Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość krystynelia

jaką poduszkę wybrać do spania ?

Polecane posty

Gość jmvhkjkj,jmuhkukuujju
mam podobną do tej drugiej i strasznie niewygodna dla mnie mam za krótką szyję ta pierwsza poduszka wydaje sie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wataszka
model drugi jest o innym działaniu, bardziej korekcyjnym. tradycyjną poduszkę niestety możesz po swojemu poprzekładać w trakcie snu http://www.omedika.pl/pl/p/Poduszka-FLEX/658 już nie bo jest większa. Do takiej poduszki trzeba się jednak przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakadir
jak zasypiasz do 30 minut to super trzyma przyjemny chłód, polecam mam starszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaaasia
Ja też mam poduszkę Treenes http://e-sklep-materace.pl/po%C5%9Bciel-treenes/poduszka-treene-duo-poduszka-ortopedyczna/zdrowotna-poduszka-treenes-duo-e-sklep i bardzo sobie chwale, jest najlepszą poduszkę jaką miałam. Wygodny sen, szyja nie boli nie pocę się na niej. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusiadomachosska12
Rekomenduję specjalne poduszki ortopedyczne na www.sklepikseniora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania451
Być może taki wybór okaże się dobry hancom.pl/poduszki-ortopedczyne/31-poduszka-ortopedyczna-twin.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZabciaZielona
Szukam porządnej poduszki ortopedycznej. Nie musi być najtańsza, ale ma być dobra. Czym mam się kierować w zakupie???? Jaką wybrać firmę??? Znalazłam coś takiego: http://www.sissel.com.pl/sissel-soft-rozmiar-l.html Ale czy soft w nazwie oznacza, że ona jest miękka? Mam delikatne uszy i nie będę spać na czymś twardym :) Ktoś zna tą firmę?? Co możecie mi poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia1144
Polecam wszystkim poduszkę termoelastyczną 40x60 cm firmy Puch, jest ona ze specjalnej pianki SMART, która zapamiętuje kształt. Sama mam taką od pół roku i jestem naprawdę zadowolona, nareszcie przesypiam całe noce, a rano nic mnie nie boli :) widzę, że sprzedają na allegro w rozsądnej cenie, chyba kupię taką mamie na urodziny, swoją kupiłam na amejzon.pl bo wtedy jeszcze nie było ich na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkadd65
tak jak kolezanka wyzej- sissel to jedna z lepszych marek ;) sama mam taką poduchę ;) przynajmniej kregosłup mnie już nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekjj77
zgadzam sie poduszki marki Sissel www.sissel.com.pl sa godne uwagi ;) po zakupie takiej poduszeczki zapomniałem co to bol pleców ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela1222
A znacie temat poduszek wykonanych z pianki termoplastycznej? Parę miesięcy temu kupiłam poduszkę Puch Thermal Comfort i do tej pory się nią zachwycam :) nie pamiętam kiedy ostatni raz bolał mnie kart po przebudzeniu! co więcej wydaje mi się, że szybciej zasypiam, przed kupnem tej poduszki często nie mogłam w nocy spać, kręciłam się w łóżku szukając wygodnj pozycji... a teraz zasypiam szybciutko. Powiem szczerze, że nawet jej dziwny wymiar 40x80 cm nie jest dla mnie przeszkodą, po prostu zmniejszyłam poszewki na poduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja wybrałam poduszkę ortopedyczną Sissel - http://www.sissel.com.pl/ . Jest naprawdę wygodna. Teraz nie wyobrażam sobie snu na zwykłej poduszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastusia111
Przypadkiem trafiłam na poduszki marki Puch Thermal Comfort i jestem zachwycona. Nie mam żadnych problemów z bólem karku czy kręgosłupa. Poduszki można zamawiać w sklepie internetowym: www.amejzon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po komunie tak sie porobilo ze polacy teraz nie potrafia samodzielnie myslec i dlatego takie tematy 333 www.youtube.com/watch?v=s9hkMOSlMtU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei polecam świetne poduszki do salonu, a może i do sypialni się nadadzą. Są świetnie wykonane i myślę,że poduszki w takiej cenie i takiej jakości są warte uwagi http://www.monofaktura.com.pl/#!produktykopia/c1cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrzegam wszystkich przed zakupem poduszki firmy Treenes, jest ona tak samo warta co garnki sprzedawane na pokazach i inne tego typu rzeczy za pieniądze przekraczające wielokrotnie ich rzeczywistą wartość. Na stronie Treenes prezenter prezentuje poduszkę niemal jak cudowną a jest to wszystko nie prawda, poduszka się rozlazła w bardzo krótkim czasie, wbrew zapewnieniom prezentera, że po roku trzymania w imadle wróci do swoich kształtów ,wcale nie jest wygodna a poza tym głowa i tak się poci, za poduszkę zapłaciłem z przesyłką 410 zł, a faktyczną cenę ustaliłbym góra na 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania, że na poduszce ortopedycznej nie można oszczędzać. Po pierwsze sen jest bardzo istotny i mamy się dobrze wyspać , po drugie ma leczyć , a po trzecie posłużyć ładnych parę lat. Z mojego doświadczenia wiem , że lubię poduszki niskie o profilu 10-12 cm, mimo że mam 182 cm wzrostu i ważę około 82 kg kupuję. Na takiej poduszce ortopedycznej śpię wygodnie, a działanie terapeutyczne jest świetne. Bóle głowy i szyi odpuściły mi zupełnie. Jeżeli ktoś lubi spać wysoko powinien kupić sobie wyższą poduszkę. Ważny jest też rodzaj pianki, miękka czy średnio miękka jest według mnie dużo wygodniejsza, a taką oferują tylko markowi producenci. Gdybym miał kupić zdecydowałbym się na poduszkę firmy Sissel lub Valde. Moja propozycja to http://www.sklepikseniora.pl/poduszka-ortopedyczna-sissel-soft-p1471.html . Świetna jakość, gwarancja na 5 lat i optymalna miękkość pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdłużej będą nam służyły poduszki wypełnione włóknami poliestrowymi. Jeśli chcesz poduszkę twardszą wybierz poduszkę wypełnioną groszkiem, jest ona także bardzo przewiewna i łatwo chłonie wilgoć. Poduszki z mikrofibry są natomiast bardzo miękkie i lekkie, Inną poduszkę powinny kupić osoby śpiące na boku a inną osoby śpiące na plecach, poduszę wybieramy pod kontem naszego ułożenia, jaka poduszka bedzie dla ciebie najlepsza, zależy od pozycji w jakiej najczęściej śpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej osobiście wybrać się do sklepu z takimi poduszkami ortopedycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×