie zadowolone:D juz nie moga sie doczekac kiedy sie beda w niej bawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośśśś
polecam piaskownice z andrewex ;))) moje bąbelki prześlicznie wyglądają w środku takiej kolorowej piaskownicy, ale oczywiscie sa rozne :) bez kolorkow rowniez:))) warto zajrzec do nich na strone, czasem pojawiaja sie jakies promocje. czego sie nie robi dla maluszkow...:D:))) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes90
jak piaskownica dla dziecka to tylko w sklepie Andrewex:))) brawo za jakosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofz
ja polecam z andrewexu - kupilem dla swojej coreczki - niewielka, z laweczkami, zadaszona :) corka jest zadowolona:) wiec i ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaMM
Drewniana z ANDREWEX :) Moje dzieciątka są zachwycone !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola66
najlepiej drewniana. kupowaliscie moze z Andrewex? ktora wg Was bd najlepsza?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaoleczka
najlepsza z andrewexu wg mnie jest zadaszona z ławeczkami :) polecam, sama taką zakupiłam jakiś czas temu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaSowiecka
ja rowniez kupilam w andrewexie, ale bez daszka :) uznalam, ze to zbedny "gadżet" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzwyklejsza drewniania my mamy w ksztalcie 6cio kata a to reklamowane wyzej-gowno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobruses
najlepiej zadaszona:) polecam ze sklepu Andrewex ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześkaaa
ja rowniez polecam zadaszoną z andrewexu :) 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam piaskownicę z betonu architektonicznego u tego producenta www.styl-bet.pl i muszę powiedzieć, że naprawdę mają ładne realizacje i uważam, że jeżeli chcesz się zdecydować na piaskownicę to tylko od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×