Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juikolnfxfchb

Jaki ekspres do kawy kupić

Polecane posty

Gość juikolnfxfchb

Chcę kupić ekspres do kawy do 350 zł jaki polecacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadasasa
tyle kasy starczy ci na ekspres tchibo na przykład, mam taki, bardzo wygodny, prosty w uzyciu i czyszczeniu, kawe parzy dobrą, łatwo spienia mleko jeśli ci zależy, co do kapsułek to kosztują 10 zł za 10 sztuk, wychodzi po 1 zł za kawe, ale mozesz kupować kawę w drugi weekend w miesiacu, jest wtedy promocja do kazdych 5 paczek dają bon do sklepu tchibo na 20 zł, ponad to za zakup 8 paczek 1 gratis, więc wychodzi taniej znacznie jak sie tak kupuje, aha, kapsułki są plastikowe, mozna wysypać zuzyta kawę, wypłukać i nasypać kawy innego gatunku jak ci się tchibo znudzi, a innych kapsułkowych nie da rady, np w dolce gusto nie ma mowy o takich szachrajstwach, pozdrawiam aaaa, ja sie zdecydujesz to poczekaj na promocje cześto sprzedaja ekspres z bonem na 100 zł albo dodają np 8 opakowań kawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
A ja polecam jakiś prosty ekspres ciśnieniowy(min. 15 barów). Moim zdaniem wbudowany młynek i spieniacz mleka nie są niezbędne (często w tańszych modelach spieniacz nie działa prawidłowo, bo nie mam mocy na zrobienie odpowiedniej pary). Dostałam taki prosty model z okazji ślubu i jestem zadowolona, a kawę piję codziennie. Kupuję ulubioną kawę mieloną bądź ziarnistą, którą na świeżo mielę w ręcznym młynku. Nikomu, kto ceni sobie smak kawy, nie polecałabym żadnych ekspresów na kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mysl tyle i dzwon
dobre sa np saeco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnawpelnejkrasie
wiesz ja postawiłabym na coś uniwersalnego, nie żadne dolce gusto czy inne, bo jednak mam wrażenie, że w jakiś tam sposób nas ograniczają, bo to trzeba określone wkłady kupić etc. Kup jakiś normalny ciśnieniowy, a widzę, że masz ograniczony budżet więc jak nie chcesz płacić za dużo wejdź na stronę magicznej planety tam masz i duży wybór i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja225
Może rozejrzyj się nad ekspresami z bosha? Moja mama ma i bardzo sobie chwali. Tu masz ciekawa listę,zajrzyj bo może akurat coś Ci się spodoba : http://www.nokaut.pl/ekspresy-do-kawy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze lepiej zainwestowac w trochę droższy ale porządny ekspres, ktory sie nie rozwali za miesiąc i nie trzeba będzie jeździć z nim do naprawy ciągle. W http://flintespresso.eu/ mają fajne, solidne i bardzo dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy ile pije sie kawy i jakiej.U mnie np.sprawdza sie tylko przelewowy,bo lubimy pic duze kawy bez mleka i jak jest wiecej osob,to przygotowanie kilku filizanek kawy to nie problem. Mam taki mocny 1400V i kawa jest swietnie zaparzona i smaczna. Do takich delikatnych kapsulkowych to nie mam zaufania,bo to wychodzi mala kawa i jeszcze nie specjalnie mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny wybór ekspresów widziałam w http://www.kawaserwis.pl/ . Sama kupiłam tam (trochę droższy i pożądniejszy) ekspres i spisuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ekspresy do kawy Jura, również za niecałe 300 zł ze sklepu internetowego BiCaffe, dla zainteresowanych adres: http://www.sklep-bicafe.pl Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrych ekspresów do kawy to polecam wam zajrzeć na stronę www.sklep-bicafe.pl Firma ta oferuje świetne ekspresy do kawy w dobrych cenach. Mają też szeroki wybór kaw i herbat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma być to ekspres do kawy którego będziesz używać w domu, to polecam najpierw określić budżet, bo można wybrać zarówno ten za 1200 jak i za 200zł, to zasadnicza różnica. www.Gaz-but.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ekspresów do kawy to polecam wam zajrzeć na stronę www.ekspresydokawy.pl Firma ta ma szeroki wybór świetnych ekspresów do kawy. Sama korzystam ze sprzętu, który od nich zakupiłam i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram przedmówców. Ja mam wlasnie ekspres DeLonghi, Magnifica S, jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej rozejrzeć się za jakimś lepszym ekspresem do kawy. Taki za 350 zł, jeżeli jakiś znajdziecie, raczej długo wam nie posłuży. Zajrzyjcie na stronę www.ekspresydokawy.pl Tam możecie znaleźć bardzo dobre ekspresy do domu oraz biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×