Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przAaaaaaaaaaa___

Jaką polecacie książkę do samodzielnej nauki języka angielskiego?

Polecane posty

Gość przAaaaaaaaaaa___

Jaką polecacie książkę do samodzielnej nauki języka angielskiego? Matura podstawowa zdana była na 74%, ale tak naprawdę moja wiedza jest dużo niższa. Wiadomo, że matura to schematy, które ćwiczy się cały rok w szkole ;) Na studiach miałam przez rok angielski - i też pecha miałam, bo trafiłam na taką kobietę, która zbyt nie angażowała się w prowadzenie zajęć. Dlatego teraz sama chcę się uczyć. Jaką książkę polecacie? W necie nie chce mi się szukać, bo to dla mnie niemotywujące. Chcę mieć wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym Ci jednak polecił w zainwestowanie w kurs Bo jest pewny i nauka jest dużo szybsza i łatwiejszawww.chatterbox.pl . Na pewno nie będą wyrzucone w błoto . Jest tam tłumacz online co zapewnia ci wrażenie widzenia się z korepetytorem w 4 oczy . Pierwsza godzina kursu jest za darmo sprawdzisz czy ci się podoba . Można uczyć sięwszędzie zoo szkoła u lekarza stojąc w kolejce . Jest to nowość na rynku ale bardzo skuteczna . Polecam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12121221
Jak uczyć się języka angielskiego jakie najlepszy sposób może ze szkolnych ksioazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka32
A ja twierdze że powinnaś włączyć sobie film po angielsku, a potem czytać książki w tym języku. Nauka zdań jest najlepsza. Znasz już jakieś podstawy jeżeli zdałaś maturę. Możesz kupić sobie też książkę "Sekrety poliglotów" gdzie autor analizował metody nauki największych poliglotów, a sam zaś zna 20 języków. W książce są anegdoty i różne historie. Podzielona jest na rozdziały gdzie po każdym z nich jest sekret - metoda. Naprawdę ciekawie się ją czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×