Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakbyście odebrali takie słowa?

Polecane posty

Gość gość

Jakby kochanek wam powiedział takie coś ,że " nie może rzucic żony i nie bedzie mnie oszukiwał, że kiedyś byłby odważniejszy ,ale teraz (chorował na raka) by się bał bo żona i rodzina go wspierali w trakcie choroby i mówi mi to pomimo ,że boi się ,że kiedyś z nim zerwę i powiem żeby nie wracał"? Dobra, wiem ,że robię źle ,że sie zadaje z żonatym ,ale serce nie sługa ,a ja sie zakochałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu jeszcze kilkanaście razy , niech Cie podyma polknij na pamiatke jego sosu i zakończ to , nie robiąc mu i sobie klopotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje ci jasno do zrozumienia , że nigdy nie odejdzie od żony , ale tez nie chce kończyć romansu. Zostawia tobie decyzje . Odejdz dla twojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak ma jaja to podejmuje decyzje i jezeli by mu zależało, bo załóżmy kocha to uwierz żadna zona nie stoi na przeszkodzie . Musi mieć jaja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ,jakby chciał to by rzucił ... on stwierdził jeszcze coś takiego ,że " pomimo licznych zalet jego żony, ona ma takie wady ,które go nie pociagaja wiec ją zdradza i tak to jest" , ale tez nie mówił ,że ją kocha itd tylko ,że by się bał odejść od rodziny po tym co przeszedl w chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wymowka, zawsze tak sie mowi . Odszedłbym od zony , ale nie mogę bo ..... I tu sobie wstaw co chcesz. Pisze ci , że jak facet z jajami kocha inną to do niej odchodzi . Proste jak budowa cepa. Są 2 wyjścia ten twój cię nie kocha albo nie ma jaj . Nie ma nic pomiędzy . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glowna wada jego zony jest to ze gorzej od ciebie obciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×