Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest to danse macabre

jaki alkohol lubicie najbardziej?

Polecane posty

Gość jest to danse macabre

moze to malo wyrafinowane, ale najbardziej lubie piwo i ew wodke, ale tylko drinki i to w malych ilosciach. nie lubie brandy i whisky, dla mnie smakuja tak samo, w dodatku sa takie ciezkie :O nie wiem, jak mozna to pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wrona
pijam jedynie piwo i jakieś niewymyślne drinki. do wódy mam taki wstręt, że na samą myśl zbiera mi się na wymioty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werti
drinkia podstawie wódki, ktore sama robię. whisky tez nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to danse macabre
czasami az mi glupio, bo kolezanki pija jakies drineczki srineczki, a ja pije piwo. a one mowia, ze dziewczyna z piwem to porazka, ze powinny pic inny alkohol jaki alkohol wam smakuje najbardziej? moze jeszcze po prostu nie odkrylam takiego, ktory by mi smakowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DannyTh3Fog
piwo i tylko piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja bardzo lubię różnego rodzaju drinki. Moim ulubionym jest Mojito, chociaż też posmakował mi drink Redpirosca, który piłam w krakowskiej restauracji Le Scandale. Naprawdę był rewelacyjny. Z tego co mogłam wyczuć to była tam finlandia żurawinowa i sok limetkowy. Świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uwielbiam drinki :P
a poza tym piwo- ale tylko gingers lub desperados tequille i sheridana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67u7777777
gold waser z tonckiem,piwko to codziem, no i winaka pllslodkie -ae rozwaliłmi watrobe bo hlałam je no stop jak byłam 4 lata w grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uwielbiam drinki :P
o wino też lubię, zapomniałąm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
ja też piwo i wódkę smakową, żadne whisky, tequile,jeszcze gin z sokiem kaktusowym jest dobry:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski_migdalek*
Wytrawne czerwone wino, drinki sobieskiego, desperadosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
Najlepsza jest żubrówka biała :) smakuje dobrze sama i jako podstawa do eksperymentalnych i tych sprawdzonych drinków :) ja ostatnio np szaleję za Bizonkiem czyli żubróweczką z sokiem wiśniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretabarboo
gin bardzo lubie. whisky tez, ale nie kazda jest dobra. bardzo lubie metaxe, torres i wiele innych brandy oraz koniakow. drinki na bazie rumu, oraz innych alkoholi jak long island ice tea. sporo tego. piwo lubie tylko latem w ogrodkach kawiarnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa>eve
Burnarj - naturalne, niskokaloryczne i o wyjątkowym smaku i zapachu, hiszpańskie winko musujące z pomarańczy...z naturalnymi bąbelkami...pycha, ja wole jakość jak ilość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wina - szczególnie białe, hiszpańskie. Często piję szampana. Smakują mi też wermuty. Za piwem nie przepadam - chyba, że mam do czynienia z prawdziwym. Bo wszystkie sieciowe piwa (Tyskie, Okocim itp) to tylko czysta chemia produkowana taśmowo. Razem z narzeczonym lubimy alkohol. Mamy całkiem sporą kolekcję różnych buteleczek. On z kolei przepada za czerwonym winem, whisky, brandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_mala
Kiedsy po raz pierwszy sprobowalam Burnarj ...to teraz tylko chce pic Burnarj chociaz jeszcze trudno dostac...moja kolezanka blogerka otrzymala probke..., jedyne na swiecie wino musujace z pomaranczy, niskokaloryczne, naturalne winko...na kazda butelke uzywaja 5 kg najwyzszej jakosci pomaranczy, produkuja ta sama metoda jak najlepsze szampany, po prostu cudo...poznalm przepis Burnarjito...super, jeszcze lubie proseco no i ostatnio Cydre...tez cydry sa fajne...piwko ma za duzo kalorii...no i rosnie troche tu i tam......ale kolezankom polecam burnarj, naprawde boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makamala
rowniez burnarj...pomaranczowe cudo i niskokaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaaa
ja od niedawna zachwycam się smakiem cydru lubelskiego :) osobiście nie lubię smaku piwa, a cydr zdaje się być lekki i aromatyczny, także to mój ulubiony trunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie wino
Najbardziej czerwone, a jakie konkretnie, to zalezy od nastroju. W tej chwili porto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannaa
Na imprezach zazwyczaj jakieś wino lub drinki. Ale w domu zazwyczaj jakieś piwa smakowe w tym wspominany cydr lubelski, który mogę pić litrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepy narodzie
Denaturat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gin z tonikiem,lodem i cytryną.......na drugi dzień nie ma szans na kaca :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym momencie żaden ... Jestem po 2 lampkach białego wina i mnie już suszy Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna40
to jest dobre pytanie = do alkoholikow, odpowiedzi uzyskasz sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije codziennie cognac (winiak) z woda mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×