Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cindarelIa

Jaka sukienka na slub siostry?

Polecane posty

Gość cindarelIa

W sierpniu moja strasza siostra bierze slub. Zastanawiam sie, jak powinnam sie ubrac: elegancko, w zakiet, czy w zwiewna sukienke? jakich kolorow unikac? podobno nie wypada isc w bieli ani czerni. Mam 22 lata, jestem wysoka, mam niewielki biust, dosyc szerokie biodra. Doradzcie cos, bo zupelnie nie wiem, co jest na topie tego lata! aha, moj facet idzie w jasnym garniturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy jaka jesteś
czy zamierzasz tam wystąpić jako KOPCIUSZEK czy ZŁA SIOSTRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada w czerni
to kolor wieczorowy, piekna zwiewna czarna suknia z duzym dekoltem na plecach jest najseksowniejsza, do tego złote sandałki z cieniutkich paseczków i nic wiecej nie trzeba. Skoro Twój partner ma jasny garnitur, włóz cos ciemniejszego, ale koniecznie zwiewnego, kojarzącego sie z podmuchem letniego wieczornego wiatru, zadnych sztywnych gorsetów, zakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek i janko muzykant
a ja raczej polecam cos zielonego , nie ma fajniejszego koloru niz zielony nie ubieraj żakietu , żakiet to dla starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada w czerni
on jasny garnitur, domniemywan, ze beżowy, ty zielona, i prosto na Dożynki To juz lepiej jakąś ognista czerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forgetmenot
ja ostatnio bylam na slubie u swojej kuzynki. Bylam w krotkiej czarnej skukience z duzym dekoltem z przodu i z tylu. czulam sie bardzo elegancko. Siostry panny mlodej byly ubrane kolejno: w zieloną kiecke, rozowa sukienke, fioletowa jasna i ciemna. Moim zdaniem wszystkie kolory sa dozwolone, oprocz bialego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindarelIa
dziewczyny, dzieki za wszystki rady :) mam zamiar wystapic raczej w roli siostry-ktora-nie-chce-byc-szara-myszka :) czyli tej zlej, ktora bedzie chciala przycmic panne mloda hehe bardzo podoba mi sie pomysl z czarna zwiewna suknia i sandalkami, orientujecie sie, w jakich konkretnych sklepach w Warszawie moge dostac takie ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czczarna sukienka
a Ty idziesz na pogrzeb czy slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindarelIa
no wlasniem jedni mowia, ze nie wypada w czerni (bo nie pogrzeb) i bieli (bo to kolor panny mlodej), a inni twierdza, ze we wszytskim wypada. help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy jaka jesteś
Ludzie dajcie spokój z tą czernią!Mamy środek lata, 50stopni, aż się prosi o jakąś śliczną bardzo elegancką to jasne ale w kolorach letnich nie wiem co lubisz jasny,zielony,różowy,pastelowy... Ruszaj do sklepów na poszukiwania,napewno coś takiego znajdziesz, a potem wracaj i wyślij nam zdjęcie ze sklepu to powiemy czy na 1 czy 6 z plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serves
za to cos powyżej 150mzł? o mu gosh...z 80 mozę bym dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrr prodozycja
taka polecam :) Tylko zależy jaką masz figurę, bo ta to na super figurę jak sądzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindarelIa
biala sukienka bardzo ladna, ale moja figura ma pare mankamentow, wiec wygladalabym niekorzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny jest przepieknym
kolorem, przyozdobiony złotymi sandałkami i broszka lub klamrą, sznurem złotych błyskotek, lub baaardzo wycietym dekoltem, lub długa do ziemi, ale z rozcieciem do samego tyłka, sam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta biala jest na plażę
a nie na wesele. Jest za bardzo codzienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssmarta
biała ładna, ale rzeczywiście nie na ślub. te trzy kolorowe nieładne i babcine. zgadzam się z przedmówczyniami: coś lekkiego, zwiewnego, nieco dłuższego, ale nie do ziemi, dekolt większy, żeby sie jeszcze jakis naszyjnik, korale itp. zmiescił. kolory: takie, w jakich się dobrze czujesz i pasuja do Twojego typu urody. każda figura ma jakieś mankamenty, ale mozna odwrócic od nich uwagę i skupić ją na zaletach. jeśli mały biust i szersze biodra - to może sukienka z podniesiona talią i głebszym dekoltem, rozszerzana do dołu, do tego sandałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta biała jest ładna
ale biel nie na wesele, ale gdyby taka czarna była i takie same sandałki, miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelaaa
No powiem szczerze, że ja to największy problem miałam z wyborem sukni ślubnej. Jest trochę tych fasonów i kolorów – bardziej klasyczne i nowoczesne. Zdecydowałam się na dość klasyczną stylistykę jednak, a pomysł na suknię znalazłam na stronie https://slubi.pl/blog . Oni dużo piszą o trendach i modzie ślubnej, warto poczytać...nie tylko porady dla pań, ale też dla panów młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cff
Dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o tematykę ślubną jest portal o adresie http://slubi.pl. Na jego stronach znaleźliśmy niemalże wszystkie oferty związane ze zorganizowaniem naszego ślubu. Ogłoszenia zamieszczane są według kategorii tematycznej co ułatwia odszukiwanie odpowiednich ofert. Ja szczerze polecam bo to największa i najrzetelniejsza baza informacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno byłam na ślubie mojej siostry i miałam zwykłą białą bombkę w kolorowe kwiaty i do tego różowy żakiet, bo taki kolor wzoru przeważał na mojej sukience. dodatki czarne - torebka, szpilki, żakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na ślub siostry kupiłam ze sklepu internetowego LEJDI taką sukienkę https://www.lejdi-sklep.pl/p6382,czerwona-sukienka-z-perlami-ciemne-wino.html Na żywo prezentuję się efektowniej, idealna do tańca :) Jest świetna naprawdę polecam. Czułam się w niech pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka M 248 jest bardzo pięknym modelem w kolorze brzoskwiniowym. Ma bardzo pięknie zakładki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Koniecznie dokonaj zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub siostry to radosna uroczystość więc jak najbardziej możesz iść w żywe kolory. Biel należy w tym dniu do niej a czarny to smutny kolor, więc z nich lepiej zrezygnować. Zerknij na stronę cosmosmoda.pl Tam jest wiele sukienek, w przeróżnych kolorach także na pewno będzie coś na ta okazję. Osobiście polecam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×