Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki ja mam pogląd polityczny i kim jestem ?

Polecane posty

Gość gość

nienawidzę lewaków tzn pedałów, tęczy , transów i innych "modnych" dziwolągów nienawidzę PO bo sa establiszmentem który jest w spółce w tvn i kradną, manipulują ciemnym motłochem nienawidzę PIS bo nie jestem katolem, nie chodze do kościoła i nie nakazuje kobietom wszystko rodzić nie pracuję na etat , mam wolny zawód mam 10 tys miesięcznie jestem kobieta 33 lata to w końcu jaki pogląd reprezentuję ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
jeśli jeszcze nienawidzisz SLD I PSL oraz RPP ,to stoisz po właściwej stronie :).Sam jestem agnostykiem,od kk odtrąca mnie obłuda oraz nastawienie na to,żeby tylko się nachapać jak najwięcej . Jeśli jesteś przeciwko postępującej islamizacji europy na zachodzie,oraz nie popierasz utworzenia w 2008 roku przez bandytów z UCK bananowej republiki,to jest wszystko jak najbardziej w porządku z Twoimi poglądami,pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
wygląda na rozsądną kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu, twoje poglądy najbardziej odpowiadają Kongresowi Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Jest kulturową konserwatystką i jednocześnie opowiadasz się za gospodarczym liberalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak czasami myslalam że może jestem za k***inem mikke ale on ma dobrą opinię o Putinie więc się z tym nie zgadzam Putin patrzy w przeszłość a trzeba patrzeć w przyszłość , jest ciągle agentem KGB więc nie podzielam jego poglądu więc jak się nazywa mój pogląd na świat ? nie moge się sklasyfikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SLD i PSL tez nienawidzę jestem przeciwko islamizacji Europy, jestem za wolnym rynkiem i gospodarką ale nie we wszystkim .... np uważam że państwo powinno mieć obowiązek zapewnienia dzieciom podręczników do szkół i innych przyborów , w konstytucji jest edukacja za darmo , uważam że każdy powinien mieć dostęp do służby zdrowia więc mam takie poglądy, nie jestem czystym materialistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie nie wiem jak się sklasyfikować bo każdy jest za jakąs partią i ma poglądy, ja natomiast nienawidzę tych partii i nie wiem kim jestem nienawidzę transów i tęczy ale do kościoła nie chodzę ewenement :O kim jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegos takiego jak centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych co nie chodzą do KK, nie wierzą w gender i są za niskimi podatkami - Kongres Nowej Prawicy JKM. Ci co się martwią o emerytury i sluzbe zdrowia - również. Nikt w KNP nie chce skasować od razu wszystkiego - trzeba najpierw policzyć a weług wyliczeń z 2011 roku, co najmniej 240 mld zł można zaoszczędzić bez zmieniania systemu - to jest suma na pierwszą obnizke podatków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ...pani jest blisko Narodowej Demokracji . Tak tak tej starej Romana D. Też wolność w gospodarce ale nie róbta co chceta kulturowy konserwatyzm , wcale nie nachalny wymiar religijny , niechęć do nowych mód politycznych i zasiedlania kraju przez obcych. Może pani się zdziwi ale w wielu aspektach popiera pani to co oni wymyslili dawno temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli teraz nie mam odpowiednika moich poglądów, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś poprostu modna. nie masz żadnych poglądów. jestes tak zwanym lemingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje poglądy to sie nazywa konformizm chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz - KNP. Wiekszość z nas ma identyczne poglądy jak ty - nie lubimy zadnej partii z Wiejskie, nie bawimy sie w zadną religie (gender to też religia), chcemy zmienić system na normalny gdzie każdy jak będzie chciał to zarobi kase. Co ci tu przeszkadza?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Tak szczerze,to może to i lepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i własnie to mi sie podoba - "system, gdzie każdy jak będzie chcial to zarobi kase" chce to będzie miał, nie będzie podejmować gry to nie zarobi ja kiedyś bardzo się produkowałam i zarobiłam mnóstwo pieniędzy w ciągu roku ale nie chciałam tak cały czas , później chcę odpocząć i zarabiać już MNIEJ - bo tak sobie wybrałam nie pracuję na etat, wolny zawód , czasem cały miesiąc leżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacjonalista1995 dziś Tak szczerze,to może to i lepiej usmiech.gif . x wy z RN też powinnyście głosować na KNP - to jest marnowanie głosów pozasystemowych, głosowałem do UE na RN ale jak zonbaczyłem że Mikke przeszedł 5% to zmieniłem opcje:classic_cool: Dodam jeszcze że nie głosowałem od 2007 roku:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
