Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doni..................

jaka sokowirówka?

Polecane posty

Gość Doni..................

Witam Mam dosc tego syfu z kartonowych sokow wiec chcialem sie zapytac czy ktos moglby mi polecic jakas dobra sokowirowke. Czy sa jakies rodzaje itp bo slyszalem ze one sie jednak od siebie roznia. Na co zwracac uwage przy zakupie? I ogolnie ile przeznaczyc pieniedzy? chcialbym kupic tania i w miare dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olooooo
dokładnie mam taki sam problem. poszukuje dobrej sokowirówki. oglądałam na allegro stojące blendery i ceny są zróżnicowane o 50-300 zł. znajdzie się ktoś kto poleci dobrą firmę ? podnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doni..................
i ja też podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując teraz sokowirówkę zdecydowałabym się na taka o większej mocy niż ma ta moja. Myślę, że jedne z lepszych to bosche i zelmery. Ile chciałbyś wydać pieniędzy na tę sokowirówkę? Jak masz około 300 złotych to to możesz zobaczyć sobie BOSCH MES 3000 - na electro.pl lekko ponad 300 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodize
Witam was moje drogie na sokowirówkach nie znam sie wiem tylko tyle ze trzeba uwazac zeby otwór w który wkłada sie owoce był jak najwiekszy ,w przeciwnym razie bedziesz musiała kroic wszystko na malutkie kawałki mam do was inne pytanie CZY W PRODIŻU DA SIE UGOTOWAĆ ZUPE ? jestem na działce mam ochote na pomidorowa a tu tylko prodiż wiec jeśli dałoby sie to jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, las, ptaszki. Gawędzi student (po nieudanej sesji) z dziewczyną: - Nie wiem, co się ze mną dzieje? Chciałbym ulecieć daleko - daleko, schować się głęboko - głęboko, zaszyć się gdzieś cicho - cicho. Czyżby to miłość? - Nie, kolego. To zaczął się wiosenny pobór do wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam, że
potrzene jest ci To do terapii Gersona, jeśli tak to kup raczej wyciskarkę Gersona, daje 1/3 więcej soku. Mimo, że jest droga, to jednak się opłaca. Na zdrowiu nie można oszczędzać!!!! Masz tu rozjaśniające linki: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz link do filmu http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam, że
a jeśli nie stać Cię na wyciskarkę Gersona, to polecam sokowirówkę Zelmer typ 176 420W, ma duży otwór, wejdzie całe, średniej wielkości jabłko a warzywa nie trzeba kroić na mniejsze kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się
cyt.: mam do was inne pytanie CZY W PRODIŻU DA SIE UGOTOWAĆ ZUPE ? jestem na działce mam ochote na pomidorowa a tu tylko prodiż wiec jeśli dałoby sie to jak to zrobić? odp.: pewnie, że się da. Stawiasz prodiż na ruszcie ogniska i gotujesz, no jeśli jest prąd to wkładasz wtyczkę do gniazdka prądowego i grzanie będzie od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronige
A może zamiast sokowirówki, wyciskarkę? Soczki są dużo zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwra
Popiera jak najbardziej. Z wyciskarki można uzyskać dużo więcej soku i mniej pulpy. Osobiście polecam Huroma. Świetnie się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są to róznice ? w % ? bo są znaczne roznice cenowe miedzy wyciskarka a sokowirowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwra
Nigdzie nie spotkałam takich danych, ale z Huroma zostaje sama sucha pulpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyku11
Cena jest rzeczywiście dużo wyższa przy wyciskarkach, ale zależy jak na to patrzeć, bo dochodzi przecież kwestia zdrowia i tych produktów, które sie nie marnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis konkretny model macie sprawdzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwra
Hurom HG2 - czyli wyciskarki drugiej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 1 generacji nie beda tansze ? czym sie roznia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy wybór sokowirówek można znaleźć na aliexpress24.pl, różne modele, niektóre w ciekawych zestawach. Szybko i bezpiecznie można coś wybrać nie wychodząc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, wyciskarki są o wiele lepsze, wyciskają wszystko ;) Zwłaszcza Huromy, ja mam takiego http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hg-2g i ma tak wolne obroty, że w ogóle się nie nagrzewa, więc nie zabija witamin, a w sokowirówkach to praktycznie tak jakbyście gotowali te owoce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odeo24.pl fajna oferta, pozostale modele tez w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwra
Jak szukałam swojej wyciskarki to u nich były najtańsze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to outlet daja korzystne ceny ale np pudelko jest podniszczone, albo model jest wystawowy ale wszystko w pelni sprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwra
No jasne, przecież nikomu karto nie jest potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciskarki są o wiele lepsze od sokowirówek, bo sokowirówka wyciska sok tylko na przecięciach, a wyciskarka wyciśnie cały sok z warzywa, nie ma przebacz ;) Poza tym mają wolne obroty, więc nie nagrzewają soku i jest o wiele zdrowszy. Ja mam taką http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hf-2g i super działa, sklep też fajny - wysyłają diety, proady zdrowotne itp, bardzo ciekawe rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie maszynę! Super, soczki pewnie pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×