Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jomanimka

Jaki dentysta w Łodzi?

Polecane posty

Gość Jomanimka

Hej, Do jakiego dentysty się udać na mały "przegląd"? Tak czytam internety (:P) i większość poleca Bamed. Piszą, że same lekarki są i jak ktoś jest dentofobem (serio tak to się nazywa?) to jest to bardzo dobry gabinet. A co Wy myślicie? Nie proponujcie mi czegoś super-drogiego, bo z kasą to u mnie...no. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasek
Wiesz, z tymi opiniami w internecie to jest tak, że połowa to reklamy :P. Jaka jest moja opinia o Bamedzie? Chodzę tam od paru miesięcy I jest fajnie. Miłe lekarki (same panie tam pracują) dobre leczenie i się starają, żeby nie bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygunia
O bamedzie nigdy w Łodzi nie słyszałam, ja chodzę do dodentu - http://dodent.pl przy ul.Wyszyńskiego , może cię to też zainteresować, że jest tam też gabinet kosmetyczny, więc po ząbkach można w nagrodę iść na jakiś zabieg pro urodo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzkaSchizka
Od dłuższego czasu jestem stałą pacjentką w Sanacji na Zamenhofa i mogę ją wszystkim śmiało polecić. Nie powiem żeby wizyty sprawiały mi radość (bo o to trudno w przypadku wizyt u lekarza) , ale chodzę tam bez strachu i niepotrzebnego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, ja mam dobre doświadczenia z firmą Smile Dent - www.smiledent.com.pl Generalnie robią wszystko, od profilaktyki, przez zabiegi estetyczne, po wyrywanie i leczenie kanałowe. To co jest fajne, to fak, że mają swoje RTG, można u nich zrobić pełne zdjęcia pantomograficzne, nie trzeba osobno jechać gdzieś na drugi koniec miasta, tylko wszystko można załatwić w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łódzkim gabinecie stomatologicznym www.smiledent.com.pl korzystałam z licówek zębów przednich. Kształt i kolor licówki został wręcz w 100% dopasowany pod specyfikę dotychczasowego uzębienia. Dodatkowo udało mi się wyeliminować mało estetyczną szparę między zębami. Weszłam pierwszy raz do tego gabinetu i od razu mi się spodobało. Czysto, jasno, profesjonalnie, długie godziny przyjęć, obsługa rewelacyjna, żadnych problemów. Do tego leczenie stomatologiczne absolutnie bezbłędne i bezbolesne. Naprawdę wiele osób ich sobie chwali :) Ja dostałam wcześniej polecenie od koleżanki to teraz zwracam, aby inni korzystali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalną konsultację protetyczną przeszedłem w smiledent.com.pl. Zapłaciłem tylko 50 złotych i doradzono mi kilka ciekawych rozwiązań. Skorzystałem ostatecznie z protezy szkieletowej, niezwykle wygodnej, dopasowanej idealnie pode mnie. Układ zębów został przywrócony prawidłowo. Nie wstydzę się absolutnie niczego. Gabinet funkcjonuje w centrum Łodzi. Porozmawiaj telefonicznie z obsługą. Nakierują cię na właściwe rozwiązanie. Cennik wszystkich usług przejrzysty na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantkuba
Cześć, co to za Pani dr Joanna? Nie znam , kursuję między Łodzią a Krakowem i mogę dobrać sobie specjalistkę lub specjalistę, to taki plus. W Krakowie dostałem namiar na http://3gdentist.eu/ , jedno polecenie, szukam dalszych opinii - sprawa jest dość złożona, więc kosztowna, więc chcę mieć dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnik997
znam problem, bo dentystów jest pełno w każdym mieście i nie wiadomo do kogo się udać ... Jak masz chwilę zadzwoń 660 637 176 lub zajrzyj na www.go4healthtravel.com Korzystałem z ich usług ostatnio i ogarnęli mi dentystę w warszawie. Szybka wizyta i do dziś żadnego problemu z zębem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam teraz jakiegoś bardzo taniego dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystamy z kliniki www.mddental.pl przy Narutowicza gdzie panuje przyjazna atmosfera co bardzo nam pomaga przy dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejedź się do Pabianic! Tam ostatnio miałam możliwość skorzystania z usług gabinetu www.stomatologiaraszewska.pl . Profesjonalna i fachowa obsługa, a co najważniejsze szybki i bezbolesny zabieg. Czego chcieć więcej? Pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×