A ten co nazywał Ciebie lemingiem,jest po prostu idiotą. Zgadzam się z Tobą ,precz z POPISSLDPSLRPP, precz z islamizacją Europy,Kosovo je Srbija!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leming jak sama nazwa mówi to stworzenie które grupowo idzie ślepo za swoim idolem bez względu na konsekwencje czyli jak idol idzie w przepaść to lemingi (bo to sa takie zwierzatka) spadają w przepaść i giną więc nazwanie mnie lemingiem jest całkowitym brakiem logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
lemingi to głosują na PO PIS SLD PSL RP ! Jedyna opozycja w tym kraju to KNP I RN!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś też tak czasami myslalam że może jestem za k***inem mikke ale on ma dobrą opinię o Putinie więc się z tym nie zgadzam Putin patrzy w przeszłość a trzeba patrzeć w przyszłość , jest ciągle agentem KGB więc nie podzielam jego poglądu x to nie ma żadnego znaczenia, tym bardziej że putin ma tu swoich ukrytych agentów tak jak inne mocarstwa. Mikke jest pragmatyczny, liczy się tylko nasz interes a nie jakies polityczne rozgrywki miedzy USA a Rosją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w ogóle to wejdźcie na Wolna.tv-video-JKM, nacjonalista 1995 - TY TEŻ. Jak sobie pooglądacie różne wywiady to załapiecie o co chodzi:classic_cool: To nie takie straszne jak pokazują w lemingowej tv i lemingowe media. Klamią bezczelnie jak za komuny albo gorzej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham Maxa Kolonko na youtube, pokazuje i tłumaczy takie rzeczy jakich nie zobaczy sie w naszych mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słucham Maxa Kolonko na youtube, pokazuje i tłumaczy takie rzeczy jakich nie zobaczy sie w naszych mediach x Max Kolonko jest tez na Wolna.tv:classic_cool: to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
To,że reżimowe mass-media kłamią we wszystkich sprawach,w szczególności tej dotyczącej Rosji i Ukrainy :).Już raz Polska stanęła po złej stronie (w roku 1999 wspierając NATO w LUDOBÓJSTWIE,tak należy to nazwać,na serbskiej ludności cywilnej,miałem wtedy raptem 4 lata,ale mimo wszystko jednak wstyd mi za to ), i w 2008,kiedy to ,,polska'' władza uznała bananową republikę utworzoną przez bandy z UCK. Dość lizania d**y zachodowi,czas zadbać o Polski interes,obronić się przed zalewem dzikich hord nadchodzących szybko z zachodu i powoli od południa ! Dlatego trzeba głosować na KNP albo RN,wtedy nastąpi kres lewizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
*w pierwszym zdaniu miałem napisać(to jest oczywiste) na końcu zdania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacjonalista1995 dziś To,że reżimowe mass-media kłamią we wszystkich sprawach,w szczególności tej dotyczącej Rosji i Ukrainy usmiech.gif .Już raz Polska stanęła po złej stronie (w roku 1999 wspierając NATO w LUDOBÓJSTWIE,tak należy to nazwać,na serbskiej ludności cywilnej,miałem wtedy raptem 4 lata,ale mimo wszystko jednak wstyd mi za to ), i w 2008,kiedy to ,,polska'' władza uznała bananową republikę utworzoną przez bandy z UCK. Dość lizania d**y zachodowi,czas zadbać o Polski interes,obronić się przed zalewem dzikich hord nadchodzących szybko z zachodu i powoli od południa ! Dlatego trzeba głosować na KNP albo RN,wtedy nastąpi kres lewizny! x RN jest za bardzo przykościelna:-O jestem z rodziny katolickiej ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Ja tak właśnie nie za bardzo,sam jestem agnostykiem,ale podoba mi się ta twarda postawa odnośnie różnych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×