Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka reklama w tv irytuje was najbardziej?

Polecane posty

Gość gość

Mnie Woolite z Dereszowską:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tatuś z nutelli jest niczego sobie:) mnie drażnią reklamy leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie osłabia reklama gdzie padają słowa" marzysz o czystej i pachnącej toalecie?" masakra, faktycznie jest o czym marzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama ranigastu z księdzem to dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time to go to hell niezalogow
mnie denerwuja tak: 1.******** kasia i tomek z polsatem cyfrowym, zaraz po nich jest nastepna taka superrodzinka z tym mośkiem wokularach i przerwą w zębach i korzuchowa... to jest krwa tak denne plastikowe i naciągane ze nic tylko granatem jeeebnac w nich... 2.reklamy vivusów z tymi kotami w jeansach ludzi z glowami zwierzat.... to jest schizofrenia.. 3.debil "pan tyż ćwiczy"z axa jego to bym powiesila za jajca na suchej gałęzi Reszte dopisze jak mi sie przyppmni...jest tego wiele ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam Lewandowskimi a druga to Nie zostawiaj bliskich z tym problemem po śmierci -k***ica mnie bierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Axa z pudzianem, a moj maz nienawidzi amino ,,zupa romana". Ostatnio tez play mnie drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie denerwuja reklamy samochodow - glupia muzyczka, pędzące autko, ktore pozniej samo parkuje - wszystko na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy play z tą blond kretynką.To jest do zarzygania,na okrągło to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam najbardziej irytuja te przerwy miedzy reklamami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MILERMILCH CZY JAKOS Z TYM MUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tvn24 reklama leku na skorcze nog czy czegoś tam na nogi "auuuu" reklama wszystkich lekow dopochwowych a szczególnie opis objawów - jak trafi jak jem obiad to mi sie odechciewa wszystkie reklamy past do zębów z aktorem dentystę zygam lewandowskimi zygam reklama nutreli, lubię ja ale z powodu reklamy nie kupuje, nawet nie odwiedzam tych polek w sklepie bo mi sie ta reklama przypomina i aż mnie ciary przechodza. Wstrętu po prostu dostalam reklamy prowidenta, boćka i innych oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj tak play już tak długo leci w kółko,że rzygam tym!!! poza tym drażnią mnie reklamy past do zębów,w których występują podstawieni dentyści!!! Wiadomo,że dentyści zarabiają na złym stanie naszego uzębienia,a w reklamując cudowne pasty,nici i inne bajery zmniejszają ilości swoich pacjentów,co za tym idzie stan swojego portfela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie reklamy podpasek i środkach do higieny intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę gdy w reklamie robią z ludzi idiotów!!!! te wszystkie banki i hasła typu..."darmowa pożyczka" "zero opłat" "pół roku za darmo"...ble,ble,ble.... nie wiem kto w to wierzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Play z - jak ktoś napisał - "tą blond kretynką". Na drugim miejscu Biedronki z "niewinnym mango" bez grzechu. Szczyt idiotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Always z tymi ich babkami i debilną piosenką"ten dzień jest nasz -ale nie mój:( jasna dupa ,niedobrze mi się robi ,druga to metafen z tym tępym bólem a jeszcze bardziej tępy ten aktor-skąd oni takiego dekla wytrzasnęli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio drażni mnie reklama rutinoscorbin "a mama podałaby ...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dotyczące problemów z erekcją, potencją, układem moczowym i innymi osobistymi problemami... Ja rozumiem, że reklama jest dźwignią handlu ale ja ani moje dziecko nie należymy do osób z problemem impotencji, grzybicy czy innych świństw a narzuca mi się strasznie :( http://walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też drażnią Lewandowscy.... wkurzają mnie długie reklamy w trakcie filmu!!!! AAAAaaaaa!!!!! zaczęły się reklamy...oglądasz...kończą się reklamy,myślisz będzie film...zaczynają się reklamy innych programów TV...OK dalej czekasz...kończą się reklamy programów ty znowu myślisz,że zacznie się film....a tu znowu zaczynają się reklamy.....tak mija kolejne 10 minut...ty zasypiasz....budzisz się patrzysz....lecą napisy końcowe!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już niedługo zaczną się reklamy typu...."bez naszego majonezu twoje Święta się nie usadzą","przy świątecznym stole nie może zabraknąć naszej musztardy" no i "...coraz bliżej Święta...." z niezniszczalną ciężarówką Coca-Coli...chociaż ona mnie jeszcze nie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkur/wiają reklamy wszystkich produktów USP Zdrowie i ta wyjaca zaje/bana k***a na końcu: HHHHHAAAAAAA AAAAAaaaaA!!!! usp zdrowie!!!!! nieraz 5 razy w jednym bloku reklamowym, a w zeszłym roku to było tak gęste, że jak szły 4 reklamy pod rząd apap i jakies inne leki to tak co reklamę wyła szmata posrana, nie moga jakiegoś normalnego dżingla wymyslić? i to jeszcze tak głośno i długo no myslałam, że OCI/PIEJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi85
Mnie zawsze rozwalały reklamy podpasek. Do grona najlepszych dołącza też lek na potencję Braveran z tekstem "gdy konar nie chce zapłonąć":D Drażnią mnie też reklamy z pseudo lekarzami. Ciarki miałam jak słyszałam reklamę Dezaftan :/ "Co z tym aftem"? No rozwalał mnie ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MILERMILŚ za sama szwabską hitlerowską nazwę. Wszystko co szwabskie powinno stąd s*******lać łącznie z niemcami na opolszczyźnie i innymi niby polskimi niemcami. Wypier.... stąd szmaciarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę w biurze obok szefa i 2 facetów a tu w radio -braveran.... Obłęd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja lapie 3 wymalowane i wystrojone gowniary i przeszukuje samochod, znajduje ciuchy z zalando i rozkazuje -przejdzcie prosta linie -krzyknijcie zwawo (tutaj laski piszcza az sie niedobrze robi a jeden z policjantow tak nimi zauroczony ze piszczy razem z nimi i to wlasnie irytuje, ze uroda potrafi tak oczarowac ze glupota nie przeszkadza czyli jest w zyciu najwazniejsza i zdobywa serce kazdego-to swieta prawda dlatego jak mam jakas sprawe to wole zalatwiac z kobietami, bo facec***atrza tylko na wyglad i mysla dolnym mozgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×