Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki developer ? kraków

Polecane posty

Gość gość

Witam, szukam opinii na temat developerów z Krakowa, mam na oku inwestycję Apartamenty Rękawka, w związku potrzebuję opinii na temat developera Kozioł Invest Group - http://kigdeveloper.pl ? Podzielcie się doświadczeniami, może polecicie mi kogoś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztoW
Ja ze swojej strony mogę polecić tętnowskiego. Bardzo dobry deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka27
krzysztow, a ty mieszkasz na jednym z tych osiedli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w nich niezwyklego, typowa budowlanka, tyle ze na mieszkaniowke nie daje sie scian zelbetowych i daje sie (przynajmniej teraz) raczej juz grubosci 38 a nie 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztoW
Tak, właśnie na wrocławskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka27
a jak wygląda sprawa z dojazdem do centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztoW
Komunikacją dojedziesz w kilkanaście minut, a autem jeszcze szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka27
a twoim zdaniem to bezpieczne osiedle? bo to chyba jest dla mnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztoW
Bardzo, obiekt jest monitorowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka27
to świetnie...a jak oceniasz wykończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofW
Wysoki standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztoW
Wysoki standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokosza
A czym się kierujecie przy wyborze? Ja przede wszystkim lokalizacja i doswiadczeniem, dlatego obserwuje poczynania geogrupy przy ul. Wroclawskiej, dokładniej Fabryke Czekolady, która wizualnie bardzo odpowiada moim oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić dewelopera Kozioł, odbierałam mieszkanie w Libertowie, póki co wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze activ investment i budowa Konopnicka City Park? My własnie kończymy wszelkie formalności i nieco ponad 50 m2 będzie już wkrótce nasze! fajnie sie współpracowało, bez większych problemów także wydaje mi się można ich polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWeiss
Osiedle Prądnik Park deweloper http://gama-m.pl/ Świetne miejsce do mieszkania, ładne okolice, dobry dojazd, mieszkania w wysokim standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupowalem od dewelopera tylko przez biuro nieruchomosci, mieszkanie kilkuletnie ale cena bardzo korzystna. Wyremontowalem i jeszcze wyszlo taniej niz bym kupil nowe od dewelopera. A tak skorzystalem z Nowodworski Estatesi lepiej na tym wyszedlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonkilAnia
Warto zajrzeć też na Mapanieruchomosci.pl - dużo fajnych inwestycji z całej Polski - nowe aktualne, fajnie ukazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek6
Zadowolony jestem z obsługi ze strony agenta z biura braci Sadurskich. Terminowy, rzetelny, nie było problemów z kontaktem telefonicznym. Udało mi się kupić mieszkanie w dobrej cenie w fajnej, zacisznej lokalizacji, na jednym z satelitarnych osiedli Krakowa. Mają licencjonowanych agentów, a nie jakiś ludzi z przypadku, jak to niestety jest w innych biurach. Można się zgłosić do nich przez formularz online na www.krakow.sadurscy.pl, albo po prostu się przejść do oddziału na Królewską, czy Kapelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabeth291
Wraz z mężem zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty developerskiej budo pol (http://budopol.pl) Polecam wszystkim. Jest to firma działająca w Krakowie. Mieszkania oddane przez tą firmę są bardzo dobrze wykonane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetttt
My z Krakowa będziemy sie wyprowadzać na grochów do Warszawy, kupiliśmy tam mieszkanie od Inwestplanu i czekamy aż będzie gotowe. Inwestycja w ładnym rośnie jak na drożdżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara szydlowska
U nas sprawdził się Maxus Developer. Do mieszkania wprowadziliśmy się w zeszłym roku. Współpraca przebiegła pomyślnie, żadnych problemów, mieszkanie solidne, a poziom obsługi w biurze sprzedaży profesjonalny, miło tam się wracało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian332
Ważne, żeby kupić mieszkanie od sprawdzonego dewelopera, który może pochwalić się kilkoma zrealizowanymi inwestycjami. Myślę, że najwięcej nowych osiedli buduje się oczywiście w Krakowie. Dla przykładu, na Bronowicach mieszkania na sprzedaż https://www.ekopark.pl/ powstaje świetny budynek. Jest duży wybór mieszkań, w różnych metrażach (właśnie trwa przedsprzedaż), a przy okazji lokalizacja jest doskonała - niedaleko jest Park, solidne zaplecze usługowo-handlowe + dużo terenów rekreacyjno-sportowych, parków, teatrów, kin, galerii handlowych, restauracji, szkół, przedszkoli, przychodni i szpitali. Zerknijcie sobie koniecznie, a może akurat zdecydujecie się tam zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam mieszkanie u Maxus Dewelopera. Wszystko oddane w terminie, za całkiem przyjemną cenę. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkania/domy Nowa Huta

Szukając mieszkania w hucie trafiłem na inwestycję Arkadia Grębałowska. Wszytsko wygląda fajnie, ale ogrzewanie jest z pompy ciepła i rekuperacji. Czy może ktoś mi coś więcej powiedzieć na temat tych instalacji. Czy to działa i czy możliwe są rachunki za sezon grzewczy na poziomie 1000-1200zł/ 100m2 powierzchni? Niby w czeluściach internetu piszą, że powinno wychodzić jeszcze taniej, ale zastanawiam się jaki normalny deweloper inwestuje w tak drogie systemy i trochę się tego boję. Macie jakieś zdanie i czy znacie jakieś inne fajne inwestycje w nowej hucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×