Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja powiem tyle

jaka pralka:amica,polar czy beko?

Polecane posty

Gość a ja powiem tyle

jak w temacie.podobaja mi się wszystkie trzy,cenowo są zbliżone i parametry mają podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
polar, zdecydowanie odradzam amice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tyle
a beko/może ktoś miał i moze coś powiedzieć o tej marce?dlaczego amica nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdyehdjsmdnd
żadna z powyzszych!!!! amica sie szybko psuje, beko tak samo. Z Beko miałam lodówke i sie zepsula po roku, znajomi mieli pralke i tez siadla tuz po gwarancji. Co do polara to nie wiem, ale nic dobrego nie slyszalam. Polecam Bosch, Liebherr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdyehdjsmdnd
no i nie ma co porownywac pralek produkowanych np. 15 lat temu, kiedy jeszcze jakos wszystkiego byla lepsza - telefonow komorkowych, lodowek itp. Dzisiaj wszystko idzie masowo i jakos coraz gorsza. U mnie w domu jest stara amica, kupiona w 97 roku i jeszcze dziala, ale to nie jest porownywalne do obencych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubelszczyzna
teraz wszystkie sprzety agd sa robione tak, zeby po gwarancji padly, a naprawa sie nie oplaca, bierz te, ktora ma najwieksza gwarancje, ja mam beko, bo akurat ta miala promocje na 5-letnia gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibalinna
tylko nie beko! to najgorsze badziewie, nie ma do niego czesci zamiennych i najczesciej sie psuje o polarze nic nie wiem, a amice uzytkuje już którąś z kolei i jestem zadowolona. ostatnio mają 5 lat gwarancji - promocja na stronach amiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubelszczyzna
moj znajomy ma sklep agd i punkt serwisowy i wszystko wiem z pierwszej reki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubelszczyzna
akurat np teraz to sie psuja czesto whirpoll pralki ladowane od gory, bo cos tam przyprodukcji zle sklecili i co 2-ga pralka to wlasnie tej firmy do naprawy, takze nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubelszczyzna
poza tym jesli np chodzi o sprzet agd, to sa 2 firmy, ktore produkuja w jednym zakladzie, a tylko znaczki inne naklejaja, a cenowo roznia sie znacznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubelszczyzna- dokładnie ostatnio facet sprzedający w takim sklepie powiedział to samo hahahah lepiej kupić trochę tańszą a gwarancję można dokupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83283222
też polecam bosha :) mam już 7 lat i chodzi bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkdkds jd
amice często odradzają sprzedawcy w salonach, bo mają na niej najmniejszą prowizję. I dlatego wymyślają bzdury. Serwisowcy wcale nie mówią, że amica psuje się najczęściej. natomiast mówią, że do amiki są najtańsze częsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja jednak wybrałabym Beco. Z tego co słyszałam to jakościowo są jednymi z lepszych. Sama zastanawiam się nad kupnem takiej właśnie pralki: http://tnij.org/nhvw ma świetne parametry, a ceny również jest bardzo kusząca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonek_pospolity
j amam beko 6 lat i działa bez żadnej awarii mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tyle
kupiłam beko.dziekuję za wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akujkjh
co mówić to mówić ale faktycznie bardzo ważne jest żeby części zamienne był w miarę tanie, dlatego też zdecyzuje się na amice, nie chce płacić za marketing innych marek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedfca
no ma dobre opinie amica, wydaje mi się że z tej trójki producentów jest najlepszym typem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labamba dobrze prawi - zaglądnij do magicznej planety. kupisz w promocji porządny sprzęt za cenę zbliżoną do powyższych. a jednak bosch to bosch, jakość sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuekshss
nie ma czegoś takiego jak jakość sama w sobie, za to na pewno jest coś takiego jak cena "sama w sobie" i tutaj Bosch faktycznie wygrywa, mozna sporo przepłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkkkk
A czy da sie kupic pralke do 1200zł dobrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbaaaa
INDESIT jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×